Únor 2010

Tak jsem se dostala do 2. Kola

27. února 2010 v 21:19 | Hytsumi |  Me and Blog
Tak lidičky jsem v druhém kole.
Já vím, že jsem s tím otrvná, ale potřebuji vaši plnou podporu , a tak prosím o hlásky už zase xP.

TadyQ!!

Asi si říkáte, co celé dny dělám, když jsem tady teď celý týden skoro nebyla. Odpověď je na ráně. Škola! Jak jinak. Jsem v naprostém skluzu. Dělám ještě pár dalších věcí, ale to je vedlejší a pro příští týden mě čeká tolik věcí, že skejsnu pod učením ještě dalších pár let.... :( Asi to vypadá bledě, ale pořát se s tím rvu!!
Tak plosím hlásky a jinak ať vám to jde ve škole líp, jak mně :D

Vaše Hytsumi :-*

Prosím o hlásky xD

24. února 2010 v 17:55 | Hytsumi :-* |  Me and Blog
Lidičky strašně mocinky prosím o hlásky :D Přihlásila jsem se jako Hytsumi a jsem v první kole Sonap :D Tak pls hlásněte, budu mocinky ráda (Kdyby jste potřebovali, tak hlásnu pro vás taky :)


Opět další den plný strastí xP

24. února 2010 v 15:13 | Hytsumi |  My Diary
Človíček miluje povedené věci , a proto se dneska celý den budu muset učit, ale přeci jen jsem si našla časík na to , abych vám poreferovala o další dnu ve škole. :D Dneska tam byla náhodou sranda. Ani si nemohu stěžovat a už teprve ne na profesory, dneska jsem chápala snad všechno, co jsem potřebovala takže se začínám blížit ke dvojkám a od trojek utíkám xP Rychle pryč :)
Proto asi jsem dneska tak happy. Dokonce ani ten debil nejel autobusem, jak se bál xD I když se to nezdá ,dokázala jsem ho zabít pohledem dokonce i přes bolest nohy xP
No , co bych měla ještě říkat, Jo dneska nás ze srandy dnutil jeden profeso psát si poznámky a málem nám je i sám podepisoval, ale nakonec je všechny zrušil ještě před koncem hodiny. :D No není to super?? :)
Nakonec jsem dojela domů a sedla si ke stolečku a koukala na učebnici chemie a teď mohu s klidem říct: "Máme vyhráno!!" No jinak nic víc Funny než dnešek nebylo, takže jsem spokojená, teď se musím naučit Informatiku a chemii, abych nedostala jako hodnocení čtvrtletí za 4 :( To by mámu ranila mrtvice...
Jinak jsem mocinky ráda, že chodíte i přes týden, kdy máte školu, protože to se cení minimálně na zlatou olympijskou medaily :D

Vaše Hytsumi :-*

I Hate School !!

23. února 2010 v 17:28 | Hytsumi |  My Diary
Podle pravidla, vydrž ono se ti to vyplatí už nemohu pokračovat... To nejde. Včera jsem se naprosto zhroutila nad pomyšlením jít do školy. Jsem unavená a ospalá a o hodinách nemám sebemenší chuť poslouchat profesory, co říkají.
Je to jako kdyby jste byli vzůru celou noc, ale nakonec to není pravda! Já nejsem vzhůru. Já spím jako poleno, ale nedostatečě.... Průšvih. Tedy náhodou jsem si zjistila otvírací dobu uvnitř mého mozku a tam stojí na cedujce: "Máme zavřeno až do soboty!":D To je co??
Člověk by si myslel, že se mu uleví, ale ani po dni stráveným v posteli s čajem se nic nemění. Navíc mám pro vás něco lepšího (blbou příhodu, ale ne pro mě xD)
Jedu si ráno busem a na druhé zastávce u nás ve městě nastupuje jeden kluk, který si ať chci nebo nechci přisedne. Udělal to už několikrát a já vám povím o koho jde.... Je to debil!!! Ten kluk po ránu smrdí jako čpavek... Alespoň mi to protáhne nos, jenže háček nastane vy chvíli , kdy na mě dejchne! Měla jsem pocit, že se mi zatočila hlava!!! To byl puch. No a tak jsem ho dneska vysloveně a přímo poslala do prd*le. Smál se na mě tím svým debilním úsměvem a křivil zarůstající obočí!! (POMOC? je hnusný jako kráva!!!)
A to je to, proč jsem v poslední době nemohla vůbec psát, škola trauma z ježdění busem a tenhle blbeček, co si myslí, že mě dostane na kolena, tím jak se směje. Ani omylem, ať si to zkusí ještě jednou a já mu daruju dárek, jednu mezi voči!!! A velkou, aby se mu před celým busem zatočila hlava a aby si uvědomil, že já o něj nestojím (NIKDY!)

Vaše Hytsumi :-*

Kdo si myslí, že je starý ať mi něco říká!!

20. února 2010 v 13:16 | Hytsumi |  My Diary
Pche! Já a stará?? Anime je pro děti?? No dovolte!!
Tak tohle jsem dneska slyšela od jednoho člověka, který anime nikdy nesledoval. Měla jsem chuť mu zpřerážet kosti v těle. Já a stará...


Dnes jsem byla nucena hrát tenis už od 8:00 :) Málem jsem usnula uprostřed kurtu a málem jsem slítla na zem, když sestra vykřikla, že má dost. Achych. Tenis není legrace, zvláště, když nemůžete přitom myslet na anime a záležitosti, které jsou pro vás důležitější než škola!! Děs běs.
Dnešek byl dost vyčerpávající. Sice ještě ani není konec, ale já to vidím bledě. "Uč se,Uč!" pořád musím myslet na tu zadělanou němčinu. Slovíčka jsme psaly předevčírem a já měla problém si je zapamatovat, tak jsem vynalezla pomůcku :D (Tajemství, které si nechám pro sebe). Chemie mi ulítla jako kus papíru a matematika?? O té mi raději nemluvte. Logické výpočty jsem snad zvládla, ale v návaznosti na fyziku jsem tedy vážně povolila... :) Jdu spát jsem upe grogy, možná tady ještě něco udělám, dám sem pictíky a srovnám povídky a další věci, ale strašně se mi chce spinkat, to víte, když řádíte do 04:00 , aby jste stihli zápas Čechů na ledě, tak to musíte překousnout xP (Vyhráli jsme a v neděli budeme mít utkání s Ruskem, tak se na to jukněte) Někdo nás musí podpořit, když nemůžeme do Canady! :D

Vaše Hytsumi :D

Den plný lenosti

19. února 2010 v 19:18 | Hytsumi |  My Diary
Tak jsem dneska strávila kocháním. Přesněji jsem seděla nad mangou Vampire Knight a kochala jsem se krásnou postaviček :D Zní to ulítle, ale je to tak... Pořád se nemohu zbavit pocitu, že by to mělo ještě pokračovat, ale je otázka jak? Taky by se to mohlo zkazit a to by byla škody.

Nakonec jsem byla nucena se juknout na blog a napsat recenzy. Prostě mě to zase chytlo, řekněte mi někdo, kdo by nechtěl být stejně dokonalý jako každý jiný upír z tohoto anime? Já bych upírem chtěla být, i když být na tabletkách musí být prokletí, ale to je to špatné....Víte mě to svoje kouzlo.
Navíc jsou chytří a nemusí nad učením tak dlouho sedět jako my smrtelníci. xP chtěla bych se přidat mezi noční studenty, byla by to sranda :)
No tímhle asi budu končit :) Dneska už asi poletím. Mamka odešla a Daddy bude tady ve chviličce :D Tak zatím xD

Vaše Hytsumi :-*

Diplomek for LixinQa

19. února 2010 v 13:59 | Hytsumi :-* |  My SB
Trvalo mi to dost dlouho xP, ale snad se bude diplomek líbit :)


Vampire Knight

19. února 2010 v 13:08 | Hytsumi |  Vampire Knight-Info
Příběh se točí okolo mladé Yuuki Cross, 15-ti letá studentka Cross Akademy. Společně se Zerem (Jejím adoptivním bratrem) dělají ochranku na této škole.


Tato škola není jen tak obyčejná. Legendární lovec upírů, Kaien Cross ředitel této školy, zakladatel teorie, že Upíři mohou žít v souladu s ostatními lidmi, a proto vznikla "Noční a Denní třída" Ve skutečnosti existují pouze tři osoby, které ví, co jsou žáci v noční třídě zač. A to sice: Kaien,Zero a Yuuki. K tomu všemu ještě přibývá problém se Zerem, který byl jako malý kluk pokousán čistokrevným upírem a dokud se nenapije jeho krve, tak nemá šanci stát se čistokrevným. Kaname ho na této škole trpí, jen proto, že chrání Yuuki, ale všechno se zamotává ještě víc, než by si sám přál.

