Horká jako Láva 3.část

16. února 2010 v 16:48 | Hytsumi :-* |  Nové kapitolovky
Lidičky nemohla jsem dále odkládat zveřejnění další části této povídky , a proto ji sem dávám a slavnostně vám oznamuji, že tohle ja 3.část!!!
Opatrně jsem se dotkla jejího bříška a Temari vykulila oči "Má tě rádo." Usmála jsem se, když jsem tahle krásná slova vyslovila "Díky, tebe má taky určitě rádo, vždyť s tebou bude půlku měsíce." "Tak doufám, že nebudu muset kojit." "Ne, bude se rovnou krmit z láhve a neboj, ještě ti dám pár rad." Bylo krásné koukat na ní, jak je šťastná, když se těším na povinnost, kterou ona o půl měsíce odloží.
Sasuke byl se Sakurou v pracovně celkem dlouho a zanedlouho se ozvala strašná rána. Vtrhla jsem dovnitř. Sakura bila Sasukeho vázou z mého stolu. To mě nasralo-(Tady se omlouvám nenapadli mě, jak lépe to vyjádřit.)-natáhla jsem ruku, jakmile jsem zavřela za sebou dveře a skleněná váza se jí roztavila v paži. Vykřikla a upustila ji do mé roztavené ruky. Nebo spíše zahřáté ruky. Upravila jsem ji, tak, aby to nevypadalo, jako kdyby ji rozbila a po vystydnutí jsem jí postavila na stůl.
Sasuke ležel na zemi a z hlavy mu tekla krev. Jak to dokázala? Koukla jsem se na podlahu a našla jsem malý nožík. Chytla jsem Sakuru pod krkem "Teď si se vyznamenala, jsi šťastná?" držela jsem jí jednou nataženou paží ve vzduchu. Najednou se mého kotníku dotkla ledová paže. "Blair, to nemá cenu, nech ji být, ona za to zaplatí." Vyrazila jsem s ní dveře a to doslova. Shikamaru je ředitel a jemu to nevadilo. Opravila jsem dveře.
Navíc Shikamaru s Temari odešli dřív domů a studenti už byli na kolejích a učili se na závěrečné zkoušky, aby udělali semestr.zabouchla jsem naštvaně dveře a roztrhala jsem krásné šaty, co jsem si koupila před pár dny na Univerzitní večírek. Krev se do té látky vsakovala rychle a Sasuke ztrácel vědomí. Nadzvedla jsem mu hlavu a ruka se mi rozpálila do běla. Mezi zuby jsem mu vložila špalíček dřevěný a tím prstem jsem mu přejela po tržné ráně. Kdyby mohl řvát, tak řve, ale on jen tiše trpěl.
Nebyl jako já, když jsem poprvé spadla do lávy a děsem jsem málem umřela. Pálilo to a dostávalo se mi to všude, ale nyní jsem tvořená lávou a nic mi nebrání v tom dobít svět, ale neprahnu po tom. Sasuke se posadil a oddechoval. "Blair, co to bylo?" zeptal se trochu naštvaně a trochu tázavě. Zvedla jsem se a on si všimnul lesklé látky v krvi. Zvedl ji a pořádně si ji prohlédl. "Tvoje šaty?" "Hm." "Zbláznila si se? Vždyť je to drahá záležitost." "Šaty si mohu upravit, ale tvůj život by se už upravit nedal."
Seděla jsem vedle něj a pomalu mi docházely síly. Láva má jen malé účinky , když jste mimo sopku. Potřebuju si zdřímnout. Usnula jsem a ani nevím, jak jsem se dostala domů, ale prostě jsem ležela na kanapi u sebe v rohu ložnice. Byla to spíše sedací souprava pro tři dospělé, ale já ji měla ve vínové barvě v pokoji, abych si mohla připravovat zápisky v pokoji.
Koukla jsem se na dveře a tam byl nalepený vzkaz "Včera si usnula v kanceláři, tak jsem tě hodil sem, stalo se pár divných věcí a rád bych věděl o co jde. Sasuke." Seběhla jsem k lávovému poli dolů. A našla jsem tam utuhnuté kamínky. Moje pravé a dobré jídlo. Koukla jsem se na hodiny vyběhla jsem nahoru. Popadla jsem kabelu a obula si černé lodičky, aby mi ladili s černými kalhotami a vydala jsem se opět do kanceláře.
Odemkla jsem si a nikdo tam nebyl. Zůstal tady nepořádek od včerejška. Vzala jsem kus hadru, c ležel na umyvadle a setřela jsem krev. "Blair?" vešel do kanceláře Sasuke, zrovna když jsem klečela na kolenech a stírala tu skvrnu. Vlasy jsem měla sčesané do drdolu a prameny si sestříhaných vlasů, které jsem si ráno vyžehlila mi stékaly po tvářích ke krku. "No?" zvedla jsem se a očistila si nohavice kalhot. Koukla jsem se nenápadně na jeho hlavu do míst, kde se předtím nacházela ta rána.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tokiko Shimizudan Tokiko Shimizudan | 16. února 2010 v 19:19 | Reagovat

KAWAI ;-)

2 Aiko tvé SB Aiko tvé SB | Web | 17. února 2010 v 14:37 | Reagovat

super díl  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama