Březen 2009

Tak tohle je pro lidi co mě neznají :-)

23. března 2009 v 18:18 | Já a jen já |  Me and Blog
Tak ta asi abych se k tomu , bylo to v zápalu boje, ale nic jsem si neslibovala....vím asi vypadám vážně hrozně, ale jinak se k tomu vyjádřit nemohu XD....

Začátek Nekonečna 5.

23. března 2009 v 17:12
Vrátila jsem se domů a tam seděl Dan , nebyl tak usměvavý jako dneska ráno ,,Ahoj Dane." Řekla jsem a usmála se , El se mi koukla přes rameno , jak vypadá , koukla jsem se na mámu a všimla jsem, že má lidskou barvu a usmála jsem se , protože konečně použila ten make-up , co si koupila na otestování . Dan seděl jako zmražený , ale pořád ne , tak dokonale jako my. ,,Co se stalo?" ,,Sakura mu řekla , že nejsme upíři a on se teď probírá podrobnostmi." Řekl Kakashi a povzdechl si , zatím co já jsem přemítala , rychle jestli ano nebo ne. ,,Dobře, když slíbíš , že budeš mlčet něco ti ukážu." Řekla jsem stěží slyšitelně, ale pro upíry dostatečně. ,,Ano." Pojď odvedla jsem ho pryč přesněji řečeno ven. El zůstala s ostatními ,aby jim vysvětlila , co chci udělat.

Začátek Nekonečna 4.

23. března 2009 v 17:11
Sakura seděla a koukal se s Hinatou a Konan na televizi , když Sasuke a Kakashi s Tagim probírali politiku v našem světě, lidé to měli asi trochu jinak , my žili v komunitách jako je tahle moje rodina, pod vládou královny a krále. Ty však neznám a lhala bych, kdybych řekla , že ano.


katastrofa....

20. března 2009 v 8:13 Me and Blog
Asi těžko můžu vysvětlovat , co se děje, ale knihu se snažím ymyslet celkem rychle, jestli to půjde, tak možná bude ještě delší , jak moje předchozí a možná i trochu zajímavější.
Naši si myslí, že trávím veškerý čas na počítači , a tak jsem sem nemohla dát víc věcí...možná se mi to podaří dnes odpoledne, ale silně o tom pochybuju.

Vaše Al

Kaleido Star

15. března 2009 v 14:59 | Hytsumi |  Nezařazené Anime
Layla Hamilton...

Začátek Nekonečna 3.

13. března 2009 v 13:21
Časem jsem poznala loveckou prioritu , kterou mi trochu přiblížil Tagi a Daion , jejich dcera mě považovala za nejlepší kamarádku a já jí to neupírala , cítila jsem to stejně . Druhý den nevyhnutelně čekala škola a El se připravovala dvě minuty , po té jsme zase šly na lov, ale jen my dvě , ale abych pravdu řekla spíše , abychom si promluvily samy, El byla skvělá v tajení maličkostí, ale i velkých průšvihů a byla nenahraditelná svým způsobem. Naruto a Hinata se konečně naučili vnímat moje potřeby a já jsem se s nimi začala normálně bavit.


Začátek Nekonečna 2.

12. března 2009 v 15:26

Seděla jsem na posteli a četla znova Romea Julii , když do pokoje přišla Máma ,,Proč jsi byla na Hinatu , tak ošklivá?" Neměla jsem s ní vůbec mluvit, ale to byla ta chyba, kterou jsem již udělala ,,Neměla mě napadat." Řekla jsem paličatě a znova jsem sklonila ke knize, ale najednou mi ji Sakura zabavila ,,Mami!" ,,Nech toho a běž ven." ,,Dobrá jdu lovit." Řekla jsem a vzala jsem jí knihu z rukou.


Začátek Nekonečna 1.

11. března 2009 v 15:18

Sakura stála na zemi a čekala až se vrátí domů Sasuke a holky, přece jen některé věci se nezměnily, Sasuke musel chodit na lov častěji a Sakura byla zaměstnaná docela dost , měli pár dnů před svadbou , a tak se konaly přípravy , Iniko její maminka , měla veliké plány na jejich svatbu , ale Sakura chtěla normální svatbu a Tagi jí v tom podporoval.

Upozornění na menší koplikace.

11. března 2009 v 15:16 Me and Blog
Asi bych vám měla vysvětlit , proč jsem náhle stáhla povídku Poselství draků aneb jezdci jsou mezi námi. Jde o tom, že jsem se doslechla nějáké fámy o tom , že tohle je kopírování cizích nápadů atd, nechci se niják konejšit nebo uklidňovat, ale docela mi to přišlo smutné, jestli někdo něco má proti mému blogu nebo dokonce povídkám , tak ať mi to vzdělí, třeba ve zprávě autorovi a nebo nepíše komentář, ale jestli ho napíše , tak prosím chci znát váš blog.
Myslím, že jsem to asi řekla jak nejlépe jsem dokázala a teď dále k povídkám, rozhodla jsem se pokračovat v povídkách Mimo Hrozbu, ale s jiným nadpisem, protože v této duhé části je hlavní hrdinka mladá upíří hočička Dina, tak doufám, že se vám to bude líbit.
Vaše Al

Cullens Family

11. března 2009 v 12:42

Ashley Greene

11. března 2009 v 12:40

Asi jí lépe poznáte, kdybyste jí viděli ve filmu Twilight , ve skutečnosti je to představitelka Alice Cullen :-). Navíc jen menší info : Narodila se na Floridě a je ve znamení Ryb , asi se to dalo trochu čekat....XDOznámení pro upřesnění.

4. března 2009 v 14:53 Me and Blog
Chtěla bych se předem omluvit, že zase musíte číst tyhle moje keci, ale je to trochu důležité. Budu psát další povídky a chci zkusit něco nového , aby se nejednala pouze o ninji a zápasy a kruté démony, je celkem jednoduché vytvořit povídku k ninjovi, ale těžké si představit celý seriál na základech jiného filmu , či jiného dění a osob. Nechci tím říct, že je to už ohrané , to vůbec nechci , ale nemohu si vybavit žádný děj , který by mohl něčím zaujmout. Takže jsem se rozhodla pro téma ,,Draci" možná vám to přijde jako naprostá hovadina, ale já si s tím chci trochu pohrát, přijmu klidně ošklivou kritiku, když to bude nutné.
Vaše Al

Mimo Hrozbu 18.

3. března 2009 v 16:47
Daion seděla stále na stromě a přemítala nad tím , jak se Gaarovi dostane z domu, aby se po ní nescháněl. Ale nemohla na nic přijít, jak jí bylo krásně ,,Jak se mám dostat od Gaary?" ,,Netuším, ale myslím si , že na to ty přijdeš, protože tvoje upíří ctnosti se naskytují ted' a tady."

Sakusasu

2. března 2009 v 18:57Mimo Hrozbu 17.

2. března 2009 v 18:48
Daion se napřímila a chytla se za bříško ,,Ale proč to děláte?" zeptala se a chytla Gaaru za ruku , kterou měl na opěrce ,,Nemůžeme tady zůstat na věky a navíc, vy jste lidé a vaše krev nás provokuje." řekl Sasuke a koukl se na Sakuru, která stála jako socha. Daion se na ní prosebně podívala , ale Sakura jen zakroutila hlavou v nesouhlasu s jejímy myšlenkovými pochody.