19. kapitola- Splinout a být zase normální

20. ledna 2009 v 16:58 |  Kniha
Kamishi se ráno probudila a koukla se do schránky , vytáhla obálky a našla tři pro ní. Jeden přišel ze Státní Univerziti v Konoze , druhá z vodopádové a ten třetí se týkal její staré občanky , musí si ji obnovit , aby ji náhodou nezavřeli , tedy neví za co , ale asi by to bylo proti zákonu. Koukla do obálky s nápisem Univerziti ,,Oni mě vzali!" vykřikla a vyběhla nahoru , kde se oblékal Dish,,Copak se stalo?" ,,Vzali mě na Vysokou!" řekla nadšeně ,,Počkej , počkej a kde to je?" ,,Tady v Konoze." řekla už míň nadšeně ,,Jo , to je super , alespoň se ti nic nestane!" řekl tiše a otočil se , Kamishi se zamyslela a otočila si Dishe k sobě. Nakonec ho začala líbat , když se odtrhla řekla ,,Lásko já tě nikdy nenechám odejít!" a odešla do kuchyně udělat něco k obědu , potom šla nakoupit. Přinesla dvě velké papírové tašky a nechala je minutku na kuchyňské lince , musela jít zkontrolovat vodu , ketrou si napouštěla a vypnula ji , potom se vrátila dolu do kuchyně ,,Hej to je k večeři a tu pizzu leskavě taky nech , ta se udělá taky k večeři a , neee, opvaž se!"

Mával nad hlavou těhotenským testem ,,Řekneš mi to!" ,,Jo , ale až potom , teď si půjdu sama do koupelny a ty nebudeš sahat na ty věci. Je ti to jasný?" ,,Jo , až moc dobře!" řekl a odešel do obýváku , Kamishi utíkala naharu , aby se mohla pořádně vykoupat. Ale ještě před tím ji čekal test..... ,,Jo , teď by se mi to nehodilo." myslela si , když lezla do vany.
Hledala nějáké oblečení , ve kterém by nevypadala jako lůzr , ale nevedlo se to, a tak musela pár věcí nakombinovat , korzet v černám s monogramem ,,O" potom si vzala volné bílé kalhoty a své červené pantofle. Seběhla dolů a skoumavě se podívala jestli dává pozor , ale zatím jen koukal na televizi a přitom četl noviny. Ale jakmile se plížila futry všiml si jí a chytil za zápěstí ,,Hmmm....!" v ten moment se cítila provinile ,,Nic!" ,,Tak to je rpo tebe dobrý. " řekl s úměvam a pustil ji ,,Udělám ti tu pizzu, jestli chceš!" řekla sotva slyšitelně ,,Nic si z toho nedělej , až budeš po vysoký , tak uvidíme a zatím by nám to překáželo!" řekl a dal jí pusu na čelo. Jako omámená prošla do kuchyně a plácla dopisem na stůl , byla moc vyrovnaná a vůbec na ní nebylo znát , že by se nějákým způsobem bála , což Dishe v tuto ošemetnou chvíli udivovalo.
Kamishi se ohlédla a když si byla jistá tím , že odešel do obýváku a koukal na televizi, neuvěřitelným způsobem zrychlila a s jídlem mu přitančila až pod nos ,,Dík..!" zarazil se ,,Nebyla jsi doteďka ve vaně?" ,,Hmmm.." kývla tiše a posadila se vedle a koukala na nechutný zápas sumo , už jí to začalo nudit , a tak plinule odešla do pokoje a zavolala Rin ,,Rin? Ahoj.....jo , jasně hele tvoje máti je v Suně?....Jo něco mě napadlo...Ne? Čau!" řekla a vrátila se do pokoje.
Upřímně Dishovi se něco nezdálo , ale nechal si to pro sebe , aby ji náhodou nerozhodil.

