Znamení lásky 2

16. července 2008 v 15:39
,,Tak jo dostali jsme misi. Budeme dáva bacha na Sunu, chystá se na ní Orochimaru." řekl a otočil se ke svému týmu.Najednou se tam objevila Kurenai a její tým ,, Můžem! " řekla a vyrazili. Nikdo nepromluvil. Až když dorazili k Suně si všimli , že Sakura Jde strašně rychle.

-U kazekageho(Gaary)
,,Váš tým má tenhle pokoj a ty Kakashi tenhle!" řekl chladně Gaara.Sakura se jen usmála. ,, Tak jo mládeži, běžte si vybalit věci!" zavelel Kakashi a šel s Kurenai a Gaarou do kanceláře.
-V pokojích
,,Sakuro? Kde jsou ty noviny, co jsi balila?" ,, Já nevím!" ozvalo se z koupelny. ,, Sakuro jsi v pořadku? " ,, Ne!!" ozvala se naštvaně. Naruto pomalu otevřel dveře a koukal na Sakuru, která nehybně stála . ,, Co je stebou?" ,, Já nevím!" otočila se a Naruto musel přivřít oči, protože ty její strašně moc zářily modrou barvou. Naruto jí popadl a utíkal ke Gaarovi . ,, Naruto ? Co se děje?" zeptal se Gaara. Naruto bezeslov postavil Sakuru před Gaaru. Otevřela oči. Překrásně zářily modrou barvou. Kakashi se jí podíval do očí sharinganem.Ale se Sakurou to ani nehlo. Dívala se mu do očí a víc a víc začínalyzáet, až zhasly a Sakura se odporoučela k zemi. Naštěstí ji Gaara chytil včas, opatrně jí položil na pohovku a ostatní odešli. Sakura se zvedla ,, Co se to se mnou děje??" ,, To já nevím!" řekl a něžně jí políbil. Sakura to nevydržela a přitáhla si ho blíže k tělu.
VŠICHNI SI URČITĚ DOVEDETE PŘEDSTAVIT CO BYLO DÁL!!
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha_Love Uchiha_Love | Web | 17. července 2008 v 21:58 | Reagovat

hej....Gaara se nezda XD

2 saky saky | E-mail | Web | 19. července 2008 v 0:46 | Reagovat

mocinky krásnyý už se těšim na další no doufám že bude co nejdřív pls už se nemůžu dočkat pls a Gaara se fakt nezdá :) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama