Listopad 2009

Světové bláznovství

29. listopadu 2009 v 15:33 | Hytsumi |  Jednorázovky
Tak jsem si dneska tak psala a sepsala jsem jednorázovku, za jeden den jsem toho napsala až moc , takže tohle bude asi poslední článek, aby jste si početli trochu, bez toho aniž by jste museli spěchat

Zase jsem to nestihla

29. listopadu 2009 v 9:43 | Hytsumi |  My Diary
Tak jo lidičky, konečně sem se sem dostala, dneska toho bylo už dost, ale musím se přiznad, že jsem doufala, že se sem dostanu dřív než dneska, ale trochu to nevyšlo.
Jinak lidičky sbénka, co mi psali, tak jim moc děkuji :) A teď zpátky ke mně. Včera jsem celý den běhala po kurtě a snažila se dohat každý míček, takže mě ten tenis dost vyčerpal. Ve finále k nám přijeli tátovi rodiče, a když jsem se pokoušela zdejchnout, dopadlo to tak, že si pro mě došla máma :)
Babička to myslí sice dobře, ale když potom kouká na fotku z tanečních a říká, kdo by se k vám hodil, trochu vás to zane štvát :(
Tak to by bylo všechno pro zatím a dneska vám sem ještě něco hodím :)
Vaše Rychlá Hytsumi :)

Já jsem si zase hrála!!

21. listopadu 2009 v 15:07 | Hytsumi |  My Diary
Že neuhodnete, co dneska ta potvora Hytsumi dělala! Já to věděla, že to nevíte. (Kdo by to taky věděl, když byla celý den zavřená v pokoji)
Takže jsem nakreslila jeden obrázek no a , co by to bylo za obrázek, kdyby ho nikdo neviděl?? Takže v dalším článku vám sem hodím ještě ten obrázek s nějaký výtvrnickým podáním.(Kdyby to někoho hodně nudilo, tak ať mi to napíše) Jinak jsem měla dneska upe superr hrozný den, musela jsem vstávat 6:30 a ještě jsem musela jet hrát tenis. Chtělo se mi spát a taky jsem spala po cestě tam :) Jsem přeci jen člověk :) A ne nadpřirozený superr démon :)
Vaše Ukecaná Hytsumi :)

Pár obrázků :-)

20. listopadu 2009 v 10:10 | Hytsumi |  Bleach-obrázky

Zase pár nudných věcí okolo mého "Já"

20. listopadu 2009 v 10:04 | Hytsumi |  My Diary
Tak jsem dneska zvedla hlavu a koukám, že vidím skoro nic. Říkám si, jestli jsem slepá nebo jestli je ještě noc. Ne, noc rozhodně není.
Vylezu oknem ven na parapet a koukám , co se děje. No, to mi neuvěříte, ale je to pravda.
Před mým oknem bylo prázdno a navíc, nebylo ráno, nebo jo, ale dvě hodiny ráno!!! Proč tak brzy vstávám, když stejnak nemusí?? Lidi já už z toho šílím. :)
Táta si udělal volno dneska a já asi budu mít s Pc smůlu, včéra jsem koukala na Bleach 246.....Páni to je napínavý jako kšandy. No asi mi rozumíte, když vám seriál skončí v tom nejzajímavějším, máte chuť čekat do zítřka než se objeví pokračování, ale tady se bude muset asi čekat dýl :( Jinak chystál se to tady posunout od mých bezcenných keců více k obrázků, takže by se tady nějaké měly objevit ještě teďka :)

Zatím pa Vaše Hytsumi :)

Diplomek od Mai Raion za bleskajdu x)

19. listopadu 2009 v 12:38 | Hytsumi |  My SB
Tak jsem se zúčastnila bleskajdy u Mai Raion, u svého love sbénka, no a tak musím uznat, že tenhle diplomek je pěkný vážně krásný :)

preHYTSUMI

Hrůza !!!

17. listopadu 2009 v 9:44 | Hytsumi |  My Diary
Lidičky, dnes po dlouhém čekání jsem se dala do psaní nějakého salátu, no ale to není vše. Ta povídka má být na téma bleach jenže já jsem zjistila, že mi tak nějak nejde a jsem z toho mimo. Chtěla jsem prostě vymyslet něco nového, aby jste se tady nenu dili, ale ono se stane tohle..... :(
Dalším skandálem je, že mi dají rovnátka. Já nevím, ale asi je to dobře, i když to bude dost nepříjemný. Pak toho tady mám ještě moc, ale tohle mě našvalo nejvíc, co se dalo.

Včera jsem se chtěla připojit na svůj blog a net mi klekne v polovině výkonu s povídkou, no je to možné? Takže další dílek povídky nebo spíše knížky bude odložen na neurčito.......
Nyní je to asi vše, ale stále se rozpomínám, takže je to dost tragédie se mnou!!

Zatím pa Vaše úskočná Hytsumi :)

Zubař!!!!Pomoc!

16. listopadu 2009 v 15:18 | Hytsumi |  My Diary
Lidičky píšu pouz na rychlo, musím k zubaři..... Já vím, že bych měla postrkávat blog dopřdu, al nstíhám :) Tak snad večer zatím pa vaše Hytsumy:)

Neděla a sobota v jednom

15. listopadu 2009 v 14:55 | Hytsumi |  My Diary
Nechtěla jsem nic jiného nž odpočívat no a znáte , jak tyhle líné dny dopadají, nakonec jsem dělala blbosti na zahradě a nakonec si to dotančila do tanečních na prodlouženou, jak já tohle nemám ráda. Asi bych vám měla říct , co nejvíc podrobností, al o tomhle se bavit nechci.
Neděli jsem zatím prospala a konečně jsem se sem opět dostala no a výsledek? pokus o new dess a to ještě není konečný výsledek :)
Takže se máte ještě na co těšit. :) To jest zatím vše.

Vaše unavený Hytsumi :3

Moje mánie Hytsugaya Toushiro

15. listopadu 2009 v 14:07 | Hytsumi |  Nezařazené Anime


Recenze - Svět 2310

12. listopadu 2009 v 15:50 | Hytsumi
No tak, aby jste tomu rozuměli všechny mé recenze poputují do této rubriky, aby jste je nemuseli hledat mezi jednotlivými povídkami, jinak tohle je můj new výtvor a bude to na dlouhou dobu, taky to jediné, co budu psát. A jedná se bezvýhradně o knihu. Takže to je zase nějaká část mého svědomí.


Konec všeho kolem

7. listopadu 2009 v 21:02 | Hytsumi |  Me and Blog
Vzpouzet se rodičům je něco tak očekávatelného než by si jakýkoli mladiství uvědomoval. Pokus o útěk ,psychicky na dně, rodičovský teror a nakonec blogové omluvy.
Všechno tohle je moc nepříjemné, když na blogu přibyde článek za článkem, kdy si neustále stěžujete na svůj druhý život. Jedna polovina je přitahována spíše k Anime a nezapírejme si fakta není to polovina, ale většina. Na školu už myslí naprostá menšina našeho mozku.
Kdybych to měla říct, jako primitiv: Jedná se o to, že škola je pro nás "Animefili" dost těžká a někteří si to přidělávají sami. Ty druzí zvládají školu s přehledem a anime je pro ně stejně důležité jako škola, ale co když z téhle éry vyrosteme? Co se bude dít dál? Budou mizet naše blogy? Budeme se starat víc o náš život? Anime se pro nás stane druhotnou a naprosto podřadnou součástí. Nikdy si neuvědomíte, jak moc rychle vás to omrzelo, ale nebojte někteří dospělí tomu propadají taky, protože je nakazily děti a to je skvěle.
Existuje, ale i jedna věc, ktará je důležitější než anime a dokáže vše změnit. Chcete vědět , co to je? No přeci váš manžel :) Nebo přítel.
Je to část života, které se já osobně do nedávna bála. Když si najdete kluka a ten nemá rád anime a ani se o tuhle část světa nezajímá, tak vás může připravit o cennou část vašeho já. V mém případě se tak nestalo, i když někdy mám na záhlaví popovou hvězdu, herce , ale většinou anime.
Tak abych se dostala k jádru věci, jde o naprostou nestálost lidského vědomí. Vědci začali zkoumat na čtyřech amerických dětech jejich vědomí. Zkoušky vědomostí, testy z různých částí vědomí. Tímhle se snaží tyhle děti udržet z dosahu lidského působení, žijí jenom mezi sebou a jsou jako pod mikroskopem.
Vědci chtějí dokázat , že děti mohou být inteligentnější než dospělí člověk, ale opravdu je tohle pravda? Já bych řekla, že je to blbost :) Děti by měli žít mezi lidmi, vyrůstat s vrstevníky a ne být jako pokusný materiál.
Ale má to i své výhody. Já mám třeba doma teď problémy a chci utéct, určitě bych se cítila teď líp pod mikroskopem než pod dozorem rodičů...... :)
Rada pro tentokrát? Já nevím, asi jak se začít zabývat školou?? Ne mučit vás už nebudu pro dnešek už musím jít, protože rodiče mi nadávají za to, že trávím polovinu času na PC, i když mezi námi to není vůbec pravda!! :)
Vaše unavená Hytsumi

útěk před problémem? Ne rychlá síla.

6. listopadu 2009 v 20:29 | Hytsumi |  My Diary
Pokusila jsem se dneska a šílenou pitomost a myslím, že si to víckrát nezkusím. Miluju problémy, ale ne ty svoje xD
Pokusila jsem se dneska o blbiny, což znamenalo útěk z domu před průserem. Teď se čeká na nejvyšší soud a já mám strach, že to skončí velmi špatně, právě přijel táta a já si jdu pro verdykt za ty rozkopaný dveře. :) Je to trochu špatné, ale snad se to opravý.

Vaše blbá Hytsumi

Diplomek for Tenten-ketrin

5. listopadu 2009 v 14:55 | Hytsumi |  My SB
Takže jsem se rozhodla pro radikální věc, dodělám všechny zadlužené diplomky, aby ste se na mě nezlobili.
Navíc jsem se dostala do kontaktu s jední blogařem a ten blogísek se mi mocinky líbil, a tak jsme se stali new sbébky :) No tady je diplomek , omlouvám se, že si musela tak dlouho čekat, ale já jsem teď ve škole upe v čmoudu :) Tak tady je:


Vytvořila jsem nový způsob, jak ztmavit bavy, tak aby bylo lépe vidět písmo a musím říct, že mi to dost vyhovuje :)
A tady je diplomek od Tenten-Ketrin for me :)

Je mocinky krásný :)

Další mega trable

4. listopadu 2009 v 16:18 | Hytsumi |  My Diary
Tak co by asi váš profesor řekl na presunkci neviny?? No asi by vás nepochválil , kdyby jste to vyslovili po rozdání písemky a navíc oznámkované písemky.
Koukala jsem, jak z jara, že mám ze "Základu společenských věd" za jedna, ale stejně jsem si neodpustila rýpnout do kamarádky vedle sebe.
Po hodině jsem seděla na chodbě a cpala do sebe svačinu, když ke mně přišel profesor a zeptal se mě, co hodlám dělat s tím hnusem, co mi vychází na výzo. Já jsem jen mlčky čuměla na to, jak mi vysvětluje postupy, jak by mě přezkoušel z celé látky od začátku roku, abych měla dvojku na výzo...... Chtělo se mi smát se, ale musela jsem počkat. Málem jsem se udusila.
Místo toho, abych brečela nebo, co se při tomhle má dělat jsem dostala záchvat smíchu a skládala se uprostřed chodby. Jak jsem později zjistila, byl to smích zoufalství.
Už mi nebylo ani do smíchu, když mi o němčině dali výsledky našich dalších písemných prací. A co teprve až dostanu tu esej z chemie, to bude sranda.

Lidičky, vážně jestli dopadnete jako já, tak vám napíšu diplomek, a když budete lepší, tak ten diplomek udělám nadvakrát, aby to bylo fér. No , já si vybrala asi špatně, ale, když jsem dneska na jednom spřáteleném blogu četla článek a maturitách, tak jsem si vzpomněla na fyzikáře, který nám to vysvětloval a dokonce nám sehnal starou maturitu z češtiny. Můj úsměv zkameněl ve chvíli, kdy jsem uviděla ty mega dlouhé otázky. Teď se mi teprve chtělo brečet a zoufale moc. poprosila jsem tedy profesora o uvolnění na záchod a tam jsem mále rozbila dveře...... No není to snové?? Asi ne, takže pokud budete něco potřebovat, klidně se ptejte. Můj blog se RUŠIT NEBUDE!!!!!!

Vaše odvážná Hytsumi :)