Tito upíří však nepodléhají česneku, svěcené vodě a už teprve ne stříbrnému kříži! To je zásadní rozdí. Tato manga má před padesát dílů, ale jako anime jich je méně. Přesněji: 1. série - 13. dílů, 2. série - 13.dílů. Což je zásadní rozdíl mezi mangou a seriálem

Doporučení: Toto anime je dokonalé, romantické a s nádechem tajemna, takže maximální hodnocení xD (Já ho prostě miluju :)


Zase se vám tady hlásím

18. února 2010 v 17:41 | Hytsumi |  My Diary
Tak mi dneska začalo ředitelské volno xD Už jsem se nemohla dočkat. Byl to naprosto hrozný den. Písemka z Matiky a Němčiny a z informatiky se zkoušelo. To by člověk nevěřil, jak může být hrozný chodit do školy.

Takže zítřek budu věnovat přípravám a hlavně budu mazat staré povídky, už to nemám kam dávat , takže budu nucena mazat články :D ale vy to neuvidíte :) Takže to je jedno. Jinak jsem pro vás připravila další věci na čtení a dneska budu dělat na nové řadě povídky.... Uvidíte chystám bombu století , takže se máte na co těšit. Další věc, už jsem pochopila jeden komentík, trvalo mi to strašně dlouho :D Fotku toho Američana vám bohužel sehnat nemohu, protože je strašně odvázaný xD A to by to dopadlo!! :)

Vaše upovídaná Hytsumi :-*

Další krásný zasněžený den

17. února 2010 v 17:20 | Hytsumi |  My Diary
Dneska jsem si dala práci s tím, abych se uklidnila, protože jsem dostala chuť vraždit!! Lidi jako starý dědkové by měli zavřít do kriminálu, kolikrát jsou horší, jak děti!!! Nejhorší na tom však je to, že se neumí ani omluvit.
Vystupovala jsem z busu a v uších jsem měla sluchátka a najednou to do mě napálí nějaký chlap! Starý a ještě smrdí!!! Nakonec ještě nadává, potřebuje svoji velkou PRDEL dopravot o dvě zastávky v našem městě dál! Tak musí stihnout autobus na druhé zastávce, no a když jsem vystoupila, tak to prostě napálil do mě a ještě měl debilní připomínku, tak jsem se otočila a zařvala "Ty Debile jeden, ještě měj kecy! To ty si to do mě napálil!"

Ten dědek mě tak rozladil, že když jsem potom šla domů, tak jsem to napálila do sloupu!! :D No jo, rozptýlení za všechny prachy. Nějaká paní tam na mě zírala. A nakonec mi ještě ochotně řekla "Ten pán spěchal na autobus!" Na to už jsem se zamračila a propíchla jí vysloveně pohledem "Nemá nadávat lidem, které sráží!" řekla jsem jí a ta dáma!!! Se urazila a ještě vypustila pihrdavé tsss, tak jsem se obrátila a ona málem utekla xD To je den, co??

No když jsem dneska koukala na slovíčka z němčiny, tak jsem si říkala, že už bych se radši učil Japonsky a ty jejih znaky!!
Navíc k nám na výměnu přijel jeden kluk z ameriky a je dost pěkný :) No to je fuk , už musím letět , jinak mám bude vyvádět....

Vaše Hytsumi :)

Diplomky pro new sbénka (ZipLoLa a Saber)

16. února 2010 v 17:05 | Hytsumi |  My SB
Trochu jsem to pozdržela a taky za to mohla škola, že jsem vůbec neměla čas sem dát diplomky pro holky :) A tak se jim musím hodně omluvit :)
Jinak tady jsou diplomky, snad se budou líbit


Doufám, že jsem vybrala dobře... Trvalo mi věčnost než jsem se rozhodla pro tyto obrázky :D

Vaše Hytsumi

Horká jako Láva 3.část

16. února 2010 v 16:48 | Hytsumi :-* |  Nové kapitolovky
Lidičky nemohla jsem dále odkládat zveřejnění další části této povídky , a proto ji sem dávám a slavnostně vám oznamuji, že tohle ja 3.část!!!

Nové Kapitolovky!!!!

16. února 2010 v 16:48 | Hytsumi |  Stories

Konec srandy?? Ani omylem...

