Znamení lásky

15. července 2008 v 12:25
,, Ahoj naruto!" ,, no konečně jsi se vrátil!" prohlásil Naruto a objal Sasukeho ,, Vždyt´ mě uškrtíš!" řekl Sasuke a protáhl si krk. ,, Kde je sakura?" zeptal se , ale Naruto se jen usmál ,, To si musíš zjistit sám!" prohlásil Naruto a zmizel.

-Později u Tsunade- Sama
,, Vítej zpět Sasuke!" řekla trochu tiše Tsunade, Sasuke se posadil a koukal co to dělá ,, Tsunade-sama, kde je Sakura?" zeptal se. Tsunade mu podala papíry , na kterých byla fotka zelenooké dívky z růžovými vlasy. Dočetl se , že zítra se vrací z mise, kterou měla v Suně. ,, hmm...děkuju!" řekl ,, Bydlet budeš se Sakurou. Ona bydlí sama!" dořekla a uklidila papíry. Sasuke se otočil a odešel domů. Když uviděl střechu domu ve které bydlí Sakura písknul, protože to byla vilka a né dům. Všude bylo uklizeno a voněl tu Sakuřin parfám. Rychle si něco udělal k jídlu a šel spát.
-Druhý den
,, Konečně doma !" povzdechla si a šla se osprchovat, když vylezla, zahlédla Sasukeho ,, Ahoj, řekli mi , že jsi se vrátil!" a usmála se. Sasuke jí ten úsměv oplatil. Rychle se převlékla a řekla Sasukemu: ,, Dnes kolem druhé máme být v aleji!" řekla a vytáhla z lednice talíř z chleby! ,, Dáš si taky?" ,, Jo!" řekl Sasuke a vzal si jeden Ten druhý nechal Sakuře!
-Doba trémingu
sakura a Sasuke se loudali směrem k aleji a mezitím si povídali, až potom se Sakura zarazila. ,, Zítra budeme hlídat Sunu!" řekla a koukla k Sasukemu. On nic neřekl a šel dál...
,, konečně jste tady!" řekl Naruto a přivítal sakuru zpátky. ,, Byla jsi celé dva rky v Suně, tak jaké to tam bylo?" ,, Ale jo dobrý!" řekla a usmála se na Naruta. Sasuke si všimnul jak se chová, už nemlátila Naruta. ,, Jo navíc m přeřadili k ANBU jednotkám v Suně!" dodala Sakura. ,, Tak jo mládeži. Vyrazíme na naše staré místo!" řekl Kakashi a pobídnul je k odchodu. Nikdo nemluvil. Sakura sebou najednou škubla a rychle si nandala rukavice. Sasuke na to koukal jako smyslu zbavený.
-Místo tréningu
Všichni si sedli. ,, Dnes se naučíte odpočívat!" s těmi slovy se Sakura zvedla a odešla ke stromu o kousek dál. Vyběhla nahoru ,, Co se děje?" zeptal se zmatený Naruto. Kakashi si rychle stoupl a koukl do koruny, poto si zase sednul ,, Co je?" zeptal se tentokrát Sasuke. ,, Vybrala si místo pro odpočinek. A vy byste měli taky!" řekl přísně. Sasuke se ani nehnul, až když uviděl vracející se Sakuru. Sakura ho obešla a sedla si vedle Naruta. Něco mu řekla , a pak oba zmizeli. Sakura natáhla lanko kolem Sasukeho a Naruto ho posílil, ale ne moc. Když se sasuke zvedl zakopl o vlasec. Sakura se válela smíchy stejně jako ostatní. Sasuke se usmál . Ale Sakura né a né přestat!
Pokračování příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha_Love Uchiha_Love | Web | 15. července 2008 v 13:09 | Reagovat

haha...dobry

2 saky saky | E-mail | Web | 16. července 2008 v 9:21 | Reagovat

Dobrý skvělí už se těšim na další :) se ti to povedlo :)

3 Sango Sango | Web | 22. června 2009 v 22:17 | Reagovat

tak mu treba hahaha

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama