Srpen 2009

Zse na cestě do háje

28. srpna 2009 v 21:13 | Al-chan Liame |  Me and Blog
Vážně nestíhám a došlo na nejhorší, musím pozastavit do konce prázdnin blog, Rimu se mi nepodařilo osvobodit, ale prý se něco zvrtlo mezi jejími rodiči a možná se vrátí, já vám nic tajit nebudu a řeknu vám na rovinu, že musím jít do hajen , protože zítra brzy vstávám. Jedu na seznamovací kurz s lidmi z nové školy a potřebuju to nějak stihnout, takže mám zapakováno a teď píšu sem. Jestli si mě někdo chcete smazat z Sbének, tak mi to napište. Jinak všechna sbénka objehnu jakmile se to všechno dá do kupy. A hlavně ti kteří o mě ještě pořád stojí, tak ať mají trpělivost, všechno nemohu stíhat a diplomky se snažím dostat sem, ale nějak mi zlobí Pc a já jsem z toho na prášky. Jinak všem Sbénkům slibuji, že sem dám nějaké new věci a udělám další dess.....

Všechny vás mám mocinky ráda vaše Al-chan Liame.....

Rychlé shledání

27. srpna 2009 v 19:22 | Al-chan Liame |  Me and Blog
Rychlovka zlatíčka. Ano je to tak stihla jsem se vrátit a v mezi čase se stávám zase závislákem na anime. Moc se omlouvám články, které jsem přednastavila jsem dělala do noci a trochu se to vymklo kontrole, ta poslední parodie byla trochu uhozená a na vaše prozby o spřátelení se jdu mrknout teď.
Jinak na kole jsem si moc neužila, byla to dřina a moje fyzička byla trochu křáplá, takže bylo, co dohnávat. Tenis jsem hrála jen jednou za celé čtyři dny, dvakrát jsem seděla na kole a celkem jsem ujela se musím pochlubit ,pouze za dva dny, 103,2 kiláků a to mě teď tak hrozně bolí prdel.... Navíc jsem s sebou táhla notebook. Snažila jsem se dopsat pár povídek a uzavřít jejich děj, ale když se na pokoj dostanete až v deset a to ještě z natlučeným zadkem, tak to moc bolí a nemáte moc na vybranou, navíc únavou padáte a nevíte kam.....
Teď máme necelý den na to, abych se připravila na poslední tah. Jedu na seznamovací kurz s novou třídou a nevím, jak se to celé vyvine. Jinak jsem se rozhodla blog trochu pozastavit na určitou dobu, protože jsem v poslední době až moc zaměstnaná. Zítra hned ráno pojedu do Brodu kvůli bezplatnému ježdění busem tam a zpátky a teď si musím rozvrhnout čas. Pojedu časně ráno, takže bych kolem jedenácté mohla být zpátky :) Což je docela dost dobře. Protože potom vám budu moc napsat dalších pár povídek na blog a byla bych ráda, kdybych to stíhala i s články , jinak vás všechny mám mocinky ráda a nechci vás zanedbávat.

Vaše uhnaná Al-chan Liame

Akatsuki Fought the Law

26. srpna 2009 v 20:00 | Al-chan Liame |  Videa

Animal Naruto has Become!

25. srpna 2009 v 12:00 | Al-chan Liame |  Videa
No až na ty občasný bubliny, to jde :3


Příliš blízko 12.

24. srpna 2009 v 15:00 | Al-chan Liame
Tady je slibovaná další část povídky a doufám, že se bude líbit..... Krucinál, já bych se asi měla vracet víckrát..... Rima se vrátí na začátku školního roku, ale to vám řeknu zase jindy. Zatím pa

Vaše Al-chan Liame :3

Rima jako vězeň? =O

23. srpna 2009 v 21:40 | Al-chan Liame |  My Diary
Milý blogaři,
Ty z vás, co ví o mé ,už delší dobu, o mé nové spolu admince, tak se asi divíte, proč jsem si ji pozvala na pomoc, když teď tady není. Skutečnost je taková, že ve ŠVÝCARSKU je za trest, provedla jednu blbost a rodiče se naštvali, odeslali ji letadlem k její prarodičům a teď tam je na "Převýchově" Nevrátí se dřív, jak ke konci prázdnin.
Průser je, že mě by se to hodilo a byla bych i ráda, kdyby tady byla a pracovala na blogu, ježe , jak už jsem řekla, její prarodiče, tak daleko nevidí. Podle posledního dopisu je na tom Rima tak, že sedí od rána do večera v knihovně v jejich domě a čte knihy o lidském vychování, potom teprve jde do postele a od rána zase jede to samé, už jí z toho je zvracení a říká, že jestli tohle přežije, tak bude ráda, když vystrčí paty z baráku.
Snažila jsem se jí povzbudit, ale problém je, že je šíleně daleko a já jí mám pomoct, jen přez kus papíru? No to nejde a už teprve ne, když skoro brečí do telefonu. Nedá se to s nikým urovnat, snažila jsem se přesvědčit rodiče Rimi, aby ji nechali se vrátit, ale podle všeho přijede až prvního září a to úplně sedřená ani pořádně odpočinutá, ale pořádně utahaná.
Její mamka je radikální a v tomhle ohledu si na ní dělá největší zásluhy přitom, jak už sama Rima poznamenala Mamka jí dělá doma scény a vyučování s učitelem biologie by pro ní bylo lepší, teď ale musím zase jít k jinému tématu a to....Jak překonat krizi.
Rada číslo jedna zní, nenech se vytočit sourozencem a rodiče poslouchej, ale druhým uchem to všechno vypouštěj, jsou to pouze poučky do života. Až se tě mamka zeptá jestli si to pochopila, tak pouze přikývni a nedávej jí žádný signál, jinak si od stolu neodsedneš ani kdyby si mamce vysvětlila, že už tě to s ní nebaví a že si seš vědoma toho , co děláš.
Další pravidlo pro spokojený flegmatický živůtek, který jsem nikdy neměla, je ten , že mamce nikdy neřekneš nic, co by ji mohlo vytočit do plných obrátek..... (Spadla ze židle a řechtá se, protože s mamkou se hádá pořád) Když tě o něco požádá prvně přemýšlej než se do toho pustíš, když vymyslíš, jak se z toho vykroutit máš vyhráno a za poslední bod, choď spát dřív než rodiče začnou podezírat tvé okolí, že tě zkazilo :3 To by balo asi všechno ohledně naší perspektivi, ale jak dlouho ten klid vydrží??? To asi moc dlouho ne xD

Vaše rozesmátá Al-chan Liame

Ichigo and Orihime

23. srpna 2009 v 21:17 | Hytsumi Kurishi |  Bleach-obrázky
Takže tady je pár obrázků....
IchigoxInoue148.jpg image by kwiatek019

Opening 10

23. srpna 2009 v 21:06 | Al-chan Liame |  Videa
Tak lidičky, protože tady ještě jsem, tak vám to sem dávám teď je mi to moc líto, ale nevím jestli se sem dostanu i z jiného servru, uvidíme.

Holky

23. srpna 2009 v 11:00 | Al-chan Liame

Průšvih a plány do budoucna

23. srpna 2009 v 10:54 | Al-chan Liame |  My Diary
Takž, jak už jsem řekla, před pár dny mi mám aoficiálně a formálně vzdělil, že se pojede na šumavu a že mám přestat počítat s tím, že se budu flákat, jede taky sestřička Kira, a tak to znamená, že Kira tady nebude, nevím jestli se dneska dostane k Pc, ale doufám, že jí to prominete, protože v poslední době toho měla moc.
Na druhé straně stojí problém, že se budeme vracet v pátek, abych si mohla zajet do Brodu kvůli bezplatnému cestování busem. Taky potřebuju ještě dvě učebnice a nevím, kde je seženu na poslední chvíli, no leda, že bych vyběhla na kopec, co tu u nás je a rozkřičela se, že potřebuju : " Fyziku I. a ještě nějaký zeměpis vím, že konec se jmenuje obraz Země...." No, al víc je to historie než zemák..... Tak nenávidíte školu? Já se do ní ani netěším, jak mi odiče neustále říkají, že tohle bude ten zlom. Kdy už nebudu mít dvojky, ale spíše trojky. Trochu jsem přemýšlela i nad rozřazovačkama z Ajiny a Něminy, něminu jsem nedělala, protože místo ní jsem na základce dělala Francouzštinu a ta mi tedy taky moc nešla, možná bych řekla, kolik je hodina a své údaje, ale jinak bych byla mezi japonci (Smích) Po pravdě, tam bych byla rodzhodně raději než kdekoli jinde.
Ano další problém je, že naši sousedi nás pozvali na jídlo a naše rodina to přijala, protože naposledy byli oni u nás, nechtělo se mi věřit, že by něco takového měla být pravda a v duchu jsem si říkala. Je tohle vůbec pravda? Hodně ovládání a nejíst dokud ti lidé kolem stolů jedem po druhém neřeknou dobrou chuť? Ne to je jako ve špatném filmu. Sestra prohlásila nadějnou poznámku "Třeba tam bude sranda?" Ale jediný , kdo bude vytvářet srandu je soused s mým tátou..... Někdy se mi zdá, že to rodiče myslí vážně, když mi řeknou vezmi si kolo pojedem na šumavu, ve finále je z toho sranda , a potom se ukáže, že to je pravda.... Dnes sem dám ještě asi obrázky a budu mít vystaráno, večer to tady přednastavím kompletně a uvidíme, jak na tom budeme. (Záchvat smíchu, Al spadla ze židle.)
Vaše prašzěná Al-chan Liame

Diplomek od Annie-chan

23. srpna 2009 v 10:32 My SB
A zady jsem se konečně dostala k diplomku od Annie-chan :) Je nádherný :) A mocinky děkuju.
Ještě jedna blbá věc, co jsem se chtěla asi zmínit a nějak to nešlo, no zítra odjíždím na Šumavu, nevím jestli tam bude net, ale spíše se chystám máknout na povídkách a většinu dopsat, mám spousty nápadů a teď jsem dostala další, jenže polovina povídek je rozepsaná a já je musím , co nejtaktněji dopsat, aby to nebylo špatný. :) Jsem ráda, když se vám moje povídky líbí, a tak vymyslím něco extrémního :)

Tak je tu další den

23. srpna 2009 v 10:24 | Al-chan Liame |  Me and Blog
Moji drazí už pár dnů mi blbne net a notebook celkově. Možná to bude tím, že na něm neustále něco dělám a nebo, že se snažím udržovat pořádek, alespoň v pc, když ne v pokoji. No, ale to si nejsem jistá, doufám že se to přestane dít a budu moci zase zveřejňovat články normálně :) Ještě dneska vám sem něco dám, tak kdyžtak pa.

Vaše Al-chan Liame

Orihime Inue

20. srpna 2009 v 17:46 | Hytsumi Kurishi |  Bleach-obrázky
orihime-duel-arc.jpg image by otakucenter_com

Děti vs. Rodiče

20. srpna 2009 v 17:30 | Al-chan Liame |  My Diary
Moji drazí moc mě to mrzí, ale dneska máma pronesla známou větu "Začni opakovat broučku, je čas jít za pár dnů do školy, tak ať tam nejsi jako blbeček." rodič vás pohladí po tváři a odešle na cestu , aby jste se začal učit, jenže ono se vám do toho nechce. Prásknete s dveřmi a ležíte u Pc, jen tak si píšete něco na blog, staráte se o svou stránku, když do pokoje vám přiletí souozenec a začne na vás donášet mamince.
Ta se automaticky zvedne, jde se podívat jestli je to pravda a když an, dostanete seřváno jako nikdy předtím. Možná by si člověk myslel, že se sourozenec pomstil a že vás už nechá na pokoji, jenže on se sebere a jde žalovat znovu. Je to jako kdyby vám někdo zaryl kudlu pod žebra a zvedal jí výš a výš, než jste si přáli. Je to jako kdyby vás někdo zradil a nechal na místě, kde vás našel , aniž by si vás všiml......
Měla bych teď asi říct, že se nic neděje, ale já se ztracím ve svých vzpomínkách chce se mi brečet a křičet zároveň, ale nejde to, všechno je to skryto pod pokličkou, která váží snad tunu a nejde s ní ani hnout. Posloucháte, jak vás rodiče komandují ponižeje a bratr donáší.... pufff a je to venku, asi jsem vybublal moc rychle, jdu si dát sprchu , a pak se snad ještě otočím na moment tady, aby to konečně za něco stálo :) Moje myšlenky na papíře jsou mnohem děsivější než tady , tak snad se to dá nějak dohromady.

Vaše vyčerpaná Al-chan Liame

Diplomek pro Annie- chan

20. srpna 2009 v 8:58 | Al-chan Liame |  My SB
Tak dufám, že se bude líbit, od včerejška jsem nad tím jménem bloumala, a potom mi došla, že je to FMA. No to má člověk z toho, když si blbě přečte komentář, ale nakonec jsem ho našla .... ufff, byla to fuška.

Diplomky od sbének

20. srpna 2009 v 8:20 | Al-chan Liame |  My SB
Takže tady jsou diplomky :) jeden je od Laili-chan, to je tento, je moc krásný :D

A tady je diplomek od Masíí :) Taky nádherný :D
Oboum mocinky děkuju jsou nádherné :)

Akatsuki Chibi.... xD

19. srpna 2009 v 17:21 | Al-chan Liame
Moji drahouškové, tak jsem si tady jezdila po netu s tím, že to tady prostě rozjedu, aby to mělo nějaký říz , no a našla jsem dosti vtipný obrázek Akatsuki.... No posuďte sami xP


No a dokonce tančí :)

Diplomek pro Lailu- chan

19. srpna 2009 v 17:05 | Al-chan Liame |  My SB
Tak tady je diplomek pro Lailu :) doufám, že budeš spokojená s chibíkem Ryuuzakiho :)

diplomek od Ichiga :)

19. srpna 2009 v 15:06 | Al-chan Liame |  My SB
Je nádherný :3 mocinky děkuji

Diplomky pro má dvě new sbénka

19. srpna 2009 v 15:01 My SB
Takže první diplomek je pro Ichiga :) Za spřátelení, tak doufám, že se bude líbit :)

Trochu mi to písmo blblo :) Tak doufám, že to je alespoň trošku vidět :)
A tady je diplomek pro Masíí taky za spřátelení :)