15. února 2010 v 9:23 | Hytsumi |  My Diary
Jestli si dospělí myslí, že tím, jak je starý nebo velký, nás děti dostane pod kontrolu (Teenegery), tak se ohromně plete!! Řeknu vám, že jestli si profesor myslí, že svou znalostí nás okouzlí! Tak se taky spletl a když řeknu něco o pracujících lidech, tak to bude bledě modré!!
Když vám ve finále, někdo podrazí nohy, tak mu to vrátíte i s úroky někde jinde a když to samé on zopakuje, rovnou se s ním porveme! Je to zp§sob , jak řešit věci.... Když vám táta vrazí facku, tak stejně neovlivní, to co se stane druhý den a když na vás vyjede máma, v klidu ji odpálkujete! Tak kdo na nás působí?? V některých případech to je televize a v druhých Pc!!
Já osobně koukám i na filmy na počítači, a tak mohu s klidným srdcem říct, že mě ovlivňuje styl každého filmu....
Když vám potom někdo začne vyčítat, že víte prd, tak je nám to v podstatě jedno a myslíme dopředu, co budeme dělat za dvě hodiny až vypadneme ze školy... Takovéhle věci se mi dneska celou dobu honily v hlavě. Řekněte mi, kdo z vás je ochoten dát někomu za pravdu, když ji nemá?? Já tedy ne! U mě platí pravidlo, buď něco víš a nebo mi dej pokoj, pokud člověk má podprůměrné znalosti a snaží se mi cokoli vysvětlit, já ho prostě respektovat nemíním!! A to z několika důvodů :)

1) Jsem chytřejší a musím na to přijít sama
2) Leze tam, kde to sám nezná
3) Co bych si s takovým člověkem mohla říct?
4) V podstatě mi je fuk, jak to bylo před deseti lety, kdy byl prezidentův kancléř a nepotřeboval základní znalosti

Tím jsem vám chtěla jenom říct, že ať vám kdokoli říká cokoli, snažte se ho vnímat, aby vám něco důležitého neuniklo (Nevztahuji toto vzdělení na lidi s podprůměrnou inteligencí)
Pokud do vás rodiče hustějí nějaké nadávky, myslete si o nich cokoli, ale hlavně jim to neříkejte! (Oni to snad myslí dobvře) A i kdyby ne, tak je raději nechte ať na vás neřvou dál a víc (Je to zbytečné to poslouchat, když se to pořád opakuje xD)

Vaše Hytsumi

Koukat na sníh a přát si poznat celý svět =)

14. února 2010 v 13:37 | Hytsumi |  My Diary
Sedět doma a koukat z okna na sníh je něco neuvěřitelného. Na klíně máte Pc a v druhé ruce učebnici a najednou už vám to nepřijde jako sen, ale jako krutá realita, už nechcete koukat do bedny a dívat se na krásné obrázky někoho jiného.
Chcete sami začít žít a ne jen zůstávat v duši Pc lapen do konce své života. Cítíte potřebu brečet a smát se zároveň, když sníh se po vaší kůži pomalu sveze a vytvoří mokrou stopu. Chcete poznávat a objevovat svět a ne jen koukat do novin a číst články cestovatelů, kteří ovládají tolik různých jazyků a tolik toho umí.
My musíme do školy a zase domů a vracíme se , když už je tma a doma potom posloucháme, proč jsme zalezlí u počítače, když můžeme být venku. Tak to není!
Třeba bychom šli rádi , ale nemáme energii vymyslet, jak se bavit. Sníh je srandovní sám o sobě , já ho miluju. Je to kamarád a i když studí a štípe , je to v některých chvilkách úžasný pocit, než poslouchat vaši rodinu za zadkem. Nakonec vám dojde, jak dlouho jste byli vzhůru a udělá se vám zle, protože ráno začíná nový týden a vy musíte do školy.


Nakonec zjistíte, že škola byla jednoduchá vůči opravdovému životu a vy se snažíte se dát do kupy...

A teď bych to rozepsala asi jednoduššeji. Musím v pondělí do školy a mám toho plný kecky, nejraději bych si dala ještě týden volna, ale nemohu, protože jsem na gymplu a asi by to nešlo.... Prvák je strašně nudný, usínáte o hodinách a proklínáte profesora, který vám oznámí písemku, kterou musíte nutně psát ještě dřív než se jiný profesor rozhoupe.... člověk si říká, to zvládnu, to zvládnu, ale nakonec se mu udělá zle, už jenom z jednoho prostého důvodu!
Nám se chce ven a kamarády a dovádět, ne být zavření ve škole a poslouchat něco, po čem netoužíme! Konec konců mi je 15, ale proč to neříct.
Jsme sakra ještě děti a nejsme ani zdaleka připraveni čelit potížím velkého světa a od toho by tu měli být rodiče! Jenže, když vám se nepovede písemka, tak vám hned doma zakážou polovinu věcí a je to v čudu.... Je tohle podpora????

Možná ano. Ale jak poznat, že to rodiče myslí dobře, to už ani nevím, vždycky se něco najde! Jste drzý, když vám něco vyčítají? Máš zákaz na Pc. Kopla si spolužáka, protože se tě pokusil políbit a ty si nechtěla (Následek poznámka)? Nesmíš chodit ven!! Narazila si do profesora nebo učitele a zapomněla pozdravit, protože jsi byla zmatená nebo ponořená do svých myšlenek? Doma tě čeká průšvih. Zapomněl/a jsi na test z fyziky a dostala 5? Doma tě čeká průšvih.
Pak se divte, že nejraději děti (My!) hledáme útěchu u počítače nebo dokonce i u kamarádu, které známe z blogu! A nejsou špatní! všude se píše o pedofilích a my to ignorujeme! Jsme ponořeni do svého světa a ten se nám pokouší rodiče vzít! Tak ať si ho vezmou! vyměníme si to! Schválně jak by reagovali oni na tyto podměty! Nebylo by to o nic lepší než mi, to si pište....

Vaše Hytsumi :) (Kdyby měl kdokoli dotaz, tak ať se zeptá odpovím mu ráda :)

Zase kreslím o.O

13. února 2010 v 21:56 | Hytsumi |  Me and Blog
Tak jsem jsem se opět dala do kreslení a rozhodla jsem se vám sem dát alespoň nějakou ukázku toho, jak jsem se snažila kreslit :D

Net je na padrť :'-(

13. února 2010 v 17:39 | Hytsumi |  Me and Blog
Ahojky,
Tak jsem po dvouch dnech zase tady. Celý dnešek jsem se snažila se sestřičkou obnovit nastavení internetu, abych se já a hlavní věž mohla připojit... No prostě horor.


NO asi znáte ten pocit úlevy, když se net opět rozeběhne a vy se můžete připojit, to bylo naprosto dokonale načasované, no kreslila jsem další obrázky, tak vám je sem dám :D
No jinak vám sem dneska dám další věci atd.... Musím to vynahradit za poslední tři dny xP

Vaše Hytsumi :-*

Kreslení?? x.X

11. února 2010 v 18:03

New SB - Misu-Uchiha

10. února 2010 v 15:50 | Hytsumi :-* |  My SB
Tak jsem se konečně dokopala k tomu opět zkontrolovat rubriku, chceš spřátelit...Neptejte se, proč mě to napadlo až teď, ani já to nevím. Byl tam nový komentík a to od: Misu-Uchiha
Musela jsem tedy vytvořit diplomek, a protože mám Photofilter ve Francouzském jazyce, který není mojí silnou stránkou, ale domluvila bych se, tak jsem objevila nový styl písma... No posuďte sami.
Jinak doufám, že se diplomek bude líbit xD


Avatar , WoW!!

10. února 2010 v 15:35 | Hytsumi |  My Diary
Ahojky Lidičky,
Dneska jsem konečně pochopila, proč AVATAR je celosvětový trhák. Upe božííí.
Dneska jsem jela s Tatínkem do kina , ale ještě před tím jsme se museli stavit na Vysoké škole Ekonomické, pro kterou dělá jeho firma zakázku (Bylo to tam pěkné a už vím kam půjdu na vysokou). No a tak jsme se stavili v Kině na Flóře. Co vám budu vyprávět u toho se spát prostě nedalo a to šílenství a zoufalost, láska i nenávist... No prostě všechno to bylo tak strašně skutečné, že jsem ke konci myslela, že v tom filmu hrají skuteční herci xD Byla jsem z toho, tak unešená, že mě táta musel trochu popotáhnout za ruku, abych vůbec šla, protože bych si ten film dala klidně i dvakrát nebo třikrát x.X No prostě jsem se zbláznila xD.

Teď už vím, proč tento film získal tolik kladných bodů a hodnocení od Kritiků, kteří neměli , co kritizovat. Dokonce tento film získal několik OsCarů, no věřili by jste tomu?? Tohle je prostě bomba století , působící realisticky a přitom je to svět lidské fantazie (Já bych takhle velkou fantazii neměla:D)

Vaše Hytsumi :-*