Znovu nalezená VII.

28. ledna 2009 v 17:38
Gaara stál a pořád měl ruce kolem jejích boků ,,Víš Sakuro raději ještě chvíli...počkám a potom se uvidí." Sakura se odtáhla a dodala ,,Jo asi jo je to moc rychle!" řekla a otočila se zády. Pak odešla dolů do pokoje. Gaara odešel později a šel do kanceláře.

Sakura seděla v koupelně na zemi a tekly jí slzy ,,Já mám smůlu." řekla a s poslední slzou si udělala oří ránu na ruce , kterou stvořila žiletkou. Potom Sakura odešla k Temari a dlouho jí dělala vlasy. Temari proti tomu nic neměla , ráda dělala účesy , a tak se zaměřila na ofinu , kterou sestříhala a konečky udělala taky podobně. Gaara se objevil zrovna , když byla Sakura s Temari u ní v pokoji ,,Hele Temari já raději půjdu." ,,Co se stalo , ty nemusíš mého bráchu?" zeptala se podezřívavě Sakury ,,Ne , ale musím jít domů , abych se mohla vyspat." ,,Jo , vlastně jsem ti měla říct , že zítra přijedou poslové z Konohy, nejspíš AnBu a ty máš stále černé oči...." ,,A tak to taky zůstane!" řekla a vyskočila oknem. ,,Saky..?" vyhrkla , ale bylo pozdě.

Sakura se naštvala na svět a zase se řízla a tentokrá hloubš , než si přála. Její oči se zavřely a chladně spadla na zem. Sakura ležela v louži krve a ani se nehnula , protože to tak chtěla. Oči se jí zavřely a její kůže byla chledná jako led. Umírá a ani se tomu nebrání jen leží a umírá , tak to chce skončit, ale na její kůži se neobjevují jen jizvi , nýbrž i veliké a hluboké šrámy . Její krev se prosakuje na její chladnou kůži .

,,Gaaro , co jste si udělali se Sakurou , nechce mi zvednout telefen!" ,,Ale , když jsem s ní mluvil , říkala , že počk...kruci." vykřikl a svraštilo se mu čelo ' Nechci , aby se jí cokoli stalo už nikdy.' pomyslel si a utíkal k domu Sakury. Ani nezaklepal a vyběhl schody do koupelny a prokopl dveře ,,Sakuro !" řekl Gaara a posadil jí , po pravdě opřel ji o vanu a zavázal jí ruce obvazy.

Celou noc u ní čekal , protože měl obavy , aby se nepodřízla znova. ,,ehmm..." ozval se tiché nadechnutí ,,Sakuro?" zeptal se Gaara a pohladil jí po tváři ,,Co tady děláš?" vyhrkla a zmateně si začala prohlížet své ruce ,,Co tady dělám , zachraňuju ti život." řekl a pootočil hlavou. ,,To jsi nemusel." odsekla a vstala , janže její rovnováha byla velmi nestabilní , a tak spadla Gaarovi do náručí ,,Koukej , já vím , že jsem byl nepříjemný , ale Mira je pryč a Sasuke taky , tak proč se tím dál trápíš?" ,,On se vrátí dnes s mými nebo spíše Miri vyhodnocení přinese a já ho uvidím. " ,,On má holku , jmenuje se Shaki a není zrovna dvakrát pěkná!" podotkl a koukl se na Sakuru , kterou stále držel kolem pasu , aby nespadla. Sakura se pohledem pomalu přiblížila tomu jeho a znejistila , ale po nepatrném Gaarově pohybu to navydržela a začala ho pomalu líbat , Gaarovi to nevailo , a tak přidal na vášni , kdyby je nevyrušil zvonek asi by to dopadlo jinak , ale ten zvuk je donutil se od sebe odtrhnout ,,Dojdu tam !" řekl Gaara a odešel otevřít , Sakura mezitím zavřela dveře , aby nebylo vidět na tu zpoušť , která nastala v momentě uchopení žiletky ,,Jo , je nahoře!" slyšela hlas Gaary , tak tichý a přesto neodolatelný ,,Sakuro , potřbuji , abys tohle dala Miře!" řekl známý hlas a v ten , kterého se tolik bála. ,,Sa-Sasuke ? Jo , nemohla bych jí to dát , on- on odjela dnes rána na Státní Univerzitu v oblačné vesnici." řekla Sakura a otočila se , nemohla se na něj ani podívat a Gaara tušil , že je na tom velmi špatně. ,,Hele Sasuke Sakeře není zrovna dvakrát dobře a asi by bylo dobré kdybys si odešel. " ,,Jo , jasně." řekl a odešel do Hotelového pokoje, kde měl ztrávit týdenní pobyt.

Sakura se složila na podlahu a tekly jí slzy ,,Sakuro." řekl klidným a odměřeným hlasem a zvedl jí ,,Gaaro čti." řekla znechuceně Sakura ,, Milá Miro byl bych rád , kdybys přijela do Konohy mám pro tebe překvapení. Sasuke." ,,Moje hodnocení testu?" ,,Prošla bez pochybení!" ,,Já , ne Mira!" řekla nabroušeně a sedla si nazem ,,Sakuro , co kdyby jsi si vzala jaguára a vzala si dovolenou?" ,,Jo , to je dobrý nápad , ale chci , abys jel se mnou!" řekla a upřela na něj uplakané oči ,,Jo pojedu stejně se musím pojistit , že si něco neuděláš." Sakura se provinile koukla na zem a objala Gaaru , kolem pasu. ,,A teď pojď dáme si u nás večeři , stejně dnes veří Temari." řekl a pomahl Sakuře na nohy ,,Počkej já se jenom převléknu." ,,Bojíš se , co by ti na to řekla Temari?" ,,Jo , to jsi vystihl." řekla a skočila se obléknout . Oblékla se do Minišatů v černé barvě a k tomu bílé balerýnky, které na sobě neměla hodně dlouho. Když vyšla z pokoje , Gaara se zarazil ,,Chtěl jsem ti říct , že je to ve stylu plesu , ale ty jsi mě předběhla." řekl Gaara a otevřel jí dveře ,,Prosím!" řekl a podal jí ruku ,,Haha, ty jsi se dnes nepoučil , co vzejde z mých blbých dnech?" ,,Jo , ale teď když jsi se zotavila se už nebudeš muset těch tvých dnů bát." podotkl a propletl své prsty s těmi jejími. Natušili , že kolem prošel Sasuke a koukal jako péro z gauče. Sakura si toho ani nevšimla , ale se Sasukem to málem seklo ,,Takže zítra ráno odjíždíme." ,,Jo , ale věci si přineseš až zítra ráno, jo?" ,,Jo, a ty vemeš mého jaguára!" to bylo to poslední , co slyšel, a potom zašli za roh.

,,Tak, prosím!" řekl elegantně a provadl ji mezi dveřmi. ,,Sakuro?" zeptala se překvapeně Temari , která vyšla z poza rohu v elegantních modrých šatech ,,Netušila jsem , že příjdeš." řekla Temari a šťouchla loktem do Kankuroua , který se objevil mezi dveřmi do kuchyně ,,Ahoj sakuro." řekl a usmál se .
Sakura měla jen šaty na ramínka a není divu , že byly vidět ty tenké , tmavé a zevntř nasáklé krví obvazy. ,,Co se ti stalo s rukama?" ,,Trénovala jsem a trochu jsem to přehnala." řekla tiše , Gaara ji vzal kolem pasu a odvedl ji k jídelnímu stolu , tam jí posadil vedle sebe a z druhé strany si sedl Kankurou a Temari nosila podnosy s jídlem , bylo toho trochu víc , ale Gaara měl hlad docela velkej , a tak skoro nic nezbilo.

Po večeři se posadili v obývacím pokoji a povídali si , když došlo na zrnění , Kankurou se nemotorně zvedl a zatáhljí za obvazy. Gaara si toho všiml dřív , než by si toho kdokoli všiml a odvedl Sakuru stranou ,,Bolí?" prohodil Gaara a omotal jí ten obvaz výš a líp ho utáhl. ,,Ne , díky jsi hodnej , ale utáhni to ještě trochu." řekla . Gaara to trochu povolil a utáhl to ještě jednou ,,Tak?" ,,Jo , díky!" řekla s úsměvem , když ucítila , jak se jí obvaz pod svrchní vrstvou zařezával do kůže , Gaara si neuvědomil , že to utáhl moc. Vrátila se první , aby nevzniklo podezření. Potom přišel Gaara a sedl si kousek od Sakury. Když už se chýlili ke konci , Gaara sklopil oči na podlahu a koukl se na Sakuřinu pravou ruku a všiml si krve , která jí stékala od vršku ruky ,,Sakuro mohu tě doprovadit domů?" řekl klidně a pomohl Sakuře vstát a rychle jí odvedl ven a tam nastalo menší oklidnění ,, Saku-ro." měla nedostatek krve a to díky těm ránam , které se znova otevřeli. ,,Ano?" zeptala se ,,Ty jsi nenapravitelná, nikdy tě nenechám samotnou je ti to jasný?" ,,Jo ." řekla a chytla ho za ruku , krev jim stékala po konečcích prstů , ale Sakura byla šťastná , protože se jí podařilo , alespoň na chvíli zapomenout na ten den v Konoze.

Když se Sakura umyla a sedla si na postel Gaara jí přemotával obvazy za nové. Sasuke za oknem viděl ty hrozné rány a chtěl mermomocí vědět, jak se jí to stalo , ale neměl šanci, protože si povídala s Gaarou.
,,Jednou jsem takhle seděla na koncertě jedný kapely , která se mi líbila a přilepila jsem se na sedadlo , protože tam hodil jeden kluk žvýkačku a musela mě odtamtud páčit ochranka!" řekla a zasmála se a Gaara taky , protože to bylo vážně k neuvěření. ,,Mně se nic takového zatím nestalo!" řekl a objal jí , Sakura si žmoulala prsty a potom se dotkla jeho kůže na krku. ,,Co to děláš?" ,,Já nevím." řekla s úsměvem Sakura a pohlédla mu do očí ,,Sakuro , zítra si pro tebe přijedu a ty budeš nastoupená před vchodem v 9:30 a ani o deset minut později, je ti to jasný?" zeptal se ,,Jo , ani o minutu později!" řekla a dala mu pusu na čelo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama