Leden 2009


Znovu nalezená XI.

31. ledna 2009 v 20:10
Sakura čekala na výsledky testů , které měly přijít společně s raní poštou , Gaara jí hlídal , aby neudělala nějákou blbinu. ,,Já se zblázním." křičela , jak na lesy , Gaara se na ní otočil a potom koukl zpět na Alici , která právě mluvila s Elesmer. ,,Jo , tak zatím." zavěsila a podal hrnek s kávou Sakuře a Gaarovi podala ten druhý. ,,Elesmer , ti vzkazuje , že se vrátí zítra! A že se máš držet!!" zdůraznila Alice a kopla do koše , aby se otevřel. ,,Alece má pravdu, měla by jsi být teď více méně v klidu." ,,ÁÁÁÁÁ." zaječela a kopla do dveří ,,Hups a je po dveřích." usmála se Alice ,,Hele Sakuro , ty šaty nevydrží všechno!" měla nové světle růžové šaty až na zem. Alice je měla zase světle fialové a Elesmer je měla vždy bílé.

Sonny with a chance

31. ledna 2009 v 16:24 | Hytsumi Kurishi |  Videa
Tak jo objevila jsem další super Disneyovku , jmenuje se Sonny with a chance, tak doufám , že se vám bude líbit...

Samozřejmě by to nebyla žádná Dineyovka , kdyby se tam neobjevila nějáká super hvězda, jako Demi Lovato...

Znovu nalezená X.

31. ledna 2009 v 14:36
Sakua uháněla tmou a snažila se zapomenout na tento hrozný den , Alice si česala vlasy a Elesmer spala.
Dojely do Suny se svítáním a to bylo strašně vyčerpávající. Sakura zaparkovala auto , když holky vylezly zamkla a utíkala nahoru do paláce. Zavřela dveře a začala se skládat na postel , její slzy byly plné hořkosti a to nemluvím o zradě, kterou pociťovala.


Znovu nalezená IX.

30. ledna 2009 v 21:52
Elesmer se pousmála a odešla rychlým krokem do druhého pokoje!! Tam se postavila vedle stolu a pokynula k obědu, Alice přeskočila opěrátko židle a sedla si , Sakura seděla vedle ní a Gaara naproti, poslední místo bylo Elesmer. Gaara se koukl na Sakuru , která se věnovala džusu ,,Takže vy všechny něco ovládáte?" ,,Jo je to velmi těžké , ale ano." řekla Elesmer a ukrjila kus masa ,,Ale prozatím je to tajné a nikdo nemá ani páru o tom , že existuje něco jako jsme mi a navíc Sakura není ve skutečnosti jen ninja , ale i svolávací bod živlů." řekla Elesmer , ale cítila se jako kdyby toho řekla až moc!!

Vysvědčení a hrůza

30. ledna 2009 v 20:53 Me and Blog
Tak jo jestli siněkdo stěžuje na své rodiče a že na vás přísně tlačí , tak si myslím , že naši to už trchu přehnali! Mám super výzo a máma začíná , že mohlo být lepší, táta se připojuje a takhle bych mohla pokračovat , možná by z to byla super povídka , ale ve skutečnosti by to byl nesnesitelné. ( Doufám , že máte super vyza) Letos navíc budu dělat přijímačky, což úplně obrací slovo šílené na druhou stranu.
Vás , co čekaj přijímačky se snažte dostat na , co nejlepší průměr jako já a nebo , jestli na to máte hlavu , tak ty přijímačky zvládněte na výbornou (Mě se to netýká , protože postrádám logické uvažování!!)

Katka :o)Má super kamarádka

30. ledna 2009 v 11:56 Me and Blog
Mám jednu super kamarádku , která se účastnila mistrovstvi v Aerobiku , které se konalo v Moskvě a víte kolikátý byly?? No jak jinak než 1. Další Fotky si můžete prohlédnou na blogu , přímo jedný z nich : http://pappy.blog.cz


Třetí z leva ( Tahle fotka je starší , ale na její stránce je toho víc!!)

Omluva

30. ledna 2009 v 10:54 Me and Blog
Omlouvám se , ale dočasně musím pozastavit psaní knížky , protože teĎ mám méně času , kvůli přijímačkám, na které se musím přpravit!! Tak doufám , že se nebudete zlobit!!

Znovu nalezená VIII.

29. ledna 2009 v 23:16
Sakura si promnula oči a vstala, Gaara tam nebyl , a tak se koukla na hodiny a bylo 9:00. Šla se umít a učesat , aby vypadala alespoň trochu k světu a zabalila si věci , vešly se jí do jedné menší sportovní tašky a dala jí do obýváku. Zatím se podívala na nudný romantický seriál .

Znovu nalezená VII.

28. ledna 2009 v 17:38
Gaara stál a pořád měl ruce kolem jejích boků ,,Víš Sakuro raději ještě chvíli...počkám a potom se uvidí." Sakura se odtáhla a dodala ,,Jo asi jo je to moc rychle!" řekla a otočila se zády. Pak odešla dolů do pokoje. Gaara odešel později a šel do kanceláře.

Znovu nalezená VI.

26. ledna 2009 v 20:55
,,Saky?" ,,No?" ,,Vem si tohle!" a podal jí top , kterých má po ruce mnoho už kvůli jejím misím , které nebyly tak legrační, jak se zdálo ,,Co, ty si děláš srandu , tohle je pro moje potřeby a ne pro testy !" ,,Teď se vydáváš za někoho jiného a navíc jsi v průšvihu , tak makej!" řekl trochu nevrle a odešel ven z jejího pokoje , kolem prošel Naruto. ,,Vše v pořádku?" ,,Ano!" řekl Gaara a pootočil se , aby se ujistil , že Naruto pokračuje a nezastavil se u Sakuřina pokoje , jak si myslel , že udělá.

New Moon

24. ledna 2009 v 13:30 Videa
Taj dobrá , do kin se pomalu blíží druhá část trháku Stmívání ( Twilight ). Mohli by se teoreticky v kinech objevit už před Vánoci , ale silně se o tom spekuluje! Zatím je tady jen ukázka , která mnohé vysvětluje!

High school musical

20. ledna 2009 v 19:59 Videa
High school musical je dobrý film , ale jen jedna písnička se mi líbila nejvíc ,a tak mě napadlo , že ji sem dám.

19. kapitola- Splinout a být zase normální

20. ledna 2009 v 16:58 Kniha
Kamishi se ráno probudila a koukla se do schránky , vytáhla obálky a našla tři pro ní. Jeden přišel ze Státní Univerziti v Konoze , druhá z vodopádové a ten třetí se týkal její staré občanky , musí si ji obnovit , aby ji náhodou nezavřeli , tedy neví za co , ale asi by to bylo proti zákonu. Koukla do obálky s nápisem Univerziti ,,Oni mě vzali!" vykřikla a vyběhla nahoru , kde se oblékal Dish,,Copak se stalo?" ,,Vzali mě na Vysokou!" řekla nadšeně ,,Počkej , počkej a kde to je?" ,,Tady v Konoze." řekla už míň nadšeně ,,Jo , to je super , alespoň se ti nic nestane!" řekl tiše a otočil se , Kamishi se zamyslela a otočila si Dishe k sobě. Nakonec ho začala líbat , když se odtrhla řekla ,,Lásko já tě nikdy nenechám odejít!" a odešla do kuchyně udělat něco k obědu , potom šla nakoupit. Přinesla dvě velké papírové tašky a nechala je minutku na kuchyňské lince , musela jít zkontrolovat vodu , ketrou si napouštěla a vypnula ji , potom se vrátila dolu do kuchyně ,,Hej to je k večeři a tu pizzu leskavě taky nech , ta se udělá taky k večeři a , neee, opvaž se!"18.kapitola- City a něco víc

19. ledna 2009 v 17:47 Kniha
Sasuke najednou úplně skameněl ,,Kamishi ? Co to máš na krku?" byl to had , který se kdysi pomáhal Orochimarovi držet kontrolu nad Kamishi. Byla to bolestná vzpomínka , kterou již delší dobu se snažila zapomenout na to ponížení. ,,No , to je ještě od Orochimara!" řekla a sklopila hlavu ,,Jednou sem se tebe ptala, proč si mi neřekl , že po tobě a později i po mně niní a ty jsi mi slíbil , že to vysvětlíš!" ,,ÁÁ, tohle , na čas jsem odešel k Orochimarovi a jeho týmu , takže jsem podlehl , zároveň jsem zranil jednu mojí dobrou kamarádku a nejlepšího kamaráda , oba i po tom všem mi byli schopni odpustit..." ,,Jak jsi se dostal k mamce!" ,,Jeden čas byla mimo vesnici a mi dva se moc nemuseli , ale potom , když se vrátila a zachránila vesnici jsem se zamiloval , byla okouzlující , a taky měla tajemství , o kterém jsme se dozvěděli pozdě, než to celé začalo. Byla do toho zapletena nejen Anko , ale také Sakura a Hinata , nikdy jsem neměl šanci se jí na to zeptat , a potom jsem na to přišel ona pracovala pro Naruta a to nebylo vše!" dokončil SAsuke vzpomínku a odešel , já jsem se mezitím opatrně po podlaze doplazila do pokoje vedle a usnula jsem, ale ne na dlouho , protože jsem ucítila lehký dotyk ,,S-Sasuke?" zepzala jsem s rozespale , on se pouze usmál a dal mi pusu na čelo.