Znovu nalezená VI.

26. ledna 2009 v 20:55
,,Saky?" ,,No?" ,,Vem si tohle!" a podal jí top , kterých má po ruce mnoho už kvůli jejím misím , které nebyly tak legrační, jak se zdálo ,,Co, ty si děláš srandu , tohle je pro moje potřeby a ne pro testy !" ,,Teď se vydáváš za někoho jiného a navíc jsi v průšvihu , tak makej!" řekl trochu nevrle a odešel ven z jejího pokoje , kolem prošel Naruto. ,,Vše v pořádku?" ,,Ano!" řekl Gaara a pootočil se , aby se ujistil , že Naruto pokračuje a nezastavil se u Sakuřina pokoje , jak si myslel , že udělá.

Ráno

Sakura měla na hlavě černé vyžehlené vlasy a černé čočky , které z ní dělaly , ještě nebezpečnější , než by to do ní před proměnou někdo řekl , ale bylo to tak. ,,Vstávej!" vzbudila Gaaru , když dopodla na kolena do jeho pokoje ,,Díky , málem bych zaspal !" zavrčel Gaara a zvedl se , Sakura se protáhla a srazila ho k zemi ,,Gaaro , byl to můj nápad poslat mě jako zástupce vašich ANBU , ale trochu to přeháníš!" řekla a uvolnila sevření , aby mohl vstát.
Testy měly začít , až v deset , a tak se otočila a odešla se projít vn , aby se ujisila , co se děje ve městě , ale překvapilo ji to . Byl to obyčejnej den , a tak nemohla očekávat , že se bude dít něco zajímavého až na to , že se to tady hemžilo nebezpečnými AnBu bojovníky a není divu , že většina lidí seděla doma a koukali na televizi nebo si četli. Sakura zpanikařila , když si všimla Sasukeho a chtěla ho jít pozdravit , ale nemohla.
Prošla kolem aniž by cokoliv řekla , když ji zastavil ,,Hmmm....promiň , ale odkud jsi?" ,,Já?" zalapala po vzduchu , ale rychle se sklidnila ,,Mira a zastupuju Sunu!" řekla a poodstoupila ,,Nechceš se jít projít?" vypadlo z něj , Sakura se zachvěla ' Odkdy je takhle odvážnej a odkdy se nebojí odmítnutí!' ,,Mám jen hodinu , ale jestli ti to nevadí!" ,,Jesně , že ne , tak pojď."

V Ichiraku ramen si dali saké a popíjeli ,,Víš znám holku , která ti je podobná , ale nevím čím!" řekl a koukl se na ní ,,To je zajímavé , ale asi ne moc!" ,,Jo , docela dost...musím přiznat , že to je až neskutečné..." řekl a přiblížil se k ní , něžně jí políbil . Sakura se úplně zastavila a polibek mu oplatila , ale potom se odtáhla. ,,Ehm, promiň trochu jsem to přehnala !" řekla a trochu si pohrávala s prstýnkem na ruce ,,Hele , stejnej má Sakura a má na něm taky S...!" ,,No já ho koupila v limitované edici a S se mi strašně líbilo , protože se mi vynulo krásně kolem prstu!" řekla a trochu se začervenala ,, Aha , Sakura něco takového taky říkala a trochu podobně!" Sasuke byl milý , ale Sakura , neboli Mira musela utéct , aby se do toho nezapletla ještě víc ,,Sasuke já už musím jít , máme ten test a já tam chci být dřív, než ostatní." řekla a zmizela v dýmu. Sasuke zaplatil a šel směrem k radnici , on musel na ten test taky jako ostatní. ' Něco tady nehraje a ta Mira je mi povědomá, jako kdybych ji znal !' přemítal Sasuk , ale moc se mu o tom dál přemýšlet nechtělo , a tak došel raději rychlým krokem ke třídě , kde se měl uskutečnit test , který opravňoval AnBu bojovníky , být bojovníky a navíc AnBu. Nasnášel tu myšlenku AnBu , která ho připravuje o volný čas.
Sakura utíkala k pokoji , kde byl Gaara a povídal si s Temari , když tam vtrhla aniž by zaťukala a praštila s sebou na podlahu ,,Sakuro!" vykřikl Gaara a zavřel dveře , aby je nikdo nerušil , a potom ještě zamkl ,,Co se stalo?" zeptala se Temari a sáhla ji na čelo ,,Namá teplotu ani horečku." podotkla a postavila jí na nohy , Gaara se podíval na Temari a ta mu pohledem řekla , že něco určitě není v pořádku a probudila Sakuru ,,Co se děje?" ,,Sasuke , on se zamiloval do Miri!" ,,Ko to je a jak si na to přišla?" ,,Byla jsem na obchůzce a narazila na Sasukeho , on pozval Miru na pití a potom ...on ji...on ji..." nadořekla to a plácla s sebou na Temařiino rameno ,,Počkej a kdo je Mira?" ,,Já!" ,,A jak můžeš být Mira?" ,,Připadám ti smad jako Sakura?" vyhrkla zděšeně a pohlédla na hodinky ,,Temari , Sakuro musíte jít na zkoušku AnBu." řekl chladně a pomohl sakuře na nohy , Sakura se pomalu vydala do třídy a sedla si s Temari nahoru do poslední lavice a Temari jí podala malý penál ,,Na , tohle ti spraví náladu." ,,Co to je?" ,,Máš v tom pomůcky na opisování ode mě." řekla a mrkla na ní ,,Já ty testy viděla!" řekla a postavila se vedle lavice a vytáhla pero se zrcátkem. Potom si sedla zpátky .
Sakura se usmála a mrkla na ní , potom už dostali testy a všichni začali psát , jenže Sakura si všimla , že dvě lavice před ní sedí Sasuke a píše taky test , po dlouhém testu se Gaara rozhadl , že Sakura pojede s Temari do Suny a že sám pojede s nima.

,,Sakuro budeš řídit?" ,,Jo!" řekla a naštvaně si sedla za volant ,,Nasedejte! " Temari seděla v zadu a Gaara seděl vedle ní .
Za branami Konohy si Sakura sundala paruku, ale čačky si nechala , protože se bála, že by se rozbrečela , a tak si je nechala raději.
Celou cestu jeli mlčky a Sakura se držela světel , aby mohla rychle jet přes dálnici , ale přece jen držela nohou brzdu , aby mohla zabrzdit. V tom zastavila u pumpy a řekla , že potřebuje na záchod. Gaara mezitím natankoval a už se čekalo jen na sakuru , která se stále neobjevovala. ,,Temari dojdi pro ní prosím!" řekl klidně Gaara a sklopil hlavu , protože tušil , jak moc se to Sakury dotýká , ale nechtěl jí jakkoli ublížit , ať se s ní dělo cokoli.

Temari se podívala do místnosti se záchody a trnula strachem , rozklepala se jí kolena ,,Sakuro , co jsi to udělala?" zeptala se Temari a zvedla Sakuru z louže krve. Donesla jí k autu a počkala na Gaaru , aby jí otevřel dveře ,,Co se stalo?" zeptal se klidně , ale trochu rozzlobeně ,,Podřízla se!" ,,To na ní nesedí , nic takového by neudělala." podotkl Gaara. Pomalu ji zaškrtil ránu a sedl si dozadu se Sakurou , aby jí to po pěti minutách povolil obvaz.
Pozoroval ji a všiml si malých , ale jasných detailů měla : uplakané oči , pořezanou měla u druhou ruku a byla zesláblá , viděl to minimálně na měsíc v nemocnici.
,,Temari , rychle začíná znova krvácet!" řekl a podíval se znova na Sakuru.

Nemocnice

Sakuře museli dát transfuzi krve a dát nohu do sádry , protože si ji zlomila. ,,Sakuro , co jsi to udělala? Neumíš si představit , jak je to strašný pocit někoho ztrácet. A ty jsi ta , kterou neustále strácím." šeptal Gaara, najednou Sakura otevřela oči ,,Gaaro? Já to vím , ale teď je pozdě." řekla a chytila ho za ruku ,,Řekni Kankurouovi , ať převeze mé věci sem do Suny , já se už nechci vrátit , já tady chci zůstat....s tebou." řekla a zavřela oči , v ten moment začal dlouze pípat přístroj , na kterém byla napojena. Sestra Sakuře dala první pomoc při zástavě srdce a znovu se ozvalo to pípání a její srdce začalo znova bít.

Po měsíci

Sakura se zbalila a chtěla odejít , ale se zlomenou nohou to půjde ztěška a spadla , najednou si všimla ruky , která patřila Gaarovi ,,Chceš pomoct?" ,,Jo , dík!" řekla a pousmála se , Gaara ji zvedl a pomohl s věcmi do jejího domečku , který byl nyní stálým bydlištěm. Gaara jí položil věci do ložnice a chtěl odejít , ale Sakura se nedokázala ovládnout a chytla ho za ruku ,,Nechoď!" ,,Co?"zeptal se , ale Sakura ho obejmula. Gaara se tomu nebránil a objal jí kolem pasu ,, Miluju tě víc , než toho namyšlenýho náfuku!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kikoulinka Kikoulinka | Web | 26. ledna 2009 v 21:59 | Reagovat

kráásnej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama