Znovu nalezená X.

31. ledna 2009 v 14:36
Sakua uháněla tmou a snažila se zapomenout na tento hrozný den , Alice si česala vlasy a Elesmer spala.
Dojely do Suny se svítáním a to bylo strašně vyčerpávající. Sakura zaparkovala auto , když holky vylezly zamkla a utíkala nahoru do paláce. Zavřela dveře a začala se skládat na postel , její slzy byly plné hořkosti a to nemluvím o zradě, kterou pociťovala.

Gaara si všiml Alice a Elesmer, ale Sakura tam nebyla. Rozhodl se dnes skončit trochu dřív , aby mohl jít za Sakurou , ale přiletěl Kankurou se špatnou správou ,,Gaaro? Na telefonu je Naruto a nezní moc přívětivě!" zašeptal a podal mu telefon ,,Ano tady Kazekage Gaara." ohlásil se ,,Gaaro , jak si mohl Sakuru , takhle zneužít!" ,,Cože o co jde?" ,,Jde o to , že Sakura se nechce vrátit a nevíc k tvé vesnici připojila oblačnou!" ,,Hele prosím tě Naruto , je to věc Sakury a jsou to její rozhodnutí, navíc já s tím nemám nic společného , ale jedna osoba v tom prsty určitě má!" řekl a umlkl v domnění , že mu to dojde ,,Sasuke?" ,,Jo, ale nic jsem neřekl , jasný?" ,,Jo a promiň mi to slídění!" řekl Naruto a zavěsil , Gaara podal telefon zpátka Kankurouovi a vydal se do paláce , ostatně teď tam bydlel společně se Sakurou, když se chystal zavřít dveře , vzpomněl si na Sakuřin záchvat vzteku , protože nemohl zavřít dveře. Zhluboka se nadechl a pomocí Shokaku zabouchl dveře.
Sakura ležela na posteli a koukala oknem ven , když zaslechla kroky , které by poznala i po slepu. Šla odemknout ,,Ahoj , jsi doma něják brzo." řekla a sklopila oči k jeho nohám ,,Sakuro pojď , něco ti ukážu." Sakura se lekla a ustoupila o krok zpátky ,,Neboj!" chytnul jí za ruku a pomalým krokem jí vedl k obřím vodopádům, na kraji vesnice v lese. Koukala , jak kdyby se jí zdál sen ,,Líbí?" ,,Jo, nikdy jsem nic takového neviděla." řekla a na tváři se jí objevil úsměv. Gaara jí pustil ruku ,,Volal Naruto." Sakura zmrzla ,,Co chtěl !" zeptala se klidným a vyváženým hlasem ,,Ptal se na podplácení a mám tě pozdravovat , prý že rozdělení neznamená strátu kamarádky , alespoň pro něj!" řekl překrývajíc si obnovenou jizvu ,,Co to tam máš?" zeptala se podezřívavě ,,Ale jen jsem se praštil do hlavy!" řekl ,,Ne , to jsi se napraštil , zase jsi se kamarádil s Démonem!" řekla a podkopla mu nohy , tak aby ležel na zádech a zahybnila mu nohy. Gaara na ní s vytřeštěnýma očima koukal , jak kdyby se mu chystala useknout hlavu , ale to ve skutečnosti v plánu neměla. V ruce držela plamínek energie a tou mu ránu zhojila ,,Nechtěla jsem ti ublížit, ty trhlíku!" řekla a už se chtěla zvednou , ale Gaara jí to nedovolil ,,Nezahrávej si !" řekl a postavil se i se Sakurou v náručích ,, Co chceš dělat?" zeptala se s neblahým tušením Sakura ,,Nic!" a postavil jí na nohy , Sakura se ošila a lehla si do trávy , byla měkoučká jako medvídek. Gaara si sedl vedle a koukal na hvězdy ,,Přemýšlela jsem o smrti a už jsem vše naplánovala , ale nikdy to nevyšlo , protože jsi tam byl ty ." podotkla a pozorovala , co se bude dít ,,Dnes , když jsem se vrátila přemýšlela jsem nad tím znovu...." nedořekla to , protože jí chytil Gaara pod krkem ,,Tohle už nikdy neříkej, jsi silná a můžeš s tím bojovat. A já si přísahal , že tě nenechám odejít , dokud to bude nutné budeš tady a né jinde." jeho obličej byl skřivený hněvem ,,Nenechal jsi mě domluvit......a došla jsem k závěru , že to je zbitečný , zvláště teď , když jsem našla to , co jsem potřebovala." řekla přidušeně , protože jí Gaara tak trochu škrtil ,,Prosím..." zasténala ,,Promiň." uvolinil stisk a ruku si spusti podél těla. Koukl se na nebe , a potom zpátky na Sakuru. Na nic nečekal a začal jí líbat , Sakura se divila , jak rychle mu to došlo , proč vlastně zůstala v Suně , že jí to vůbec nevadilo , ba naopak moc se jí to líbilo.

ASi si dovedete představit , co stalo.

Ráno se museli rychle dostat zpátky do centra , kde se nacházela radnice . Sakura se vznášela ve vzduchu a Gaaru táhla s sebou nahoru , když konečně uviděla radnici, Gaara se pustil a seskočil dolů ,,Kdo tam bude dřív!" křikl , Sakura se namusela dvakrát pobízet , aby se rozletěla rychleji .
Byla druhá Gaara znal spousty skratek , a tak není divu , že to vyhrál , jenže to nebyl průšvih , průšvih byl ten , že jí viděla Alice. Naštěstí neutíkala pro Elesmer a šla přímo za Sakurou ,,Proč?" ,,Vypadlo z ní !" ,,Nech si to na poledne , máme jednání s velmocí !" řekla Sakura a dala pusu Gaarovi ,,Musím jít!" řekla a zmizela v dýmu , Gaara šel pozdě a Temari mu pěkně vyhubovala , ale v zápětí se uklidnila , protože se ve dveřích objevil Shikamaru.

Sakura si sedla k velkému kulatému stolu a srovnala sipapíry , které na dnešek měla připravené . Celá konference musela být rychlá , protože Sakura čekala na hosta z Konohy ,,Sasukeho!" nebála se toho , že by se jí snad něco mohlo stá, ale byla na domácí půdě , což znamená značnou výhodu.

,,Nemůžeš, přece jen tak poletovat po Suně!" ,,Lidé si musí uvědomit , že jsme nyní nová vesnice!" ,,Dobrá , ale pomalu, jo?" ,,Jo, hele Alice kde je Elesmer ?" ,,Šla na lov , ona je přece jen drak a nestačí jí normální jídlo!" řekla s úsměvem. Sakura se nadechla a otevřela dveře ,,Sakuro." ,,Sasuke." řekla a prošla kolem něj , něco pošeptala Alici a ona se vydala pryč.
,,Tak , co jsi mi to chtěl??" zeptala se Sakura ,,Máme s vaší novou vesnicí ujednat mír!" na to se Sakura začala smát ,,Ach jo , vždyť se na Suně nic nemění , pořád máte mírovou smlouvu a jí´á na vás útočit nebudu!" řekla Sakura a zarazila se ,,Máte?" zeptala se ,,Je tu se mnou Shikamaru!" řekl a otočil hlavou ,,Hele Sakuro promiň mi ten večer." ,,hmmm....co bych z toho měla?" ,,No , to si urči sama." ,,Hledáš stále Miru?" ,,ehm..jo." ,,A když ti odpustím odputíš ty mně?" ,,Jo , nic horšího než to , co jsem udělal tobě být nemůže." Sakura se postavila ,,Já jsem Mira!" ,,Cože , počkej..ty jsi v tu dobu , co jsi žila v Konoze pracovala pro Sunu?" ,,Jo a nikdy bych neměnila!" ,,Proto jsi nebyla na AnBu zkoušce." řekl Sasuke , ale jak to souvisí s tím odpuštěním?" Sakura se praštila přes čelo ,,Víš Sasuke já už se nemíním vrátit do Konohy!" řekla Sakura a Sasuke s sebou škubnul ,,Prosím , můžeme být zase spolu!" ,,To nemůžem ..." ,,Ty jsi s Gaarou?" ,,Jo a miluju ho, víš potom co jsi udělal Miře jsem byla na dně a udělala jsem tohle!" a odmotala obvazy ,, On mi s tím pomáhal a byl jediný , kdo mi pomáhal plus jeho rodina!" řekla Sasukemu a pootočila se ,,Vždyť jsi mi to mohla říct.." ,,Ne nemohla a teď prosím odejdi!" řekla a ukázala na dveře ,, Když tě nemůžu mít já tak nikdo rozumíš?" křikl a vrhl se na Sakuru, nabránila se , ale když jí ctěl roztrhnout šaty , vyvolala oheň a spálila ho. ,,Jak se to stalo ?" Sakuře tekly slzy a nemohla se ani hnout , jak to s ní otřáslo. ,,Ty nevíš s čím si zahráváš." zašeptala tíše , aby to nemohl slyšet , ale slyšel to. ,,Zopakuj to!" zakřičel a chytl jí pod krkem......bolelo to moc , protože jí hrubě znásilnil. Plakala , ale tiše. Sasuke se skláněl nad ní a rychle jí chytil za vlasy a vytáhl nahoru. To už Sakura namohla nic , nemohla se bránit , jak se cítila hrozně, ale nenávist jí vzpružila ,,Alice!" zakřičela , Alice přiběhla a když viděla potok krve postavila se za Sakuru ,, Co jsi jí to udělal?" Sakuřiny dlouhé světle růžové šaty byly pocákané krví , Alice jí pošeptala , co se bude dít , když sjednotí své síly , Sakura pomocí energie a Alice pomocí zvuku , donutila Sasukeho se svíjet v bolestech a Alice přidávala , když jí Sakura zastavila ,,Nechceme , být jako on ....píííííísk." zapískala a před balkónem se objevila Elesmer ,,Vyveď ho!" řekla Alice a odvedla Sakuru ke Gaarovi. Byla naprosto neschopná se sama hnout a strašně jí to bolelo.
Když jí uviděl Gaara , byl na to tata u ní a držel ,,Co se stalo?" ,,Měla jednání se Sasukem a řekla mi ať odejdu a když jsem uslyšela její zoufalé volání bylo pozdě!" řekla Alice a smutně se koukla na Sakuru ,,Alice ty za to nemůžeš." řekl Gaara a pokračoval ,,Ať se Sakura umyje a jděte k doktorovi , kdyby se něco dělo , tak mi zavolej!" řekl Gaara a pohladil Sakuru po vlasech ,,Elesmer se vrátila." oznámila Sakuře Alice a pomohla jí se vrátit ,,Sakuro promiň." řekla a na zádech se jí objevily křídla , jako kdyby byla anděl a odnesla jí do koupelny. Počkala venku a když Sakura zavolala , že je hotová , Alice si pro ní došla ,,Zvládneš to?" ,,Jo , ale asi poletím kousek vedle tebe a tvé vznešené chůze!" řekla Sakura a nadzvedla se ze země a letěla.

U doktora se to všechno potvrdilo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama