Osudové pouto 5

9. července 2008 v 12:46
-Další den
,,ÁÁ, konečně jsi se probudila! Tohle si přečti!!" rozkázala Tsunade-sama a odašla. Narameni se jí objevilo se jí znamení, které podle knihy mělo držet sílu pod kontrolou. 'Au bolí to!' pomyslela si Sakura.,,Sakuro?" přišel do pokoje Sasuke. ,,Ano?" ,, Konečně jsi se probrala, prospala si celý den!"řekl Sasuke a posadil se vedle Sakury na postel. ,,Co to čteš?"optal se. ,, To mi dala Tsunade."řekla a četla si dál. ,, Proč jsi nás nezabila?"zeptal se a koukl na Sakuru , která na něj upírala své zelené oči. ,, Měla jsem se vás zbavit! Ale nemohla jsem, už kvůli tobě. Taky jsem mu musela utéct jinak by mě zabil!" řekla Sakura a dodala : ,, ´Tu ránu mám od kunai nože, který mi projel tělem." ,, Tu pečetˇmám kvůli jedu, který mám v těle, ale nezabije, jen ě omámí!! Ta ho drží na uzdě."

-Doma
,,Konečně zase doma!" řekla Sakura a odnesla si věci do pokoje.Potom šla připravit večeři.Po večeři si šli lehnout na gauč , a tak zase skoukli další film. Nakonec tam oba usnuli.
-Za 2 měsíce po té
Sakuře zemřel otec, Sasuke je zaměstnaný jako ANBU, Kakashi jde do důchodu a Naruto bude mít syna. Navíc Sakura je těhotná a čeká holčičku.
- O 7 měsíců později
,, Halo,cože? Hned jsem tam!" rychle položil sluchátko a utíkal do nemocnice.,, Sakuro?" ,, Ty jsi přišel!" řekla nadšeně Sakura. ,, Je to holčička!" ŘEKLA TSUNADE. ,, A jak se bude jmenovat?" zeptalase. ,, LENA!" řekli a Sasuke objel Sakuru.
Lena se stává ninjou je ve stejném týmu jako Kashise (Syn Naruta.). Po pár letech Lena zmizela a už ji nikdo neviděl.
POKRAČOVÁNÍ: MINULOST SE OPAKUJE!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha:Love Uchiha:Love | Web | 9. července 2008 v 14:25 | Reagovat

wow je to napinavé....a ten diplomek ti jdu udelat:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama