Únor 2009

Mimo hrozbu 16.

28. února 2009 v 22:03
Sakura se k němu přitulila a Sasuke s sebou trhl , byla ještě ledovější než normálně a její ruce se ovinuli kolem jeho pasu. Sakura byla trochu jiná než posledně, ale pořád to byla ona.
Gaara seděl dole u Daion a hladil jí po ruce, její bříško bylo větší a bylo vidět, že čekám dítě, proto musela zůstat doma a Sakura taky, měla nedostatek potravy.

Mimo Hrozbu 15.

28. února 2009 v 17:35
A narazil jí silou na strom, Sakura vztekle zařvala a kopla do stromu, ten se zřítil na zem a Sakura si sedla na zem ,,Podle Hinaty, to pomine po dvou dnech, ale nic si od toho neslibuj, Iniko s tím měla taky problémy." řekl Sasuke a pohladil ji po vlasech , Sakura se mu stulila do náručí a usnula.

Omluva

21. února 2009 v 7:46 Me and Blog
Omlouvám se šílená spoždění, ale jaksi nestíhám navíc dneska odjíždím na hory, takže tady asi mnoho věcí bude starých, kdyby měl někdo chut', tak si to mezi sebou dořekněte, jinak přeju krásný víkend! Al

Cosplay

19. února 2009 v 17:24

Gaara Cosplay

19. února 2009 v 17:15

Mimo Hrozbu 14.

19. února 2009 v 17:09
Sakura měla bezvládné tělo a pomalu se probouzela, Hinata u ní seděla a strašně se jí klepala kolena, měla pro ní zprávu ohledně jejích testů a to Sakura musela vědět , stále se nehýbala a byla v bezvědomí, když jí Hinata pohladila po hřbetě ruky, Sakura s sebou trochu pootočila.


Mimo Hrozbu 13.

18. února 2009 v 16:57
Omlouvám se , že je to tak krátké , ale škola si žádá mé plné nasazení a já to trochu nestíhám.
Navíc Jedu na lyže , odjíždím v sobotu 21.2 2009 a vracím se až 28.2 2009, takže se tady nebudou objevovat povídky.

Mimo Hrozbu 12.

17. února 2009 v 20:53
Sakura seděla v pokoji a dělala úkoly a připravovala se na maturitu. Byla trochu až moc klidná, protože maturitu může dělat tolikrát kolikrát bude chtít. Po dokončení všech úkolů sešla dolů a sedla si do křesla a naprosto ignorovala všechny , co tam seděli. Gaara seděl u sebe v pokoji a pracoval nad projektem. Když se Sakura prohnala kolem ,,Ne, nech mě. Zase si to řekl." zařvala na Naruta a utekla do pokoje.

Sakura

16. února 2009 v 17:13

Mimo Hrozbu 11.

16. února 2009 v 16:59
,,Omlouvám se , ale nevěřím ti." řekla a zmizela, utákala , co jí nohy stačili, Gaara se jen vyklonil z okna a koukal , jak mizí v dálce ' Neboj se já si tě najdu , a potom už to bude dobré.'
,,Kde si byla?" ,,U Gaary." ,,Zbláznila ses? Vždyt' on jde po nás." ,,Už ne, ted' budeš muset nosit černý pláčt' a stejně , tak ostatní, i na lov." řekla Sakura a sedla si k oknu, Sasuke jí chytila za ramena a přitáhl si ji k sobě ,,Tohle už nikdy neuděláš!" ,,Slibuju."

Mimo Hrozbu 10.

16. února 2009 v 10:31
Sakura projížděla, kolem opuštěné vesnice, když se podíval do vnitra ,,Saky tam někdo je a umírá." ,,Počkáš tady?" ,,Jo , jasně počkám." řekl Sasuke, Sakura rychle sjela ke krajnici a vystoupila , rychlým krokem se dostala k té dívce brzy, byla to dívka se světlými modrými vlasy a volala o pomoc ,,Už jsem rady." řekla klidným tónem Sakura a koukla se , co je. Byka probodnuta trámem ,,Prosím to bolí." naříkala. Sakura si v ten moment uvědomila, do čeho se namočila, stála jen pár kroků od skoro mrtvé dívky, ze které se velila krev.
Učení?

15. února 2009 v 16:04 Me and Blog
Každý by se měl učit, ale co když má tolik poviností , že se to nedá stihnout, co potom? Na tyto otázky nám může pomoc rodič, ale i on se nám někdy dokáže vysmát do obličeje a naznačit, že nic důležitého nemáme na práci.
A to si myslí i naši , holky ve věku nebo při přechodu na jinou školu mají problém s nadostatkem
času, protože většinou mají strach , že něco nepovedem dobře nebo , že se před učitelem strapní , ale většinou je to i jinak. Ale i u kluků se občas něco podobného ukáže, teda pokud se ten kluk někdy učí , ale věřte , že i mezi těmi co se neučí se tokoví taky najdou. Stejně jako mezi holkama existují ty , co se učit nechtějí a nebudou.
Když se ráno probudíte a kamarádka vám řekne , že píšete z angličtiny. To je taky jeden z častých malérů , který vás může potkat kdykoli. Nejhorší , ale je když na vás o hodině učitel vyrukuje s testem , který neohlásil předem .....tak to je konec.

Mimo Hrozbu 9.

15. února 2009 v 12:58
Sakura uháněla , jak nejrychleji mohla v lesa toho měla až nad hlavu a lov se jim značně vydařil měli dost jídla do konce sezóny. Sasuke toho jídla měl taky dost a začal s lovem , který mu zabral pár minut. Stejně na tom byla Hinata s Narutem.

Tým 7.

14. února 2009 v 20:46

Mimo Hrozbu 8.

14. února 2009 v 20:33
Přestala se smát ,,Kde jsou všichni?" ,,Kakashi je nahoře a Naruto s Hinatou jsou pokoji, proč se ptáš?" zeptal se Sasuke a sjel myší trochu dolů a našel něco , co se trochu podobalo pravdě a to bylo jen to , že jejich těla nefungují. Jinak nic, prostě si udělali z nich srandu , a potom zmíňka, že už neexistují tomu se musela smát . Sasuke jí zachytil ,když padala na zem.

Mimo Hrozbu 7.

14. února 2009 v 15:19
Sakura se opírala o Sasukeho a měla zavřená oči ,,Sasuke, koukej pomoct Shikamarovi s věcmi." křikla Hinata svým zvonovým hlasem a podala mu nahoru tašku. ,,No jo už jdu." řekl a slítnul dolů pro ty věci, co mu podávala Hinata ,,Ty Naruto, ukaž Shikamarovi jeho pokoj." rozkázala mu Hinata a odešla s Kakashim do kuchyně ,,Na tohle je Sakury , Sasuke , Naruto a Shikamara se zeptej , co jí, jo?" ,,Jasně." řekl a odešel nahoru k ostatním. Shikamaru se koukal na Kakashiho , který se ho ptal na to , co si dá k jídlu. ,,Já si něco udělám nemusíš se bát." řekl a doběhl dolů k Hinatě, aby jí to řekl osobně, když kolem něj prošla Sakura se Sasuke a odevzadaly krvavé skelnice.