SUNA
,,Jak ti mohl utéct?" zalapala jsem po dechu ,,Já nevím , bylo to příliš rychlé!" ,,Moje auto je taky rychlé a stejně si ho nechytil!" řekla jsem pochybovačně ,,Sakuro? V 10 u radnice , jo .....Hinata tam bude taky " položila jsem mobil na polici a šla jsem do pokoje , abych se převlékla . ,,Lásko já musím jet do severní části lesa a potřebuju , abys jsi s Gaarou jeli druhou stranou , aby nám nazdrhl." ,,Jo , pro tebe cokoli." řekla Sasuke a dal mi pusu ,,Díky!" křikla jsem . Už byla tma a já s holkama jsme jely mím poršem a Gaara se Sasukem jel bavorákem . Našli jsme to celkem snadno , protože na nás už čekali , s kvílením jsem hodila otočku a auto se zastavilo . Po nás přijeli kluci a Naruto už čekal v koruně stromu , což jsme ani jedna netušili. Boj se táhl přes hodinu , když tam zůstal sám náš neřitel , pro jistotu ho nebudu ani jmenovat. Neuvědomil si , že se za ním objevila Hinata se Sakurou , ale byl do té doby hodně obezřetný. Chytily ho za ruce a já se otočila ,,Hej , Anko , je čas to s ním skončit!" křičela Hinata , co to dalo. Naruto byl zděšen , nikdy netuil , že tu samou věc uvidí po druhé za život , ale osud mu , tak přál.
Vyskočila jsem jako kdybych ho chtěla obejmout , ale místo toho jsem mu se dvěma křupy zlomila vaz a on spadl mrtev na zem .
Naruto už na nic nečekal a seskočil na zem vedle Hinaty ,,Ale jak jsi to udělala?" teď jsem se cítila skutečně hrozně , měla jsem pocit , že tuhle část jsem měla vynechat a propíchnout ho , aby nebyli všichni , tak vykulení , ale ostatně to byla účiná a celkem rychlá smrt , která trvala jen po dobu rupnutí vazy. Otočila jsem se kolem své osy a utekla do lesa. Sasuke se podíval vyčítavě na Naruta a Hinata ho spařila ledovým pohledem . Oba se vydali hledat mě , ale marně.
Vrátili se do Villi u bran Suny a tam se to spustilo ,,Rozhodně si nemohl zvolit lepší chvíli!" vyštěkla Hinata ,,Nemohl , tohle jsem viděl naposledy při likvidaci důkazů , když jsem ji musel na čas dát mateřskou , protože se o ty důkazy starala celou dobu ona!" ,,A co tě vedlo k tomu ji takhle zničit , jedním úderem pod pás?" zeptal se Gaara , ale to už jsem vešla dovnitř já. ,,Nechte toho , má pravdu." odmlčela jsem se , abych se mohla nadechnout ,,Byla jsem hloupá , když jsem odcházela na mateřskou a zanechala , tak triviální chybu jako byla tahle a ta byla přitom , tak na výledni , že si toho mohl všimnout kdokoliv z vás." podotkla jsem a napřahla ruku ,,Ani si neumíte představit , co bylo před vznikem naší holčičí skupiny. Já začínala už když Jsem odešla , nebylo to kvůli mému vývoji sil ani kvůli dospívání , ale kvůli mé práci , kterou jsem dělala sama a nikdo mi nepomáhal. Před odchodem z Konohy jsem Narutovi slíbila , že se vrátím živá , ale něco se změnilo , byla to síla , kterou jsem si dovolila využít za hranicí a ta na mě trochu moc upozornila. Před vámi jsem pracovala s holkou , která na tom byla stejně jako já. Nemohla jsem tomu uvěřit. Naruto se vydal na procházku té noci , co jsme našli starého zloděje , který vyvraždil jednu vesnici. Přesně tento útok jsem udělala , ale nikdo ho nemusel držet , to zjevení ve mně ho dost ohromilo a já jsem se pomstila , protože zabil tu mou kamarádku , po této příhodě jsem musela být sama a chtěla jsem , tak i zůstat , ale nezvratně jsem se zamilovala, a potom ta patálie s DŮKAZY" nadechla jsem se a pokračovala ,,Naruto našel výpověď malé holky , která mě tehdy zahlédla a byla si jistá , že jsem mrtvá, ale to se spletla , Naruto se nenechal obelhat , le ty důkazy vzal dostal od hlídky potvrzení , že žiju , všechny z vesnice prověřil jen o mně nic nevytáhl , protože já jsem byla evidovaná do jiné vesnice, která byla vyvražděna a podklady byly na světě!" řekla jsem a prudce se otočila ,,Ta vesnice byla utajenou organizací pro perfect people. Nesnášela jsem to tam už kvůli tomu , že mě považovali zanejnadanější a pořád se o tom zmiňovali do novin , potom jsem už definitivně došla k názoru opustit je a jít jinam. Ale po mém návratu jsem zjistila , že ten šílenec zdrhl a vše vyvraždil do posledního a s vyjímkou mě , od té doby jsem se chtěla zařadit mezi normální lidi , ale když jsem potom musela odejít , bylo to díky těm věcem atd...." dokončila jsem a sklopila hlavu , moje nafialovělé vlasy se leskly a já měla co dělat abych se udržela a neudělala nějákou pitomost.

