Znovu nalezená XI.

31. ledna 2009 v 20:10
Sakura čekala na výsledky testů , které měly přijít společně s raní poštou , Gaara jí hlídal , aby neudělala nějákou blbinu. ,,Já se zblázním." křičela , jak na lesy , Gaara se na ní otočil a potom koukl zpět na Alici , která právě mluvila s Elesmer. ,,Jo , tak zatím." zavěsila a podal hrnek s kávou Sakuře a Gaarovi podala ten druhý. ,,Elesmer , ti vzkazuje , že se vrátí zítra! A že se máš držet!!" zdůraznila Alice a kopla do koše , aby se otevřel. ,,Alece má pravdu, měla by jsi být teď více méně v klidu." ,,ÁÁÁÁÁ." zaječela a kopla do dveří ,,Hups a je po dveřích." usmála se Alice ,,Hele Sakuro , ty šaty nevydrží všechno!" měla nové světle růžové šaty až na zem. Alice je měla zase světle fialové a Elesmer je měla vždy bílé.

Sakura seběhla po schodech dolů a srazila pošťáka, rychle vyběhla nahoru a zastavila se mezi futry ,,Tak je to tady." zašeptala a raději si sedla , protože nevěděla , co to sní udělá ,,Jsou negativní na jakoukoli nemoc a jsem těhotná , ale s kým?" zeptala se a otočila stránku na druhou. V ten moment práskla s věcmi a utekla pryč. Gaara se na to podíval a hned mu bylo jasný , proč utekla. ,,Alice připrav Elesmer na příchod války." řekl a odešel. Chvíli mu trvalo , než ji našel , stála na kraji vodopádu a plakala ,,Gaaro já to nezvládnu." řekla a opřela se o jeho hruď. ,,Ale zvládneš, já ti věřím." řekl a dodal ,,Půjdeš s ELesmer a s Alicí do války?" ,,Gaaro nic se dít nebude až na jednu věc, ty , Alice a Elesmer půjdete se mnou do Konohy ." ,,Co tam budem dělat." ,,Já mu nabídnu férovou nabídku , čtyři na čtyřia ten kdo vyhraje se podrobí požadavkům toho druhého." ,,Mám rád , když jsi zlomyslná, ale nepřeháníš to??" ,,Ne a teď pojď musíme se vrátit , než Elesmer přijde na to , že jsem pryč." dodala a pomalu se vydala zpátky do Suny.

Dorazili zrovna , když se vracela domů. ,,Sakuro ? Jsi v pořádku?" ,,Jo jsem, ale ne na dlouho. Jedeme do KOnohy a já řídím!" křikla a vyjela s autem, Gaara si sedla cedle Sakury , Elesmer a Alice si sedli dozadu a pořádně se zasmála ,,Neměla bys řídit!" ,,Jinak to nejde , protože by to trvalo moc dlouho a já nemůžu čekat, ta věc ve mně taky nečeká!" řekla a rozjela se proti bráně Suny....

Cesta byla dlouhá , ale brzo po té se dostavil výsledek , hranice Konohy se začaly objevovat na obzoru. Sakura břidala na tempu a už stáli za bránami Konohy.

,,Naruto , chci aby Sasuke a jeho tř kamarádi přišli do arény! A naptej se proč a napouštěj tam nikoho." řekla Sakura a šla do arány , Elesmer se neustále otáčela , tady se zrovna necítila dvakrát dobře. Alice se nestále smála a Gaara držel Sakuru pevně za ruku.
,,Sakuro , tak se zase vidíme, co jsi po mně chtěla?" ze tmy vystoupili dvě dívky a Choji , který vůbec netušil o co jde. ,,Zbláznil jsi se jestli si myslíš , že mého Sasukeho dostaneš pomocí ohřáté ruky." křikla hnědovlasá dívka a rozhodila ruce. ,,Promiň zapomněl jsem vás představit, Tothle je má přítelkyně Tiara , tady je má dobrá kamarádka Nina a Chojiho již znáš." řekl a zle se smál ,,Alice , Elesmer a Gaara. " řekla klidně , že se to Sasukemu začolo silně nelíbit.
Alice vem si Chojiho, Elesmer ty si vezmi Ninu ....Gaaro ty máš Tiaru a já..jsem zbyla na toho nejhoršího." ,,Pravidla jsou taková Sakuro , Vyhrajem ty se vrátíš a budeš bydlet se mnou a Tiarou. A tví kamarádi se už nikdy nebudou plézt do tvého života." ,,Ano!" řekla a předstoupila před něj, ostatní se pustili do zápasu a na nic nečekali.
Sasuke se koukal posměšně na Sakuru, jenže ta byla klidná a jen stála na místě ,, Jsi host , takže začni." Sakura se nenamáhala a vyvolala , dva stínové klony na tenhle druh zápasu by jí to asi nestačilo , ale alespoň se jí podařilo Sasukeho rozptýlit. Sasuke vytvořil pečeť a v ten moment se objevil had , se Sasukeho demněním , že se trefil do správné Sakury se mu rozplynula v momentě , kdy se Sakura objevila za ním a její šaty spadly. Pod nimi měla ninja oblečení , které bylo jen pojistkou ,,Takže jsem přistoupila na tvé požadavky a bejt tebou kryju si záda." řekla a natáhla ruku , aby ho pohladila po tváři, jakmile ucítil její ruku , měl dojem že to vzdává. Ucítil její zatím teplou ruku a uklidnil se , Gaara to viděl a přestal bojovat, takže dostal obří ránu do břicha , protože jeho písek reagoval pozdě a dostal ránu do břicha.

Sasuke si najednou všiml , že se teplota její ruky zvyšuje a chtěl uhnout , ale to se mu nepovedlo. Sakura ho držela a teplota se stále zvyšovala ,,Ale , copak se děje není ti to příjemný?" ,,Ne to teda není." odpověděl ,,Já bych to tak černě neviděla , víš Sasuke já jsem těhotná a za to můžeš ty!" řekla a pustila ho ,,Já nebudu jako ty." dodala a otočila se , chtěla odejít, ale dostala ránu do zad a spadla na zem ,,Nechtěla jsem to dělat , ale nic jiného mi nezbyde!" řekla a vznesla se do vzduchu , aby měla dobrý výhled , pohnula rukama a had pod Sasukeho nohama se propadal do země. Sasuke seskočil a snažil se Sakuru smést ze vzduchu, ale marně a Sakura se strašně smála stejně jako Alice. ,,Vír!" vyvolala obří tornádo a všechny ze Sasukeho strany vzala do toho víru , Alice se usmála a doplnila celé kolo zvučnou vlnou. ,,Vyhrála jsem a mí přátelé taky , takže chci volnost!" ,,Máš jí mít!" řekl pobouřeně Sasuke a Sakura se usmála ,,Naruto bude mít radost." řekla a společně odešli z toho šílenýho místa pryč!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama