Prosinec 2009

Třídění sb

31. prosince 2009 v 17:12 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Lidičky došlo na nejhorší, dneska jsem si tady tak obíhala, a tak si nejsem jistá, kolik sbének mi sem chodí a kolik ne, samozřejmě neobviňuji sbénka, co mi sem chodí, ty bych měla naopak chválit, ale jaksi je v tom zmaek.
Takže ten kdo chce zůstat sb písne a do komentíku vyplní tuhle blbůstku:
-> 1) Jméno (Přezdívku)
-> 2) Blog
-> 3) jak se máš a proč chceš zůstat sbénkem??
Tak to je asi všechno, co si od vás budu přát vyplnit. Teď jsem mimo dosah domova, tak mi pls odpusťte, protože mobil toho takhle moc neumí xD
No, tak já letím, abych stihla ještě udělat pár dalších změn :) A přeji krásného Silvestra (pozor na své ruce a nohy, když vám to urve ruku, tak už si ji nepřidělate, jako v Elefen Lied, ale to vy snad víte!!)
Vaše uspěchaná Hytsumi

První splněný bod!

31. prosince 2009 v 13:15 | Hytsumi |  Me and Blog
Tak jo lidičky, začalo to všechno je teď velice v pohybu, k mojí smůle mě už napadla další povídka, takže bude asi jednorázová, nechce se mi to natahovat, ale uvidíme :) Jinak Jak jsem napsala, první bod je splněn. Dess je na světě a myslím si, že tenhle mi vydrží dýl než ten předchozí :3

Zatím Pa musím jít plnit další body :)

Malé setkání nebo úpravy a dokonalost

30. prosince 2009 v 14:08 | Hytsumi |  Me and Blog
Takže lidičky, rozhodla jsem se opět na malou rekonstrukci, zdá se mi že Honey sempai je tady už moc dlou aráda bych sem dala něco nového. a samozřejmě opravila i předchozí článek, takže opožděně teď ještě dodávám, že to co se týkám v předchozím článků ČR se týká úplně stejně i SR!! Tm jsem nechtěla jakkoli pobuřavat kámoše slováky :)
Ale teď zpátky k blogu. Tenhle blog jak jste si už jistě všimli, má za sebou neskutečný chaos...... 1) neustále měnění dessu, 2) chaotické menu, 3) neustále někde ležím a nemám čas!!
Lidičky, vím že jsem to tady jednou naservírovala jako hotovou věc, že končím, ale nakonec jsem to neudělala jako ostatně to byla II. verze ukončení, ale na konec jsem to zase rozjela.
Tím nechci dneska oznamovat , proč jsem chtěla končit, ale ani dneska nechci oznamovat , že skončím. Tkaže jsem se rozhodla pro pár zásadních změn, abych se na blogu cítil lépe a mám tady sestavený ževříček, co se tady všechno odehraje, aby jste se nemuseli bát a ještě vás chci požádat, aby jste psali vaše názory, protože na tom se vše bude zakládat
1) Dess (Celé se to překope od základů!)
2) Blog, pojede podle parametrů a pravidelně
3) Více anime a informací
4) Videa- bude i muzika a jiné
5) Blog se bude řídit názory sb- což zname ná, že pokud bude mít někdo názor a nebude sb, tak má buď smůlu a nebo se budu rozhodovat jestli je dobrý nápad a nebo ne!
6) Povídky asi ukončím, protože jsem vyčerpala limit :D Ale něco se snad ještě najde!!
To by bylo asi všechno pro dnešek (30. prosince 2009!)- což znamená poslední dny starého roku a přechod do nového roku (Pro mě šílený přesun, jo a bacha na silvestra má pršet, tak se obrňtě trpělivostí!!)
Vaše Nadšená Hytsumi :)

Záporný přístup k ČR a anime

29. prosince 2009 v 13:54 | Hytsumi |  My Diary
Dneska jsem si jen pro radost projížděla seznamy anime a dělala si poznámky, která bych si mohla sehnat a podívat se na ně a co nevidím, víc jak polovina je udělaná pouze s anglickými titulky nebo titulky nemá a je v jiném jazyce. Tak já už nevím.
Satlo se mi to i minulý rok a to mě dost vytočilo, teď je mi spíše ouvej!! Kdyby se nějaký dobroděj pokusil přeložit tyhle seriály a pokusil se je prodat dost by na tom vydělala, protože animefilů je dost i v ČR!!
No, nakonec jsem se to projela ještě jednou a dostalo mě pár názvů, které si bohužel nepamatuju, ale kdyby jo, tak vám to hned vysvětlím. pár těch názvů bylo v angličtině, a tak jsem si našla odkazy na hlavní odkazy a shrnutí děje a všechno to bylo v Angličtině, přesto že to byla česká stránka!! No tak lidi já vím, že to není jednoduché, ale pro nás (Některé je to dost důležité!!

Vaše rozrušená Hytsumi

Death the Kid

27. prosince 2009 v 22:37 | Hytsumi Kurishi
Kid má jednu hroznou vlastnost. Miluje Symetrii a to ho dohání k šílenství. Jakmile mu chybí jedna ze zbraní, buď Patty nebo Liz, nemůže použít ani jednu, protože by to nebylo symetrické!
Stejné je to při jejich vystupování před lidmi, vše musí být dokonale symetrické. Při první písemce, se Kid zhroutí, kvůli tomu, že nedokáže správně napsat "K"
Lidé kolem něj ho mají za blázna, ale někdy ho to dokáže namíchnout a hned je zle. Holky (Jeho zbraně, Patty a Liz) Jsou z něj občas zničené, ale co naplat , Kid je prostě Kid :)
Jeho otec je Shinigami-sama a když poprvé jde do školy, jde o tři hodiny později než by měl jít. A shodou okolností na něj před školou čekají dva kluci: Black Star a Soul-(Zbraň Maky)
A protože Black Star zničí špičku akademie, kterou Kid považuje za otcovu dokonalost, je na Black Stara právoplatně naštvaný.
No prostě Symetrie :)


Soul Eater- opening

26. prosince 2009 v 18:02 | Hytsumi |  Videa

Soul Eater

26. prosince 2009 v 18:00 | Hytsumi

Zmatek v menu

26. prosince 2009 v 17:52 | Hytsumi |  Me and Blog
Lidičky, tak jak jste si asi většina z vás všimla, došlo tady k zvětšení rozsahu menu, měla jsem spousty anime, kterých bylo moc, a kdybych je cpala do jedné rubriky, tak by to nedopadlo dobře a člověk by v tom nikdy nic nenašel, proto jsem se rozhodla udělat na každé anime jednu rubriku, ale pozor má to háček.
Některých anime mám málo, myslím obrázky, a kdybych na ně vytvořila rubriku asi by to bylo zbytečné, a proto jsem ji vytvořila speciálně u některých a ještě možná přibydou s novými anime, které sem dám (Obrázky, videa).
Tak to je pouze pro informaci, potom je tu druhý průser..... budu muset dopsat povídkouvou knihu, protože v zápalu "Rušení blogu" jsem se loučila s každou naspanou povídkou zvlášť no a s touto knihou taky.... No nebudu dál oznamovat ztráty, protože těch je za vánoce si myslím až až i když já jsem spíše získala :D
Takže teď už poze krásný nový rok a hlavně ať vám ohňostroj neurve ruce a nohy :D
Vaše Malá Hytsumi :D

Diplomek od Nany-sama k vánocům

24. prosince 2009 v 9:54 My SB
Nana-sama je new sbénko u mě, no a musím říct, že její blog je dokonalý :) Tak tam když tak jukněte :)


Diplomek od Massí k Vánocům

24. prosince 2009 v 9:51 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Mně se strašně líbí :) Prostě mocinky děkujiiiii :DDD

Lidičky a je to tady

24. prosince 2009 v 9:30 | Hytsumi Kurishi |  My Diary
Lidičky vysloveně mám oči na vrh. Ještě malá připomínka, kdyby jste hledali diplomky najdete je v r.ubrice "Moje Sb" to jen tak pro upřesnění, protože je tady teď velký chaos.
Navíc jsem se dala do práce a začínám zkoukávat všechna rozkoukaná Anime. Bleach už jsem dokoukala a už se čeká pouze na další díleček, no.... znáte to napínání.
Jinak Vánoce jsou už za pár hodin a já si nemohu pomoct, včera jsem si říkala , jak moc jsem šikovná a dneska bych nejraději zalezla a usnula. Jsem utahaná. Kdyby vás zajímalo na jaké anime teď koukám, tak je to: Ouran Higih school host club (V japonštině: Ouran koukou Host club) tedy alespoň myslím, že to tak je. Sestra mi dneska oznámila, že se vyprdla na polovinu dárků, jak jsme se dohodly, ona měla koupit půlku a já taky, později by jsme to daly dohromady..... No takže jsem na poslední chvíli scháněla dárky no ,už nikdy víckrát!!! Je to šílenost.
V útorý jsem byla v Praze a tomu neuvěříte, vešla jsem do Luxoru (Obchod plný knih) a hledala nějakou drobnost. najednou ke mně přišla nějaká ženská a odstrčila mě, tak jsem na ní vyjela, co si jako myslí a ona mi řekla, že tu tetelím už pět minut a že ostatní by také rádi koupili dárky, a aby to nevypadalo čapla první propisku , kterou viděla , podívala se na ní a řekla: "Helena? tak se jmenuje moje snacha!" a odešla. Já myslela, že ji dokonale svléknu z kůže.....
Potom tam byli lidé, kteří do sebe šťouchali u regálů a schazovali knihy a ani je nenapadlo ty knihy zvednou a vrátit, prostě je tam nechaly ležet a šlapaly po nich!! No horor..... maniaci jedni.
Dokonce jsem tam potkala máminu známou, která je velice zaopatřená a moc neutrácí, ale v úterý měla plný košík různách věcí..... Lidi my animefilové nebo jak si máme říkat, jsme tisíckrát kultivovanější než dospělí, tak koho si v tomhle případě máme brát za vzor?? Vidím to na zápornou postavičku z nějakého Anime seriálu, protože ta je vůči vánočním pomatencům naprostý anděl!!

Vaše usnavená Hytsumi :3

Diplomek od nana-sama

24. prosince 2009 v 8:00 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Od Nany-sama for me:Ode mě pro Nanu:

Doufám, že se bude líbit (Omlouvám se jestli to měla být Nana, protože jsem si nebyla jistá z jakého anime je) Ale ten s Vampire knight od Nany-sama je fakt senza :)

Diplomek pro Sheenu Satsuki

23. prosince 2009 v 19:26 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Tady je opět diplomek pro new sbénko a snad se bude líbit :)


diplomek pro Tsuuki Nakami

23. prosince 2009 v 19:01 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Takže tady je další opožděný zásek mého myšlení, doufám, že jsem se bude diplomek líbit, protože je opět opožděně a hlavně doufám, že se na mě moc nebudete zlobit, no jo jsem hlava skopová :D


Diplomek for BuBuAnnu

23. prosince 2009 v 18:54 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Takže se omlouvám, že tak opožděně, ale teprve dneska mě napadlo kontrolovat rubriku na spřátelení a dostala jsem vztek, že ji nekontroluji , takže tady je opožděně diplomek pro BuBuAnnu :) Tak snad se nezlobíš :)


Další vánoční přání, ale tentokrát od NaTušQa :-)

23. prosince 2009 v 18:41 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Takže jsem teď koukala na komentíky a snažila se nějak odpovědět a tady je dáreček od Naddi musím říct, že ten je tak roztomilůčký, že okouzlí všechny animefily :)

Vážně mocinky děkuji NaTušce :)

Merry Christmas and Happy new Year

23. prosince 2009 v 11:43 | Hytsumi Kurishi |  My SB
Takže, jak jsem slíbila mám tady pro vás překvapení, které jsem si schovávala docela dlouhou dobu. Myslím, že se to sem naprosto hodí :) Takže podle názvu je předem jesné, čeho se tento článek týká a rozhodně to není ledajaký článek. No prostě je to takové přání pro každé mé Sbénko :) Tkaže si ho klidně můžete dát na blog :)

Takže Merry Christmas and Happy new Year :)

Pozdrav z pekel

23. prosince 2009 v 11:36 | Hytsumi Kurishi |  Me and Blog
Ahojky zlatíčka,
Tak je to tady. Blíží se vánoce a já opět nestíhám. Dneska jsem teprve zabalila dárky, navíc jsem dostala stůl do pokoje, což se počítá jako mega dárek k vánocům předem. Jak jsem si všimla, chodíte mi sem skoro všichni a jsem ráda, že mě nenacháváte ve štychu, když to prostě nestíhám. Teď tedy budu možná víckrát, protože máme od včerejška prázdniny a já od včerejška ležím s rýmou jako švihadlo. No, ještě se tady něco objeví a budu ráda, když na to mrknete, teď to musímjít připravit, takže zatím pa.
Vaše neskutečně ukecaná Hytsumi

Postavy??

12. prosince 2009 v 17:42 | Hytsumi |  My Diary
Takže a je to tady, Anketa. Nebojte netýká se rušení blogu, protože to jste se ukázali v dobrém světle všichni!!! Ale týká se Blech postav asice, která tě nejlépe vystihuje se tím myslí!! Já jsem trdlo a strašně ukecaná , takže by mě vystihovala asi Yachiru Kusajishi , ale teď mě zajímá vaše hodnocení, jak sevidíte vy!! :) Tak dotoho :)

Trochu moudra do života

12. prosince 2009 v 17:35 | Hytsumi Kurishi |  Me and Blog
Milí a Drazí,
Ne......to nejde. :) Raději bych se ozvala jako "Ctěná Hytsumi" Ale to nejde, protože za prvé, ctěná nejsem a za druhé Hytsumi je stejná jako vy :) Takže víte proč to nejde.
Dneska jsem mluvila zase po dlouhé době s bývalou spoluadminkou mého blogu, což je, jak všichni jistě víte...... někteří asi nevíte, ale to je fuk..... je to Rima!! Pokusila jsem se s ní mluvit víc o tom, jak se jí teď vede, ale ona je prostě ona. A všechny, co jí znáte porzdravuje!! :D No, je to moje zlatíčko.
Lidičky dneska mě napadla jedna věc, když jsem seděla v pokoji nad zápisníkem a čučela , jak vorvaň. Došlo mi, že Musím rychle najít nějaký new dess, jenže nastal kritický bod zlomu ve chvíli, kdy jsem se snažila najít záhlaví s "Toushirem Hytsugayou" Mám sice v záloze jiné, ale bylo mi líto, že Toushira tam dneska nedám, a tak jsem zvolila kompromis "Ichigo and Rukia"...... Nevím jestli to byl nejlepší nápad, ale mně se rozhodně líbí :)
Ještě bych dneska chtěla zveřejnit anketu kvůli jisté věci, která by mě zajímala , ale to až za chvíli :) Tak zatím pa

Vaše Happy Hytsumi