KONOHA

Ležela nahoře v pokoji a přemýšlela nad posledními dvěmi hodinami , které ji znepokojovaly , potom se zvedla a proskočila oknem ne větev protějšího stromu.
K tomu všemu stál Dish za rohem a vše viděl i tu neuvěřitelnou rychlost , která s ní byla v souladu.
Nenuceně se usmála a skočila na zem a utíkala do lesa smrti , neustále ji tam něco táhlo , ale raději nechtěla vědět co.
Dish se pomalu vyplížil z pokoje a utíkal za ní , ale vžádném přípdě se nemohl vyrovnat té její rychlosti , která byla až nadpřirozená. Dohnal ji právě , když se blížil Orochimaru a to bylo zlé. Kami vyskočila a schovala se v koruně stromu , stejně se schoval i Dish.

CESTA

,,Už se blížím ke Konoze, Naruto otevři!" volala jsem a když mi vypadl telefon Sasuke ho zvednul a zavěsil Narutovi. ,,Kam ženeš?" vhrkla Hinata na zadní sedačce za spolujezdcem ,,Určitým dvoum lidem hrozí problémi a ta jedna dotyčná má můj gen zatracení!" řekla jsem , co nejstručněji a Sasukemu to docvaklo ,,Kamishi?" ,,Jo !" řekla jsem a šlápla na plyn ještě víc , než před tím. Hinata se podívala z okýnka a polkla ,,Za deset minut , brána konohy bude otevřená a ty budeš moc přejet do Narutovi garaže a pom do svý tunelem!" řekla , ale nebyla si jistá. Koukla jsem do spětného zrcátka ,,Hinato , nech toho , ještě nikdy jsem nenabourala a tak to zůstane ." řekla jsem , aby si byla jistá , ale moc jí to nepomohlo.
Konečně jsem projela bránou a zabrzdila jsem až v garáži, kde jsem to vzala přes ručku.¨
Utíkala jsem podél zdi lesa smrti a vyskočila jsem nahoru , abych se dokázala rozhlédnout a popsat situaci , ale zamrazilo mě , když jsem si všimla dvou postav v koruně stromů. Oba jsem rychlostí větru přeskočila a sundal jsem je na zem ,,Kamishi , sakra víš , že tady nemáš co dělat!" řekla jsem bez zájmu o výmluvu. ,,Mami neboj , jsme stejný a mně ani tobě se nic nemůže stát!" řekla a položila mi ruku na rameno , vzdychla jsem ,,A co mám teď dělat s Dishem , který tě celou dobu sleduje?" ,,Nic , já si s ním promluvím doma!" řekla a obejmula mě , Sasuke se objevil za Dishem .
Otevřela jsem pomalu oči a viděla jsem obrys postavy , mířící na Kamishi kunaiem ,,Eh!" vydechla jsem , když jsem otočila Kamishi a moje záda zachytila ukrutnou ránu do zad ,,M-mami..." vykoktala ,,Buď sticha a zalez!" zavrčela jsem ,ale potom jsem se uklidnila a začala mluvit klidně ,,Řekla jsem ti , že se ti to nepovede , a tak to zůstane ne vždy !" řekla jsem a Kamishi se koukla mně přes rameno , úplně zmrzla ,,Ona nás teď chvíli nebude rušit a ostatní taky ne!" řekla tahalená osoba a zmrazila i ostatní. ,,Nech je , nic ti neudělali!" ,,Já vím , ale ty toho máš tolik na svědomí !" pomalu sklonil hlavu a olízl mi kraj krku , s odporam jsem se nedokázala ani pohnout ,,Vidíš a ani to nebolelo!" řekl příkře a odhalil svou tvář ,,Loshika Soshi " tak se jmenuje a v minulosti se mi pokoušel namluvit , že jsem médium a já mu nevěřila , místo toho se rozhodl , že si mě najde. Teď tady přede mnou stál a usmíval se tím škodolibým úsměvem , který jsem tak nesnášela . ,,Mně neutečeš!" řekl a znovu se pohnul , to už bylo na mě moc a vrazila sem mu facku......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama