Květen 2009

Ďábelští andílci 5.

28. května 2009 v 19:21
Omlouvám se, že to tak trvalo, ale musela jsem na akademii, která se táhla od úterní generálky až ke čtvrtku, a nakonec mě zítra ve škole čeká příprava dětského dne, který hodlám začíst, takže doufám, že váš program zní jinak, protože naprosto nestíhám napsat esej na frajinu atd, což je naprosto nepřípustné a pro mojí matí šíleně deprimující, ale co s tím nadělám? Asi nic, musím to dodělat ať nemám průšvih....Jinak doufám, že se vám další díleček bude líbit!
Vaše Al

New Sb Ayra-chan

26. května 2009 v 19:21 My SB
Pro Ayru-chan:
Od Ayri-chan pro mě:

Mno řekněte není nádherný? Mně se mofky líbí a doufám, že vám se bude líbit také! Jinak adresa je: http://ayra-chan.blog.cz, najdete tam třeba japonštinu, jak se dorozumět atd....a další super věci....


Ďábelští andílci 4.

24. května 2009 v 16:58
Ráno jsem se probudila a zděsila jsem se, jakmile mi došlo, kde jsou moje věci kopla jsem je pod postel, ale rachotivé pancíře, probudily Sasukeho. Praštila jsem rukou do postele, abych o svedla na to, ale on poznal , že lžu. ,,Dobře, je to moje brnění." Přiznala jsem a temné oči se na mě toužebně podívaly ,,Na co." 'Jdu ven varuj Hinu.'

Rozhodnutí o osudu blogu

24. května 2009 v 16:56 Me and Blog
Nakonec jsem musela v sobotu ráno jet pryč na závody, mno a tak jsem měla dost času si vše promyslet, rozhodla jsem se, protože vím, jak moc bych byla nešťastná , kdybych přišla , o tak krásná Sbénka, nebo kdybych musela dělat věci jinak a ne tak jak si přeju, takže teď říkám, že si tento blog nechám. Budu se o něj starat asi trochu lépe, ale doufám, že se vám to tady bude stále líbit! xD

New Sbénko

24. května 2009 v 16:52 My SB
Tak tohle je New Sbénko Sachiko-san. Doufám, že se ti bude líbit xD......A tady je odkaz http://hinata.blog.cz/ Je tam toho mocinky, tak se jukněte!

New design

22. května 2009 v 23:05 Me and Blog
Možná je to narychlo, ale teď tady asi dva dny nebudu, takže jsem chtěla trochu experimentovat a zkusit kombinovat barvičky, mno tak tohle je asi výsledek, ale doufám, že se alespoň trochu líbí. Jinak všechno bude zase normálně, v poslední době, mě napadá , že bych mohla začít new blog, ale nevím, jak by se na to reagovalo, takže se chci zeptat vás, mám si nechat tenhle blog, nebo tenhle zrušit a udělat jiný? Vážná otázka sice zní jednoduše, ale odpověď na ní už zase tak lehká není!
Vaše ustaraná Al xD


Elfen lied

21. května 2009 v 19:34 | Hytsumi |  Videa
Předem upozorňuji, že tohle video, není pro slabší povahy, takže jestli nemáte rádi krev a jiné masakry, tak to pro jistotu neriskujte.
Vaše Al

Ďábelští andílci 3.

21. května 2009 v 18:13
Baffy se změnila, byla jako já v 17, ale teď mi bylo 18. A nechtěla jsem to slavit a ani jsem jim nic neřekla, nikdo nevěděl, kdy mám narozeniny a to bylo klíčové.' Vše nejlepší k narozeninám.' 'Jak se jmenuješ?' 'Budu se jmenovat Misha.

Ďábelští andílci 2.

18. května 2009 v 17:39
Dobrá nyní jsem konečně zase volná, mamka řekla, že jestli budu využívat minimálně net, tak to půjde a nebudeme si vjíždět do vlasů, tak tady je další část povídky, doufám že se bude líbit.

Ďábelští andílci 1.

17. května 2009 v 16:57
Tahle povídka je sice krátká, ale doufám, že se bude líbit, měla jsem na ní málo času, takže je toho málo. Jinak moc všem děkuju za komentíky.

Problém číslo 1

16. května 2009 v 20:14 Me and Blog
Nechtěla jsem nijak upozorňovat na moje problémy, ale o tomhle by jste asi měli vědět. Jedná se toiž o povídku. Další řady povídek se rychle linou, ale porblém je, že já je nemohu zveřejňovat kvůli mamce, která mi omezila přístup k internetu, takže jen aby jste tušili, proč tady nic dlouho nebylo....musela bycg to rychle zpravit, protože mamka je na tohle téma citlivá, takže bych musela nějak upozornit na mou nezávislost....xD a to jde těžko.

Vaše Al

Diplomek od Suny

13. května 2009 v 20:43 My SB


Kawai Sbénko :o)

13. května 2009 v 20:00 My SB
Diplomek od Takyshki :
A tady je ten od mě, tak doufám, že se bude líbit :o)

Trochu úsměvu do života :o)

12. května 2009 v 16:55 Me and Blog
trochu se usmát a zahodit všechno za hlavu by chtělo asi hodně lidí, ale někdy to třeba ani nejde, protože jste moc citliví na počasí. Nevím jak moc je to možný, že každý den se kolem mě děje něco čemu se asi těžko dá uvěřit, buď sletím ze schodů a nebo se prostě praštím do hlavy a neříkejte, že tohle je jen neštěstí.....asi jsem neopatrná a nebo moc velké trdlo :o)) Ale taky je to asi trochu komické si mě představit složenou pod schody.....Mno asi to znáte taky....
Vaše Al

Vampire knight Opening 2

12. května 2009 v 16:47 Videa


Mno neříkejte mi, že se vám nelíbí, jsou prostě super. Myslím že tohle je překrásné.... :-)