Znovu nalezená VIII.

29. ledna 2009 v 23:16
Sakura si promnula oči a vstala, Gaara tam nebyl , a tak se koukla na hodiny a bylo 9:00. Šla se umít a učesat , aby vypadala alespoň trochu k světu a zabalila si věci , vešly se jí do jedné menší sportovní tašky a dala jí do obýváku. Zatím se podívala na nudný romantický seriál .

Po pár minutách po seriálu se před domem objevil Jaguár a Sakura si zvedla věci ze sedačky ,,Ahoj." řekl klidně Gaara a dal jí pusu na čelo ,,Už jdu." řekla s úsměvem a zvedla tašku , kterou měla stále v ruce. Věci hodila do zadu na sedačku , Gaara a Sakura si dali kabáty na zadní sedačku k ostatním věcem a sama si sedla za volant a Gaara si sedl na sedadlo spolujezdce. Gaara se usmál ,,Tak kam to bude?" zeptal se tiše ,,Do vesnice ukryté v oblacích!" řekla a šlápla jemně na plyn , aby se auto rozjelo a šlo to celkem rychle.
,,ehm..Sakuro za námi jede auto." ,,No a?" ,,Jede za námi už z Konohy a je to taková rachotina." řekl Gaara a usmál se na Sakuru ,,Mám to udělat?" ,,Jo." řekl Gaara a šťouchl do Sakury , ta jen zařadila rychlost a sešlápla plyn k podlaze.

Trvalo celou dobu než mu ujeli , ale nakonec se jí to podařilo. ,,A teď kudy?" zeptala se Sakura zmateně ,,Do leva , a potom znova do leva!" řekl a podíval se jí do obličeje ,,Mimochodem , chci taky řídit!" ,,Až natankuju , tak tě pustím za volant." řekla a zahnula odbočkou na benzínku. ,,Prosím natankuj , já si odskočím." řekla a odešla na záchod a taky se snažila si převázat obvazy. Potom se vrátila a zaplatila benzín. Gaara už čekal za volantem . Sakura si sedla a zavřela za sebou dveře ,,Můžem?" ,,Jo!" řekla a opřela se o sedačku. Gaara jel přes noc a vůbec mu to nevadilo , protože spát nemohl ani kdyby chtěl. Sakura spala a probudila se až ve cesnici ukryté v oblacích. ,,Kde to jsme?" ,,Jsme na místě, hele kde je ten hotel?" ,,Zahni a přímo před tebou se nachází nejprestižnější hotel na světě!" řekla unaveně a vstala, když zastavil. Vytáhla své věci a Gaara vytáhl menší kufr a zamkl auto. Sakura se protáhla kolem stevardů a Gaara šel hned za ní ,,Drž se za mnou !" řekla Sakura a došla k recepci ,,pokoj 208." řekla a pomalým krokem se vydala do patra nahoru.
Zastavila se u pokoje 208 ,,Tady to je!" řekla Sakura ,, Jen jeden pokoj? Nebojíš se?" ,,Ne!" řekla a zavrtěla hlavou ,,Tak v tom případě proti tomu nic nemám!" řekl. Sakura otevřela dveře, uvnitř se nacházely dvě postele , vodní postele psací a jídelní stůl plus balkon s výhledem na ostatní vesnice. Sakura vzala své věci a odnesla je dovnitř ,,Super , máš dobrý vkus." ozval se někdo od dveří , ten hlas jí byl povědomí , ale neotočila se , jak původně chtěla. Ani se nehnula a strnula jako , kdyby si myslela , že splyne s okolím , ale nestalo se tak. ,,Jo , to mám a co tady vůbec hledáš?" ,,Jel jsem do oblačné kvůli Miře!" řekl a odešel , Sakura se sesunula na postel a plakal , jak na něj mohla zapomenout , když byl neustále za ní a sledoval každý její krok , to už na ní bylo přece jen moc , Sakura se zvedla a dlouze políbila Gaaru ,, Já se teď vzdálím a ráno se zase objevím neboj." řekla a oblékla se jako AnBu ,,To nemyslíš vážně?" ,,Bohužel jo , alespoň jako Mira." a protáhl se jí úsměv. ' Já se ti pomstím!' říkala si a proskočila oknem , jako Mira se šla dobrovolně vplížit k Sasukemu do pokoje.

Prosvištěla kolem okna a posadila se na jeho okno ,,Miro?" zeptal se sasuke a zvedl hlavu ,,Jak koukám , tak jsem byla prozrazena, ale asi se ti to moc nebude líbit." řekla Mira a seskočila před něj ,,Ty jsi?" ,,Jo , jak si to uhodl?" zeptala se ,,Vidím to na tvém oblečení!" řekl a sklopil hlavu ,,Ne tak docela!" opáčila ,,Jak to myslíš?" ,,Já nejsem AnBu...." ,,Co? A kdo v tom případě jsi?" ,,Nájemný zabiják a věř mi já jsem se do toho zapletla , tak že jsem narazila na tebe a to není dobrý...ne pro mě , ale pro tebe!" řekla a usmála se škodolibě ,,Víš Sakura mě varovala!" dodala ,,Jak tě varovala?" ,,Říkala , že jsi posedlí a to taky jsi!" řekla a potom ještě řekla ,, Zatím sbohem." řekla a zmizela , Gaara seděl na posteli a četl nějáké poslední pojednání , v podobě knihy , která se mu líbila ,,Sakuro?" otázal se , když ucítil vánek , šel otevřít dveře na balkon ,,Díky , Gaaro." řekla a prošla dovnitř , Gaara se za ní otočil a zavřel dveře.
Sakura si to namířila do koupelny a vzala s sebou i pyžamo. Vrátila se v růžovém pyžamu . Lehla si a otočila se na bok, Gaara zhasnul světlo a lehl si vedle ní. Sakura ležela a tiše jí stékaly slzy po tvářích. A tak to zůstalo až do rána.

Sakura šla v doprovodu Gaary, když je potkal Sasuke a otočil se , Sakura se ho snažila přehlédnout a šla dál ' Co to , že má ochranku , něco se asi děje.' pomyslel si a nechal to plavat.
Sakura si sedla naproti Gaarovi a objednala si pomerančový džus , Gaara si dal čaj. Sakura pila pomalu a pořád vypadala zamyšleně , když se konečně odlepila pohledem od stolu řekla ,,Gaaro líbí se ti tu?" ,,Jo, proč se ptáš?" ,,Jen tak , protože bych šla se proletět , co ty?" ,,Klidně mně to nevadí." řekl a zvedů se , odvedl Sakuru pryč . Došli ke stájím ,kde se nacházeli Aglishové , to jsou něco jako pegasové , akorát hodně se přibližují drakům. ,,Sakuro jsi na řadě s vybíráním." řekl a pobídl Aglishe , aby vyšel ven. Sakura jela hned za ním a vzlétla do vzduchu. Gaara letěl za ním.

Večer se vrátili do pokoje a ležel na podlaze podivný dopis ,,Sakuro jsi jediná , kdo může vést oblačnou jako její kage , tvá matka umírá a zítra se má konat obřad předání , tak tě snažně žádám abys přijela v sedm do paláce vzduchu. Tvá Alice." stálo v dopise . Sakura se usmála a konečně se jí ulevilo. ,,Gaaro já tady ráno nebudu , takže se uvidíme u večeře." ..Hmm.." zabručel Gaara , Sakura se na něj podívala , protože se jí něco nezdálo a když si to objasnila byla doma . Hodila po Gaarovi polštář , který ležel na posteli a ten srazil Gaaru k zemi , toho využila Sakura a sedla si nad něj rozkročmo ,,Jsem vítěz!" řekla nadšeně , ale to si Gaara nenechal líbit a schodil jí pod sebe ,,Ne, ne nejsi teĎ jsem to já." řekl a usmál se Sakura si byla jistá , že ho jen tak nesetřese, a tak se ocitli jeho rty na těch jejích. Sakura se pro sebe usmála ,,Díky!" řekla , ldyž se odtrhli od sebe.

Ráno si to Sakura hnala do paláce , tam na ní čekal obří drak. Bez rozmyšlení si na něj sedla a on se zvedl, vletěl do mraků a tam se naskytl krásný pohled na palác. ,,Vítej Sakuro!" přiběhla krásná mladá dívka ,,Alice?" ,,Pamatuješ si na mě?" ,,Jasně , jak bych mohla zapomenout."řekla Sakura objala svou nejlepší kamarádku , kterou neviděla od svých 3 let , kdy jí matčina sestra odnesla do Konohy. Alice se usmála a dovedla ji do pokoje , kde kdysi měla ona pokoj,,Tohle je tvé a celý tenhle palác ti oddedneška patří!" řekla nadšeně. ,,Mimochodem tohle je Elesmer, je to tvá druhá pomocná ruka!" Sakura se usmála a podala jí ruku ,,Ty jsi ta dračí dívka...těší mě!" řekla a usmála se ,,Budu radši ,když místo služek mi budete dělat společnost!" na to obě přikývly.

Gaara seděl u stolu a hledal pár věcí v notebooku , který s sebou táhl ,kdyby se něco stalo ,a le mohl být v klidu ,,Ahoj , zlato víš co je nového?" ,,Ne?" ,,Já jsem kage oblačné!" řekla a usmála se ..No to je gól..." řekl Gaara a sedl si zpátky na židli ,,Mám plán připojit mojí vesnici se Sunou." Gaara se pousmál a položil jí ruku na rameno ,, Tak jo , ale ne že ti to stoupna do hlavy." ,,Jo!" Sakura si vzala věci a Gaaru a přenesla je do palíce ,,Jak jsi se to neučila?" ,,Jsem z oblačné a mé schopnosti byly blokovány mojí matkou , která umírá!" řekla a podala mu ruku ,,Elesmer, Alice?" obě se objevily ve dveřích ,,Sakuro ty už jsi se vrátila?" ,,Jo , tohle Gaara můj přítel!" Elesmer se usmála a podala mu ruku , Gaara se neusmál , ale ruku jí podal , Alice se jen usmála a nijak to neprotahovala ,,Alice mohu tuto vesnici přemístit nad Sunu?" ,,Vždyť když jsi tady byla , celá země se díky tobě pohybovala podle tvé nálady!" řekla Alice a šťouchla loktem do Elesmer. ,,Tak jdu na to." řekla a zvedla ruce do výšky v ten moment se celá vesnice pohnula a přemísťovala se hned nad Sunu. Obyvatelé se usmívali a křičeli ,,Ať žije Sakura!" ale to už do paláce nadoznělo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama