Září 2009

Rukia Kuchiki

28. září 2009 v 11:32 | Hytsumi |  Bleach-obrázky

Videjko pro sbénka :)

28. září 2009 v 10:22 | Hytsumi |  Videa
Takže protože sem teď moc nechodím,tak se vám chci odvděčit videjkem :) A tady je .....Už zase new dess

27. září 2009 v 19:17 | Hytsumi |  Me and Blog
Strašně se omlouvám, lidičky, ale nevydržela jsem to bez new dessu, tak jsem to narychlo změnila :) No jsem tu jen na rychlo a moc nestíhám, tak se prosím nedivte :) Sestra sonduje každou minutu,takže musím se mít na pozoru.
S jednorázovkou je to těžší, tam to trochu nemohu zveřejnit, protože mi to nějaký inteligentní tvor smazal :( Takže opět mínus.......
Přeji vše nej a krásné dny
Vaše Hytsumi :3

Orientace a stabilita??

24. září 2009 v 14:53 | Hytsumi |  My Diary
Myslím si, že jednu věc nikdy nenechám na pokoji a to je věc se , kterou jsem se narodila. Osobní talent. Každý má nějaký talent. Ať už si myslíte jaký jste břídilové, tak to není pravda. Když se kolem sebe podíváte je toho tolik, že ani nevíte čím začít.... Tak já vám něco povím.
Už mě asi znáte, tak vám řeknu jedno tajemství. Jako každý jiný človíček jsem se narodila s talentem a ten ve vás cítí vaší oddanost a průbojnost.... Teď si asi říkáte, jak na to kruci zase přišla, ale odpověď je prostě jednoduchá :)
Zkuste něco , co vám před lety nešlo a uvidíte, jak vám to půjde teď.....Já jsem od malička dělala gymnastiku, potom jsem se stěhovala a rok jsem pokračovala, nakonec jsem přešla na aerobik a tanec, teď momentálně píšu knihu a hraju tenis, ve volném čase doma tančím a nakonec chodím běhat za SDH, no tak co vy na to?? Vážně se to dá stíhat??? No jasně, že ano, nikdy neříkejte nikdy ať už se děje cokoli :) Já si vážně moc neposedím doma nebo s kamarády, ale když už sedím, tak se musím učit a to se mi trochu příčí!! :D Tak asi jako každému druhému tvorovi!!
Tak to je dnešní hláška do deníčku a teď nevím, jestli vám sem ty rady dát a nebo ne?? No tak asi jo, a dneska to bude na téma "Jak zvládnout nedosažitelné!!"
1) Po pravdě si myslíte, že se vám to může stát jen ve snu, ale to není pravda!!
2) Sepište si seznam věcí, co chcete udělat další den a rozvrhněte si to ,ta aby se to nekřížilo se školou :)
3) Když něco nejde, tak to nevzdávejte, musí být nějaký způsob proč to nejde!!
4) Nikdy se nestav ke kamarádům zády, když ti není do smíchu a něco se nevede
5) Tak a teď zaber a nepouštěj!!!!!
No, možná jsou tyhle body zbytečné, ale já si myslím, že se mohou hodit, jinak aby jste se o mě dověděli nějaké novinky, tak mým snem je stát se modelkou , ale o tom laskavě nikomu neříkejte :) Je to pouze tajnost blogaře :)
Vaše chytrá Hytsumi :)

Stmívání, new moon a další

23. září 2009 v 14:44 | Hytsumi
Tak tady je dalších sada čtyř knížek , která se líbí skoro celému světu :) můžete dvakrát hádat o co se jedná.....Samozřejmě se jedná o Ságu stmívání :) Protože nemám moc času, tak ani nestíhám obíhat, ale v poho.... xD

Sága Eragon, Eldest,Brisingr

19. září 2009 v 17:31 | Hytsumi
Jak už jsem řekla, tohle je první zápis do této rubriky, jsou zde různé recenze a vybrala jsem si pro první zápis Eragona, eldest and Brisingra :) Tak doufejme, že se to povede :)

Sobota je prostě na prd

19. září 2009 v 17:24 | Hytsumi |  My Diary
Pokusila jsem se o něco, co jsem asi neměla. Tak asi touhle větou dneska začalo poměrně dost lidí, moje kamarádka, moje sestřička a dokonce ještě jedna kamarádka. Já jsem si tedy říkala, že mám na víc. samozřejmě jsem se na net dostala až dneska a včera jsem jen smutně koukala na články, které jsem se asi po půl hodině odvážila zveřejnit hned ve čtvrtek. Musela jsem uznat, že to byla docela rána, když jsem zjistila, že mi někdo dneska ráno smazal photofilter. Snad ho budu moci stáhnout opět, jakmile se mi vrátí notík :) Do té doby asi nebudu dělat diplomky, protože bez photofilteru to asi moc nepůjde !!
další věcí je jak se postavit k povinostem, já na ně už delší dobu pohlížím jako na nemilosrdnou krutost vůči ostatním. Víc vám asi dneska neřeknu kromě téhle novinky se snažím založit rubriku "recenze a doporučené knihy!" Miluju různé typi a tak vám sem dám nějaké dobré typi, aby jste se moc nenudili :)
Vaše věrná Hytsumi :)

Because I love you

17. září 2009 v 17:00 | Hytsumi |  Nezařazené Anime

Otázka blogu a konce??

17. září 2009 v 13:00 | Hytsumi |  My Diary
Chtěla bych umět létat, abych nemusela jezdit přecpaným busem do školy. Možná bych si přála být i něčím víc než jen malou holkou, která se vyžívá ve sportu. Co zkusit vytvořit imaginární svět?? Nedávno jsem slyšela, že v Japonsku už zase vymysleli novou věc. Vytvořili tzv. Zem, do které se může přihlásit neomezený počet lidí no a asi si dokážete představit, co to udělala s polovinou naší zeměkoule, všichni jsou teď na anime, tak ulítlí, že chodí hrát do giber světa hry s protívníky a svádějí boje o území. Adresu sice neznám, ale chtěla bych jí znát.
Japonci jsou natolik inteligentní, že celá tahle mega giber země je tvořená mezinárodní řečí a to angličtinou. Sice jsou někde překlepy, ale prý je to naprosto dokonalá věc..... Achych taky bych chtěla žít v japonsku, přeci jen Kimona a tmevé vlasy to je naprosto něco jiného, než když to vidíte na fotce, chce to prostě reál a to bez nadsázky.
Slíbila jsem si, že až budu konečně samostatná a dokážu si vydělat dost peněz, na pár dnů se tam pojedu podívat. Na druhou stranu jsem si dneska koupila noviny "Fashion club" a to byste neřekli kolik je v tomhle časopisu věcí o módě, takže jsem došla k jednomu závěru.....
Tenhle blog bude pořád o anime a to se sice nikdy nezmění, tedy dokud mě to bude bavit a to mě jen tak neomrzí, jak počítám. Ale pokusím se druhou svojí stránku zaměřit na brigošku, kterou jsem si našla. Nebojte žádná přednastavování, většinou se budu objevovat , jak nejvíc to půjde!! To vám slibuju.
Neznamená to, že přestanu dělat na blogu, ale prostě moje druhá lidská část bude žít lidský "NUDNý" život, jako to dělala první tři roky života než se objevili animovaní pokémoni xD

Vaše Hytsumi :3


zázrak :)

16. září 2009 v 15:28 | Hytsumi |  Me and Blog
Asi si říkáte, proč jsem vyšilovala, když teď mám čas sem, každý den dávat nějaké články, ale pravdou je, že teď dělám povinnou školní četbu a koukám na komentíky a příspěvky na mém blogísku :)
Taky jsem našla pár obrázků a pokusila jsem se o nějakou new povídku, ale tu vám sem dám až jindy, protože je náročná na psaní a já tolik volného času ve skutečnosti nemám :( Což je na jednu stranu sice dobře, protože nemám čas nad ničím konkrétním přemýšlet a dělat chyby, ale na druhou stranu musím občas přednastavovat blog a to je vážně vopruz. Lidičky, člověk má vždycky radost z toho, jak sem mu to zveřejnění vždycky povede, že to není ona, když to někdo tady přednastaví a ono se to zveřejní :) Ale to je záležitost každého zvlášť.

Další věc je, že jsem se dostala na taneční a začínám od 8.9. 2009 chodit do tanečních s mým kamarádem :) Super ne?? I když trochu z toho mám strach a obavu, abych se nezabila na podpatku, ale to snad půjde :)

Tak tohle berte jako recenzi nebo oznámení mého denního režimu, do deníčku to sice ještě není, ale příště sem dám nějakých pár řádků povídky, když se to povede :)

Zatím pa Vaše uhnaná Hytsumi :3

Anime girl

16. září 2009 v 15:22 | Hytsumi |  Nezařazené Anime
AnimeGirl29.jpg anime image by mikki_21_mikkhaela

Průšvih číslo ERROR!!

15. září 2009 v 17:09 | Hytsumi |  My Diary
Zlatíčka moje, představte si , co se mi stalo. Včera jsem se dozvěděla, jak na tom v mojí pc nemocnici je můj notísek. Chcete to vědět??? Naprosto mi to zrušilo všechny rozepsané povídky v databázy a dokonce i ty dokončené, jako je ta otevřená Příliš blízko!! Takže lidičky....rozlučte se s tímhle druhem povídky..... asi ho už nedokončím!! Je to zlé ani si pořádně nepamatuji o čem jsem to písala, ale pokusím se to nějak obnovit!!! To vám slibuju....
Další věci, asi to bude připadat jako z komiksu, ale vymyslela jsem další děj k nové povídce, kterou bych si přála zveřejnit :) Je to zase jak jinak na téma Naruto a myslím si, že by se to mohlo líbit. Víc vám o tom neřeknu.
Ano.....Jak jsem si myslela. Rima se mnou dneska seděla na lavičce před školou, když jsem se ohlédla stála tam jedna z těch růžových holek. Strašně jsem se modlila ,aby ji Rima neviděla, ale to si neumíte představit, jak to dopadlo. Bylo to jako ve filmu.
Rima se otočila a koukla se na ní, otočila se zpátky ke mně a přiznala, že ji má sto chutí zabít.....No to já jsem měla už delší dobu.
Chytila jsem si nohy a tiše seděla skrčená, to co jsem slyšela mě uvedlo do tranzu. Kdybych tam nesděla, vsadila bych celé svoje tělo na to, že by jí doopravdy zabila, protože to jak na sebe křičeli a jak silně jí jednu vrazila....no to se nedá popsat.
Později, když jsme seděly doma u mě na posteli se přiznala, že tahle manipuluju každým kolem sebe......
Teď vám asi řeknu, že nevím, jak to stihnu zítra, ale snad v pohodě!! :) Tedy doufejme. Máme kratší vyučování :) Dneska vám žádný rady nedám, protože jsem si musela dát radu sama za sebe :3

Vaše věčně unavená Hytsumi :3

Ospravedlnění

14. září 2009 v 17:58 | Hytsumi |  My Diary
Vážně jsem se v poslední době snažila zvládnout všechny problémy okolo Notíka, ale jak se ukázala natáhla jsem do něj asi něco graficky náročného a notebook definitivně klekl!!
Chtěla bych zároveň sklonit poklonu všem, kteří mě podporovali v blogaření, i když si byli vědomi, že to bude dost psychicky náročné a nestabilní. Celý blog se ocitl na hranici mých sil..... No atd.....Jak už Lady.Saky poznamenala pořád ve svých článcích píšu hrozně nepříjemné věci a pořád odevzdaně děkuji, ale teď trochu realu..... "RIMA"
Další z mých vzpomínek bude věnována jí. Možná se teď chová jako slepice, ale to se asi jen tak nezmění. Po pravdě asi za to mohu já!! Když jsem s ní dneska mluvila, říkala že za všechno , co kdy udělala můžu jen a jen já sama..... Trochu mě to vytočilo, a tak jsem jí neochotně jednu natáhla. Musela jsem se jí zeptat jestli to, co řekla myslí vážně. asi to tak myslela, protože se na mě podívala úplně vyřízená. Rozbrečela se a koukala na mě svým skleněným pohledem. Slíbila, že se už nebude chovat takhle, ale ať jí slíbím, že po ní nebudu chtít, aby nechala mého bývalého a jejího nynějšího přítele. Musela jsem se rozbrečet, když řekla, že jí to vážně mrzí.....

Takže teď víte, proč jsem jí chtěla věnovat tenhle článek....Sice byla hnusná, ale po všem, co mi vyprávěla, jak jí rodiče a kamarádky zmanipulovali, a jak se jí to všechno vlastně stalo, byla jsem naprosto vyděšená. Babička se s ní musela odstěhovat do Prahy, aby se to trochu uklidnilo a dneska, když za mnou přišla, že jí to všechno mrzí. Byla jsem naprosto konsternována tím, jak se z blonďaté holčičky v růžovém stala zase moje nejlepší kamarádka. :3
Později jsme byly spolu venku , a potom už musela jet domů, aby se po ní babička nesháněla.

Takže jak bude dneska znít moje rada? No to je jasné, Jak si udobřit kamarádku.

1) Pokus se s ní promluvit, když nebude chtít, tak to nech na později
2) Dones jí třeba kraičku Toffife a na to přilípni cedulku "Pro mojí snad ještě kamarádku" Nebo nějaký jiný vzkaz.
3) Pokuste se sejít a promluvit si sami, tak aby jste pochopily, kde se stala chyba!
4) Přeju, aby se vám povedlo udobřit se s kamarádkou a přestat se háda. :3

UPOZORNĚNÍ!! Pár článků teď přednastavím, protože tady nemohu být každý den :) Tak , aby tady něco bylo :3

Vaše sladká Hytsumi :)

Slunečný den

11. září 2009 v 16:09 | Hytsumi |  My Diary
Moji milí,
Jak už jsem se asi zmínila, tak jsem začala trpělivě postupovat po deseti minutách mých zábav a nakonec završím den třemi hodinymi, plných útrap s učením. Jen za tenhle týden jsem byla vyzkoušená asi jednou a test jsem psala z matiky, takže to je hrůza!! Ty profesoři už asi ani neví, jak důležité je být svobodná a nebýt vázána na učení..... No ale to už jste asi slyšeli tisíckrá!
Za druhé bych vám všem Sbénkům chtěla poděkovat za trpělivost, kterou se mnou mají, i když to stojí za úplný prd a za druhé bych chtěla osobně poděkovat všem, co mi napsali za celé prázdniny a to i teď v měsíci ZÁŘÍ!! (Hytsumi padá ze židle a přemýšlí o tom jestli je normální)
Další odstavec je o tom, že jsem dneska byla zase v ústavu a koukala jen blbě na tabuli a stereotypně opisovala výpisky od spolužáků ve třídě!! Myslela jsem, že zhebnu celý den jsem tam jen takhle seděla. Musela jsem se ptát Nii a ona nevěděla , co to se mnou bylo. Později se to ze mě pokusila vymlátit. Ale asi jsem byla moc otupělá a čeho se dneska budou týkat moje happy rady?? Toho , jak emigrovat od poviností!

1) Vyberte si krásnou zemičku, na které by jste si přáli být.
2) Věnujte tomu, alespoň deset minut, ať toho potom nelitujete!
3) Zeptejte se rodičů na příbuzenstvo v cizině.
4) Jakmile vám řeknou číslo na tetu do Kanady nebo do jiné země, využijte toho a zavolejte jim.
5) Když to někdo zvedne na druhé straně usmějte se a pozdravte anglicky :) Teta vás ráda uslyší.
5) Nakonec se zeptejte kdy můžete přiletět a jeďte dělat tetě do Kanady společnost o kterou asi ve skutečnosti ani nestojí, ale bojí se vám to říct!! :)

Tak to je plán pro dnešek snad vám to takhle vyhovuje, mně jo, ale k Tetě nepoletím, protože musím nějakým způsobem dospět, vždyť já jsem ještě dítě!! (Hytsumi se směje. Protože dospět se jí nikdy nepodař!!)


Další supeeeer hrozná zpráva

10. září 2009 v 15:18 | Hytsumi |  My Diary
Ahojky lidičky. Je tady další průšvih, který vám musím oznámit! Můj notebook vypověděl funkci a nechce naskočit net, takže vám řeknu něco, co by jste mohli ocenit....
Chystala jsem se sem dát nějaké blbinky, ale to už asi nestihnu, protože pojedu na tenis a jsem čerstvě po škole. Mám toho plné zuby a pomalu to nezvládám!
No , to už jste slyšeli, tak teď k něčemu zajímavějšímu. Za tohle vážně nemohu, ale jak už jsem řekla, jsem velice vytížený človíček a takových lidí je na světě jen pár, mám na všechno v celým dni asi tak deset minut, potom se musím jít učit a nakonec padnu únavou na pusinku a vstanu až druhý den ráno. Další věcí je, že jsem si uvědomila, jak jsem tady četla ti komentíky, že některým na mně docela záleží, takže tenhle blogísek poběží, i kdybych se měla u toho zabít nebo nebylo, kde si napsat článek, prostě to nějak udělám, aby jste tady měli pořád něco. Moc se omlouvám esbínkům, kdyby bylo nějaké třídění a já na něj neodpověděla, tak mě prosím chápejte, je to tady samá komplikace a teď do toho ještě můj notebook klekl, takže mě berte s rezervou.

Jinak moji maličcí, budu se muset snížit i k podvodu a to přednastavení některých článků, aby to tady běželo od rána do večera. Chci , abych měla všechno dokonale hotové a aby jste s tím byli hlavně vy spokojení. Takže kdyby se vám cokoli tady na tom blogu nelíbilo, i kdyby to byla jen maličkost, tak písejte do komentíku, abych věděla, co mám ve svých deseti minutách vlastně změnit tady na blogu a hlavně, abych vám mohla taky psát a děkovat za nápady. :)
Asi bych vám měla říct nějakou novinku u Rimi, ale ona se změnila během dne na holku, která kouří a je růžová, věřte mi, že já jsem byla trochu podobná až na to , že jsem si včas uvědomila, co jsou moje priority!! Teď už jsem zase nahoře a žiju, ale to je jiná.....
Dnešní moje rady se budou týkat hlavně vašich sokyň, což jsou vaše věčné nepřítelkyně. Našla jsem si nějakých pár věcí, které by vás asi neměly překvapit, ale i tak vám sem dám pár rad, aby na vás nikdo nikdy nemohl přijít jako na husu!! Nebo kačera :)

1) Zkuste změnit styl a naštvat tak tu kravku, která vás neustále podráží.
2) Usmívejte se na ní, vždycky, když ji vidíte!! (Rimi to naštvalo xD)
3) Jakmile ji uvidíte s klukem, dojděte k ní a zeptejte se na jejího bývalýho xP
4) Pozdravte její nejlepší kamarádku a pokuste se bavit před jejíma očima (Nic se nestane, když vás odmítne, protože je stejně vydlabaná jako její kamarádka.)
5) Po škole vylepte plakáty s její nejtrapnější fotkou a pod ní napište něco vtipného třeba:(Hledám nějakého hnusáka na randění!)
6) Kdyby jí přestalo hádání bavit, pokus se jí dostat pod kůži a trochu toho využít.
7) Už ani nevím, jaká jsem byla jako plastix, ale s jistotou vám řeknu, že to je zkušenost, za kterou bych měla být vděčná, ale ve skutečnosti jsem už jen poloviční plastix a hledám východiska společnosti a ne nějaké odlišnosti, nemám k tomu ani sebemenší důvod!

Mám vás mocinky všechny ráda a doufám, že tyhle věci berete s nadhledem, já ne, ale to už je něco jiného xD
Zatím pa Vaše Hytsumi!!


Oznámení pro všechny, co mě mají rádi :)

6. září 2009 v 16:38 | Hytsumi |  Me and Blog
Takže asi už jste slyšeli něco o tom, že se budu opět přejmenovávat, vím, že vás to už asi štve, ale já se potřebuju oddělit od minulosti a hlevně od Rimi, která se mi zdá pod názvem mého ména. Nechci, abych žila ve spomínkách pokaždé, když napíšu své jméno nebo dokonce přezdívku, chci začít všechno od začátky, takže všichni, co mě mají pod názvem Al-chan Liame, tak ať si mě přepíší na Hytsumi, je to moje nová přezdívka je možné,že už jsem ji někde použila nebo něco zakového, ale snad to nebude vadit. :)
Další věc, kterou bych vám chtěla oznámit je, že tento blog, se pokusím udržet a udřít to tak , abych vás mohla jednou za čas oběhnout, napsat komentík nebo dokonce vám něco pochválit a přečíst si nějakou povídku. Snažím se dát dohromady rozvrh, jak budu mít volno, ale pravdou je, že často přicházím domů, naprosto udřená a neschopná si cokoli udělat, takže to občas přednastavím, ale to vám snad řeknu. Ty sbénka, co si mě nepřepíší, mají automaticky smůlu :( Budu jim to muset oznámit.
Taky jste mohli slyšet zvěsti o tom, že bude mový spoluadmin, ale to je hovadina. Žádného spoluadmina nechci, zvláště ne potom, co jsem se takhle spletla. Alespoň na čas budu tenhle blog korigovat sama. Další věc, je že chci strašně poděkovat všem, co mi sem chodí pravidelně a píší komentíky, což se nedá říct o některých sbénkách, takže se schyluje k třídění, což se asi bude týkat všech nepozastavených sbének, ty které jsou pozastaveny, tak nebudu mazat, ale přála bych si, aby se když tak ozvala až zase budou fit!! To je asi pro dnešek poslední článek a doufám, že zítra to nějak stihnu :) Jinak pár obrázků a článků sem na zítřek ještě přichystám, takže se nemusíte vůbec ničeho bát, jsem naprosto v pohodě a budu se vám věnovat, jak nejčastěji to půjde :3

Vaše Hytsumi :3

Orihime Inoue

6. září 2009 v 12:00 | Hytsumi Kurishi |  Bleach-obrázky