Duben 2009

Krása a nový začátek

30. dubna 2009 v 22:38 Me and Blog
Takže asi bych měla vyprávět o tom, jak jsem se tak rychle začala spřátelovat, ale musím říct, že tady zatím mám jen skvělé adepty a jednoho začátečníka, který mě o to požádal nedávno, proto jsem jí nabýdla spřátelení, abych ji pomohla a ukázala ,
jak se to dělá :o) : http://love-sakura-anime.blog.cz
A tady je diplomek :

Moje další Sb :o)

30. dubna 2009 v 20:03 My SB
Tak jsem vážně moc ráda, že jsem našla dalšího kamaráda, kterému se líbí můj blog. Musím říct, že z mého kritického ohlížení moc toho nezbylo, takže teď je tu další super blogísek na, který se musíte juknout i vy :o) : http://anime-lowes-sasusaku.blog.cz/

Vážně my věřte , nikdy bych si neudělala spřátelený blog, který by mi nevyhovoval, a tak jsem si musela říct, že Pery-Chan za to vážně stojí stejně jako mé ostatní Sbénka :o)
Tohle je tedy diplomek pro Pery-chan....tak doufám, že se bude líbit!:o)

Oznámení

29. dubna 2009 v 16:07 Me and Blog
Tak to je gól, možná bych se měla vyjádřit předem a varovat vás, ale moji drazí nebo milí. Nejvíce se to týká mých lásek SB, kteří mi píšou rúzné komentíky, kterých si vážím.

Takže věci se mají , trochu zle, čekají mě různé trampoty cestou atd.....MNo, s novou povídkou jsem se rozhodla přidat na realitě, každé mé SB, nebo jiný, co ještě není mé SB si může do nové povídky wolves in the moonlit zakomponovat svou postavičku, beru jich maximálně pět do počtu, ale prosím jen mi nepište, že nechcete , aby vaše postavička skončila, první co mi musíte vyplnit bude asi tohle:

Váš Blog:

Přezdívka:

Jméno postavičky, kterou chcete do povídky:

Jak by se měla vyznačovat:

Její schopnost:

Smečka vlků nebo Orochimarova garda:

Vlastnosti a charakter:

Recenze-WOLVES IN THE MOONLIT

29. dubna 2009 v 15:16
Wolves in the moonlit-(Vlci ve svitu měsíce)

Vše se odehrává v pozadí Konohy, která se začala propojovat s něčím, do čeho obyčejná 17ti letá Sakura Haruno nemůže zasahovat, hned po té , co jí začnou sledovat dva okouzlující tvorové v lidské podobě se kolem Sakury začnou mlít věci. Nikdo netuší, kde se tady vzali, ale v Sakuře to vře silou a hněvem k její kamarádce, která se jí snaží změnit, když jí dojde, že Sakura musí být ostražitější.
To se však nelíbí Sakuře, že jí neustále sledoje, a tak musí začít věco radikálně měnit. Vše jde dobře do doby odhalení, při kterém musí jedna z nich zemřít.

( :o) Možná jsem se měla něco naučit, ale tohle mě pohlcuje nejvíc! Al)

Cat Girls Nový začátek 8.

25. dubna 2009 v 13:55
Vyskočila jsem do vzduchu a maska se mi leskla , Kid s Lenem mlčeli a já skočila před oba ,,Dáme Narutovi poslední šanci, potom se přemístím pryč, když to nevyjde." Řekla jsem a koukla se na oba ,,Ale mami, málem tě zabil." ,,Ne, byli jste tam vy." ,,Tak jo." Řekl Len a otevřel oči ve skoumavém pohledu.

Cat Girls Moji malý broučci 7.

22. dubna 2009 v 14:50
Myslím si , že už tady uvidíte, jak to bude končit, ale nechám na vaší fantazii, jak se s tím srovnáte :o) Možná si to převrátíte nebo si to vysvětlíte jinak, ale konec bude prostě konec, ještě nevím, kde to utnu, ale brzy! Protože pro vás připravuji navou povídku, která by se vám taky mohla líbit. Vaše Al

New Sbéčko - Sakura 3021

22. dubna 2009 v 14:45 My SB
Tak tohle je za nové Sbéčko, které jsem si našla přes kamarádku a musím říct, že její povídky jsou také super , tak se jukněte http://sakura3021.blog.cz/ :o)

Něco k mému new Sbéčku s Naomi-san

19. dubna 2009 v 14:43 My SB
Takže abych to vyjádřila přesně a jasně. Naomi-san má super blogísek, kde dokáže rozvinout svou fantazii. Umí také krásně psát a myslím si, že by stálo za to jí pochválit na úrovni spisovatele, já jsem tak trochu menší kritik málo komu napíšu, že ta povídka stojí za to nebo něco podobného, ale Naomi to dokázala na jejím blogu toho najdete spousti a stálo by za to ti říct, že jsem ráda tvým Sbéčkem :o) Jinak tady ještě jedna maličkost, kterou jsem ti chtěla udělat pro radost a taky proto že si ji zasloužíš!

Takže asi jsem to řekla dost jasně, ale říkám to ještě jednou tohle je za prostě úžasný blog! Pro Naomi-san :o) Jinak odkaz je: http://naomisan.blog.cz/
Vaše Al

Cat Girls Vzpoura a moje moc 6.

19. dubna 2009 v 13:54
Uháněly jsme na letadlo a právě včas jsme si nasedly, když se začalo rozléhat všude, že se máme usadit atd. Kat se připoutala a otevřela mapu Konhy. Ukázala prstem na místo, které není označené a já přikývla, tam se určitě nacházel.


Cat Girls Výlet, ovládání a nečekaný útok 4.

18. dubna 2009 v 14:20
Možná jsem byla příliš zamilovaná, než abych přemýšlela. Líbal mě na krku, když jsme si uvědomili, že je už tma. Oba jsme vylezli a zmizeli v lese. Samozřejmě Sakura se smála a Sasuke si prohlížel Naruta a jeho mokré a rozervané tričko. Ale jo, měla jsem v tom prsty já a nebylo v tom nic osobního, ale jen to, že jsme se rvali, když se mě snažil utopit, ale zapomněl na moje nezničitelné plíce a nesmrtelnost a stejné to byla na jeho straně ,,Příště vás nikam spolu nepustíme, to tričko je druhé už.

Tvoje volba a tvůj souboj

17. dubna 2009 v 18:10 Me and Blog
Tak , abych upřesnila ten pesimismus, chci sem napsat něco, co by vás mohlo povzbudit.
Znám se s jednou holkou, která je teď na dně, ale já jí nemohu moc pomoct, když jsem od ní asi třice tři kilometrů a je mi jí líto, protože jí ten kluk pořádně ublížil, tak vám chci říct, že jestli to vzdáte aniž by jste se vydali do boje, tak to může dojít i dál a to myslím vážně, když vás kluk opustí nebo když vás opustí holka v případě teda kluků. Nesmí te ten boj vzdát a skončit, přesně tohle jsem zkoušela já, byla jsem na dně, všechno se hroutilo a já nechtěla bojovat, protože jsem si myslela, že to je marný boj, ale potom se ukázalo pár lidí, kteří to dokázali a teď chci jmenovitě poděkovat: Pavle P., Lucce N., Lucce R.,Martině S., An M., Petře N., a taky určitě Honzovi K. Tihle lidé se dokázali zastat a dokázali mi pomoct, když jsem byla v nouzi a nevěděla jsem kudy kam , a taky si myslím, že jim alespoň trochu záleží na tom , jak nebo co se s ostatními děje ,a jak moc je to špatné. Takže vám říkám, že i když se cítíte mizerně a chcete to ukončit, tak na tom světě je pár lidí, kterým na vás záleží , a kteří vám dokáží pomoct.
Vaše Al

Tak a dost!!

17. dubna 2009 v 9:13 Me and Blog
Jestli si nějáký s prominutím debil myslí, že jsem vypatlaná, tak ať, ale to aby to řekl někde a já se to dozvěděla od někoho jiného? Ne Jestli jsem doteď byla milá a někdy podporovala kritiku, tak to se mění a jestli tady někdo má důvod mě podezírat z toho, že jsem vypatlaná, tak ať mě prvně pozná, a potom dělá závěry. Pište si, že ten kdo tohle udělal je blb, protože mě ani nezná na tož , aby se mnou strávil víc času...ufff. Tak myslím, že jsem se asi trochu uklidnila, ale když o tom tak mluvím, tak mě to mrzí. Jestli tohle nedokáže člověku říct do očí nebo rovnou přímou cestou napsat, tak nestojí za kamarádství, tenhle člověk vás dokáže akorát zraňovat a nakonec zůstanete sami a bez kamarádů, protože dotyčná osoba si to špatně vyložila a vy ji důvěřovali na tolik, že jste jí to řekli jako své nej kamarádce! Tak přeju , aby se tohle nikomu nestalo!
Pa Vaše Al

Cat Girls Odsouzena k lásce a utěše 3.

17. dubna 2009 v 8:15
Kdy se naposled objeví ta hvězda, která zašla s mým narozením, nikdy jsem nechtěla nic než lásku a někoho, kdo by mi to mohl opětovat, ale v podstatě jsem vše zkazila ve chvíli, kdy jsem zjistila, že toho umím víc, než jen se batolit, učit se a křičet. Sasuke ráno pobíhal po pokoji a sháněl podklady k naší proměně ,,Co se děje?" zeptal se Naruto a koukal se při těch slovech na mě. Odešla jsem ven do lesa, ale v masce a obleku, když jsem ucítila záchvěv a narazila jsem do něj přímou čárou ,,Proč si to udělala?"

Diplom za SB pro Naomi- San

17. dubna 2009 v 8:08 My SB
Tak abych tohle zdůvodnila, měla jsem jeden v záloze, než jsi se Naomi vrátila , a protože jsem myslela, že máš ráda Stmívání, tak jsem to zkusila takhle, můžeš si vybrat , který se ti líbí víc :o).

Nightwish

16. dubna 2009 v 13:16 Videa
Myslím si, že tahle písnička je krásná a ten klip taky, takže jestli máte rádi něco tvrdšího, tak se na to jukněte!


Taylor Swift

15. dubna 2009 v 19:42 Videa

Chce to troch romantiky :-)

Cat Girls Odhalení na ústupu 2.

13. dubna 2009 v 9:59
Byla jsem velice znuděná, když jsem odešla do pokoje. Sakura seděla na okně v obýváku měla masku a nemínila se vzdát. Sasuke se koukal Sakuře do obličeje, ani se nehnula byla jako socha. Pohladil ji po masce a pomalu ji nadzvedl, ale nezvedl úplně ,,Jsi upír." Řekla a políbila ho. Najednou jsem tam přišla já a Naruto mě chytil pod krkem a kousl mě , Sakura vyletěla ze svého místa, ale já ji držela mimo štít, tak se nemohla ani hnout. ,,Naruto." Zařval Sasuke, aby toho nechal, ale on ne. Klekla jsem si a zároveň si sedla , po tom mě zvedl a i se mnou zmizel. Sakura se vydala na lov, aby se dokázala přizpůsobit.

Krásný bývalý design blogu...

12. dubna 2009 v 19:03 Me and Blog
Takže chci se vyjádřit k tomu, jak změnili blog, vůbec se mi to nelíbí , protože se v tom strašně mockrát stratila a vůbec jsem se nemohla vymotat nebo mi dělá problémy přihlásit se, a tak prosím, aby jste se podívali jestli náhodou nemáte jiný blog, který nepoužíváte, protože to dělá šílené věci, a těm co se nelíbí nynější uživatelský blog, tak si překopírujete tuto petici a podepište se na ní také...

Cat Girls Rozervané srdce 1.

11. dubna 2009 v 21:42Tento svět se zdá být dneškem nudný, ale já si myslela něco jiného ,,Saky přestaň na to myslet." Křikla jsem trochu znechuceně. Jsme nejhledanější zastánci dobra a Sakura si s tím láme hlavu ,,Nemohu, proč jsme hledané za něco , co děláme za sebe?" její úvaha, byla oprávněná a já ji nemohla odsuzovat , naše masky jsou ocelové a říkaly jsme si trochu divně , ale nám se to se Sakurou líbilo. Cat asi trochu jako kočky. Jsme viditelné jen za stmívání nebo temné noci , ocelová maska se dá sundat jen když je to nutné a Sakura si s tím hlavu lámala už předtím , ale teď si byla jistá, že to je ono. ,,Chci něco zažít jako člověk a ne jako napůl kočka." ,,Nemůžeme si vybírat." Řekla jsem , další charakterem jsou naše uši , které pochází také z oceli , krásné a těžké , ale jen pro někoho. ,,Na." Podala jsem jí přihlášku na střední v Konoze ,,Hinato? Ty to myslíš vážně?" ,,Jo." Kývla jsem ,,A navíc s tebou půjdu já." Řekla jsem rychle , aby si nedělala naděje ,,Je to velké riziko." Připustila ochable. Chytla jsem ji za ruku a trochu víc ji stiskla ,,Jsme silné a nemusíme se bát ani toho nejsilnějšího mutanta ve škole, tak to nech plavat."
Další den se táhl , protože ráno bylo dlouhé , jsme kočky napůl a proto to bylo trochu divné. Protáhla jsem se a šla si zaběhat ven na zahradu, když jsem uslyšela psa. Jako normálně jsem se naježila a vydechla. Byla jsem nesvá v blízkosti psa , ale rybu bych si dala. Vklouzla jsem zpátky do domu a vzala si pár sardinek. Sakura se na mě koukla a usmála se ,,Ve škole tohle nebudeš moct dělat." Řekla a hodila po mně plechovku sodovky. ,,Jdeme."
Vůbec se mi tam nechtěla , ale kvůli Saky jsem to udělala ráda. Došly jsme ke třídě, kam jsme byly zařazeny. U futer se opíral kluk v černém s havraními vlasy a blonďák , který byl velice zamlklí společně se svým kamarádem. Protáhla jsem se kolem něj a nechala je být , všichni na nás tupě zírali. ,,Hele vy jste ty nové studentky?" zeptala se jedna povýšeně ,,Hino, klid." Řekla tiše Sakura a já se otočila. Sedly jsme si vedle lavice, kde byly ty holky, které si nás dobíraly. ,,Tak vy mluvit samy nebudete?" zeptala se jedna a šla pomalu k nám. Sakury se podívala kolem sebe a ti ostatní kluci i ti dva u dveří se otočili k nám. ,,Výstupek na zdi za tebou." Šeptala rychle ve snaze mě uklidnit. Otočila jsem se a moje oči těkly k té holce , která se napřáhla a chtěla mi jednu vrazit. Ale Sakura udělala malou stoličku ze svých rukou a já se v mžiku odrazila od ní na zeď, kde jsem se znova otočila a nakopla ji do zátylku. Ti dva kluci se nenápadně vytratili a Sakura mě chytla, abych ji nemohla víc udeřit. ,,Klid." Utěšovala mě , kolem Karin se nahrnuly holky a pomáhaly jí. Musela jsem se usmát, nikdy jsem nebyla tak silná a nikdy jsem to nezkoušela s lidmi.
,,Tak se všichni posaďte i vy Karin." Zasyčela a Sakura se musela usmát , věděly jsme že na téhle škole budeme moct zůstat jen do doby než si někdo všimne , že jsme se od prváku nezměnily. Ale něco mi tady tak krásně vonělo a bylo to elegantní a dokonalé. Ti dva kluci se světlou pokožkou. ,,Dnes tady máme nové tváře, Slečna Haruno a Hyuga, jaká část." vykulila jsem oči a strnula v jedné poloze u lavice. Sakura byla velice klidná , ale nevěděla jsem, jak dlouho to tady vydržím. Mám chuť na ryby a moje kočičí špičáky se objevovaly pod nátlakem nicoty. ,,Sasuke odveď slečnu Hyugu do ošetřovny, má trhlinu na levé ruce." Koukla jsem se jestli je to tak a skutečně. Od poslední bitvy jsem utrpěla zranění od mořského draka a nic jsem s tím udělat nemohla. Pomalu jsem se zvedla a odcházela s tím černovlasým klukem, který tak moc voněl.
,,Odkud si?" zeptal se ledově ,,To je jedno." ,,Hele taky bych ti to mohl říct." Zastavila jsem se ,,Sever Konohy." Řekla jsem tupě ,,Jak daleko?" zeptal se trochu vyvedený z míry. ,,Dost daleko." Řekla jsem mu na jeho otázku. Udělala jsem jeden kočičí pohyb a zmrzla jsem jako , kdybych byla naložená v ledu. ,,Co se děje? Kočko?" nemohla jsem vůbec nic říct pouze jsem myslela na jedno a to kruci. ,,Ne to si se asi spletl." ,,No tak." Vešla jsem do ozdravovny. A tam seděla slečna ,,Tak co to tady máme." ,,Tsunade Sama , tady slečna se poranila o železo odchlíplé na futrech." Nechtěla jsem mu nic říkat, a tak jsem došla k ní a ona mi tu kůži na té ráně odkryla. Bylo to trochu hlubší než se zdálo a Sasuke se naklonil , aby viděl co se děje. Poznala jsem ten výraz nicoty, ten pohled hladový a nechtěný úder do bezvědomí Tsunade. Zaklonila jsem se a přiskočila k němu , tak aby mi koukal na krk , zakousl se a bylo cítit jen tupou bolest, která mi ani tak moc nevadila. Najednou se Tsunade začala probouzet a mi museli rychle uklidit. Zmizela jsem ven , nic sem neříkala jen jsem šla do třídy a nechala mu otevřené dveře. Prošel za mnou a sedl si na židli. Nic se mi stát nemohl, byla jsem vůči jedům imunní , ten kluk vedle něj se podle úhledných jmenovek menoval Naruto. Bylo mi celkem divné být tak jiný než jeho brácha, ale každý jako já nebo Saky jsme si mohly všimnout toho jejich elegantního chování.
Konečně konec, odcházely jsme domů, abychom si skočily na lov k jezeru a měly jsme práci. Vyskočily jsme na kraji lesa, dovnitř a věřila tomu, že nás nikdo neviděl, ale dva tvorové ano. Utíkaly jsme , když jsem zaslechla něco rychlejšího a zastavila se před Sakurou, která se mi odrazila od zad a zmizela v koruně stromu ,,Vylezte, už o vás víme." Moje maska se leskla zlobou trochu a mým já. Černé vlasy mi létaly ve vzduchu. Ten Naruto se zastavil přímo pár metrů přede mnou ,,Kdo si ?" obešel mě se svým hladovým úsměvem. ,,Být tebou tak se ani nehnu." Dolů seskočil Sasuke se Sakurou. ,,Nejsi zase tak obyčejná, co?" ,,Kdo si neznám tě?" řekla jsem ,,Nemusíš lhát , tvoje myšlenky tě prozradily." Dupla jsem do země a pod Narutem se rozestoupila. Odskočil. ,,My vám nechceme ublížit, tak si sundejte ty masky." Koukla jsem se na Sakuru ani se nehnula ,,Dělej." Řekl Naruto naštvaně. Chytla jsem Sakuru za ruku a vyprostila ji ze sevření a zmizela pryč do domu.