Prosinec 2008

Jonas Brothers a Avril....

31. prosince 2008 v 16:19 Music

krásné....

Miley Cyrus....

31. prosince 2008 v 16:16 Music
Miley musí bojovat za své jméno....
Nedávno se zjistilo , že Miley má spousty lidí , kteří se jí snaží skazit život , různými průšvihy.
Stači se namalova atd.....jako Miley a nasadit paruku Hannah, potom už je snadné zavolat novinářům , tvářit se jako ona a prohlásit , třebaže končí a hned je to i v televizi .
Jakmile se tohle Miley doví musí rychle něco udělat , aby se tato informace proměnila v novinářské fámy.

Pozor!!

31. prosince 2008 v 16:11 Music

Pozor, v dalším pokračování filmu Camp Rock , bude hrát i mladší bráška Joa, Kevina a Nicka.....Frankie. Spolu s Demi Lovato a dalšími.

Znovu nalezená IV:

31. prosince 2008 v 15:59
Sakura seděla na posteli a koukala z okna na lidi , kteří pod ním procházeli ,,Co se to s tebou stalo?" zařval Sasuke na Sakuru , která se napřímila a koukla na něj ,,Už nikdy tohle nedělej!" řekla Sakura ,,Co zase!" zeptal se zmateně ,,Už nikdy na mě neřvy!"řekla ledově Sakura a znovu se zahleděla z okna, to už jí , ale držel Sasuke pod krkem katanu ,,Co myslíš , že tím dokážeš?" zeptala se Sasukeho a nechala si katanu zaříznout do krku.
Sasuke stál jak omráčený ,,Sasuke , ty se nikdy nezměníš!" řekla sakura a rána se jí rychlostí světla zahojila. ,,Nech toho sakuro, stejně ti to nepomůže!" ,,Myslíš?" a přenesla se za něj ,,Nech si to na později!" řekla a odešla do koupelny.....

'Pro tuhle schopnost jsem se stala ANBU, nemyslím si , že pokrývá vše , ale jen část , kterou napadl nepřítel či někdo jiný...' nedokončila myšlenku , protože se ozvala rána do dveří ,,Hej Sakuro , máme tu nevítané hosty a chtějí s tebou jednat, prý s nima máš jednání na osmou!" řekl rychle a uhnul , aby Sakura mohla projít ven...

,,Sakuro!" uklonil se ,,Pane!" nepoklonila se , ale měla z něj alespoň respekt , který k Sasukemu neměla.
,,Sasuke, mohl by jsi ne chvíli odejít z domu?" ,,Jasně!" řekl a odešl raději k Narutovi .

,,Sakuro je nám líto , že jdeme v tak špatnou chvíli , ale dnes vaši rodinu na cestě z vodopádové přepadli a pobili ninjové , kteří nejsou zatím známí!" ,,A co s tím mám dělat?" ,,No, je možnost , že jdou po vás slečno!" ,,To , že moje rodina vlastní vesnici ukrytou ve vodopádech, neznamená, že se ke mně budete chovat jako k princezně!" ,,Jistě!" to už Sakura nevydržela a chytla ho pod krkem s jejím vztekem ho zvedla a vypadalo to jako , že váží pouhých 10 kilo! ,,Dobře Sakuro!" vykoktal a Sakura ho položila nohama na zem. ,,Pověřte dočasně vládou Shona !" řekla Sakura, muž přikývl a zmizel i se svými poskoky.
Sakura otevřela okno a uháněla k lesu smrti.
Mezitím se Sasuke vrátil a zpozoroval, že Sakura je pryč. Vydal se rychle za ní, vycítil její stopu....stopovat ho naučil Orochimaru, když chtěl , aby se zrychlil proces zesilování chakry.
Sakura se necházela severně od jížní brány do lesa.Sasuke se rychle vyhoupl na strom a skákal směrem , kde se domníval , že je sever.
Sakura seděla u vodopádu a koukala úplně jinam, než by člověk řekl , že by se dívat mohla! ,,Sakuro!"zavolal , ale nic se neozvalo ,,Saky!" využil jiného oslovení.
Sakura se objevila před ním ,,Copak se děje?"zeptala se tiše , ale tentokrát usměvavě ,,Hledal jsem tě!" ,,Proč!" ,,Zmizela si a nenechal jsi tam ani vzkaz , kam jdeš.!" ,,Já vím!"řekla Sakura a už chtěla někam zmizet, když ucítila jemný stisk na svém zápěstí , zvedla hlavu ,,Ano?" ,,Nepustím tě!" řekl ledovým a přesto krásným melodickým hlasem. Sakura s sebou trhla. Nemyslela si , že po tolika letech k němu stále něco cítí, ale odezve jejího srdce se stala faktem.
,,Sakuro , co se to s tebou děje?" ,,To je jedno , teď se tím zaobírat nemusíš." řekla Sakura a sklouzla pohledem po jeho ruce , znovu s sebou trhla. Sasuke s ní nespouštěl oči , líbila se mu , hodně se od doby co odešel změnila .
Sakura se mu podívala do očí a , takhle strnuli na deset minut a potom celou tuhle aféru ukončila Sakura pouhým úsměvem.
To Sasukeho naprosto zmátlo, a tak uvolnil stisk, ale Sakura se mu nevyvlíkla . ,,Proč?" zeptal se Sasuke ,,To je na dlouho a já mám na dnešní večer jiné plány, než vyprávět dvě hodiny o mém životě , který jsem naprosto skomplikovala jistými .....no to je jedno!" řekla a přenesla je do domu , kde se svítilo ,,Sasuke něco se mi nelíbí !" otočila se ,,Co!" ,,Orochimaru tě jen tak pustil?" ,,Jo , prý se vrátím s prosíkem , abych se mohl vrátit!" řekl a usmál se.
Sakura si všimla , že ten úsměv byl upřímný , a tak jí to nedalo ,,Sasuke mám pocit , že ten dotyčnej o tomhle asi vědět neměl , co?" zeptala se ,,To neměl!" řekl a uvědomil si , že je celou dobu sle doval....


Video......Paramore!!

30. prosince 2008 v 12:19 | Hytsumi Kurishi |  Videa

Znovu nalezená III.

30. prosince 2008 v 12:17
,,Saky tady nemůžeš být napořád!" volal Gaara a chtěl otevřít , ale Sakura držela kliku.
Gaara byl už vyvedený z míry , a tak použil písek , který se protáhl škvírou na podleze a svázal Sakuru, potom si otevřel dveře.
Sakura ležela na zemi a nehýbala se ,,Jsi v pořádku?" Sakura jen zavrtěla hlavou , byla hodně unavená a navíc si na něco vzpomněla!! ,,Gaara já musím ze svého domu vyzvednout krabici s dopisy , které si posílal!" ,,Ne, jsi unavená a Temari se umí teleportovat , jen jí řekni , kde přesně ta krabice je!!" ,,Jo!" řekla , ale to už padala na zem ,,Sakuro....musíš si odpočinout a Temeri to zvládne i bez souřadnic!" řekl klidným a ledovým hlasem ,,Pozor Sasuke se vrátil!" řekla Sakura malátně a usnula Gaaravi v náručích. ' Vypadá to , že je připravena.' pomyslel si Gaara a položil jí na postel , která byla vedl jeho kanceláře za dveřmi, které do ní vedly.

KONOHA

,,Naruto , kde by mohla být Sakura?" ,,To vážně netuším, ale myslím si , že ukla kvůli jisté zaležitosti!" řekl Naruto a pohlédl na Sasukeho , který stál u dveří ,,Naruto vyklop to!" ,,Ne, ať ti to řekne sama!" ,,Kruci , ale ona tady není!" ,,Tak ji najdi, máš dost času na to , abys ji našel, tak proč otravuješ zrovna mě!" ,,Protože ty se bojíš to říct!" řekl Sasuke a práskl dveřmi.

SUNA

Sakura se proudila , ale něco bylo jiné......nic jí po včerejšku nebolelo, dokázala běhat čím dál rychleji a sama mohla sedět dvě hodiny na jednom místě a být naprosto klidná nebo koukat do vzduchoprázdna ,,Ahoj , Sakuro Temari má pro tebe ty dopisi , našla je ve tvé ložnici!" řekl Gaara a pohlédl na ni , koukala z okna a asi ho moc nevnímala ,,Saky.....Saky??" zakřičel, pomalu dala hlavu zpět a podívala se na Gaaru ,,Dám ti pásku listové , kterou budu potřebovat jen na bydlení v ustředně mého domu a ty mi prosím dej tu moji písečnou!" ,,Jasně! Jsi v pořaádku??" ,,Jo nikdy mi nebylo líp!" řekla , ale ještě ani jednou se neusmála.....,,Půjdu se projít!" řekla a zmizela, Gaara si povzdechl a pokračoval s papírováním, kterého měl , až nad hlavu.

Večer se vrátila Sakura ,,Já půjdu studovat na střední v Konoze , ale ve skutečnosti si nechám utajenou licenci Suny!" ,,Tak za prvé ty už jsi vystudovala a za druhé lidé v Konoze se domnívají , že si tě odvedl Orochimaru!" ,,Hmmm...!" povzdechla si Sakura ,, Takže tam stejně musím!!",, Jo!"
řekl Gaara a otočil se ,,Temari tě teleportuje domů!" Sakura jen přikývla a i s Temari se teleportovala do Konohy.

,,Díky!"řekla Sakura a odešla si udělat kafe.
Poto si šla lehnout a usnula běham pár minut.
Ráno jí vzbudil divný zvuk,který oznamoval, že je někdo v její kuchyni,v tom se otevřely dveři a vešel Sasuke s Ten Ten.
Sakura vylítla z postele a uháněla do koupelny , protože stále na sobě měla masku kočičí. ,,Tak co myslíš?" ,,Já nevím , ale Neji ti s tím pomůže!" ,, Jo to by se hodilo!"řekl Sasukea usmál se ,Sakura se mezitím vrátila z koupelny ,, Ahoj Saky!" Sakura s sebou trhla ,,Jo , Ahoj!" ,,Tak já radši půjdu!" Sasuke jen kývl a Ten Ten odešla za Nejim , který na ni čekal dole před domem.

,,Co tady děláš?" zeptala se tiše Sakura ,,Bydlím tady!" Sakura jen pokrčila rameny . Neuvědomila si, že před Sasuke stojí jen v trku a kalhotkách , Sasuke se usmál ,,Co je tady k smích?" ,, To , že stojíš před mýma očima jen ve spodním prádle a tričku!" ,, To jsi ještě nikdy neviděl?" zeptala se Sakura , ale Sasuke na to neodpověděl.
Sakura si vytáhla kalhoty a vydala se do kuchyně, takže jí to bylo jedno jestli kouká nebo nekouká, bylo jí to ukradené. Najednou někdo zaklepal ,,Sasuke máš návštěvu!" křikla nahoru, Sasuke seběhl schody a Sakura pro změnu šla nahoru ,,Ahoj , Naruto....co se děje ?" ,,Sakura stále nikde a mně se to přestává líbit!" řekl, ale i hned toho nechal, když si všiml Sakury stojící za sasukem.....,,Chceš mi zase něčím zkazit náladu?" ,,Ne , jen jsem se ti chtě omluvit!" ,,Já jsem si zvykla , poslední dobou mnou všichni opovrhují!" řekla klidným a zároveň vyrovnaným hlasem Sakura.,,Ale já tebou neopovrhuji!" ,,Ne? Tak to se divím, ale budeš se muset hodně snažit jestli, chceš , aby jsme byli zase tým 7!" řekla Sakura a odešla nahoru do pokoje.
sasuke se sNarutem rozloučil a odešel za Sakurou.....

Trhák roku :o)

29. prosince 2008 v 16:47


Oznámení

21. prosince 2008 v 15:48
Omlouvám se , že jsem už dlouho nezveřejnila další povídku, ale dělám ted´ něco většího a obsáhlejšího. Tak se prosím nezlobte!!

Katka S.


Znovu nalezená II.

9. prosince 2008 v 15:57
RÁNO

Sakura se procházela po Konoze a lidé se za ní otáčeli. Sakura je , ale úplně ignorovala.

,,Nemohli byste pomlouvat, alespoň potichu??" zařvala Sakura , oni se pouze vylekali a šli dál.

,,Tohle ti moc nepomohlo, co?" ozval se hlas , který Sakura, až moc dobře znala.

,,Co tady chceš?!" řekla Sakura podrážděně.

,,Vracím se zpátky do Konohy!" odpověděl pohotově

Sakura se na něj otočila a své smaragdové oči na něj upřela. V mžiku zavál vítr a Sakura s ním i zmizela.

,,Co se to s ní stalo?!" říkal si sám pro sebe a pořád nemohl uvěřit, že Sakura zmizela.

DOMA

Sakura se natáhla na postel a probírala se papíry, které jí poslali ze Suny. Už delší dobou si dopisovala s Gaarou, ale on jí pořád kryl.
Usmála se o došla si pro kafe, které nechala vychladnout na stole v kuchyni. Najednou se ozval zvonek telefonu, došla k němu a zvedla ho....

,,Kdo je?" bylo první co řekla než vykulila voči.

,,Sasuke, koho by jsi čekala...!" nestihl to doříct, protože Sakura praštila se sluchátkem!!

Sasuke se sebral a vydal se k Sakuřině domu. Měl pocit , že mu něco pořad umiká, ale nemohl přijít na to , co?

Sakura se oblékla do oblečení, které nosili ANBU bojovníci v Suně....Celou dobu tam dělala jako jeden z bojovníků. Milovala tu práci při, které mohla klidně zabíjet.

,,CRRRRR....!" ozvala se , Sakura se otočila na podpadku a vyskočila oknem ven. Rychle běžela k lesu smrti.

Sasuke si myslel, že tam není a že asi tušila, že příjde....tak se vydal do lesa smrti shodou okolností narazil na ANBU bojovnici, která seděla na větvi a pobaveně ho pozorovala.

,,Ale,ale , kdo to tady je?" řekla Sakura

,,No , mám pocit , že víš !" v tu chvíli byla, tak blízko, že mu dýchala na krk.

,,Ještě se uvidíme!" řekla Sakura a zmizela

Vůbec netušil , kdo je ta svůdná dívka a toho štvalo.

KONOHA

,,Tam nemůžete!" řekla Shizune , ale Sakura jí omráčila ránou do hlavy. ,,Sakuro, musím s tebou mluvit." řekl Naruto ,,Dnes tady byla Hinata a řekla , že mě miluje!" řekl Naruto , Sakura se zarazila ,, Co?" ,, Já s ní zůstanu!" dořekl Naruto.
Sakura se obrátila na podpatku a odešla. Divné bylo jen to , že jí nikdo nemohl najít...prostě zmizela , kdovíkam!!

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!

Znovu nalezená I.

5. prosince 2008 v 13:15
SASUKE ODEŠEL K OROCHIMAROVI A SAKURA ODEŠLA PRYČ, NARUTO JE HOKAGE A PO SAKUŘE VYHLAŠUJE PÁTRÁNÍ, NIKDO JI VŠAK NENAŠEL.
AŽ JEDNOHO RÁNA.