2. Kapitola- Pomsta

11. července 2008 v 9:53 |  Kniha
,,Proč já!" řvala jsem na celou místnost. ,, Co proč ty? To bys měla vědět!" řekl ninja a uspal mě ránou do hlavy. ,, Já nev....!" nestihla jsem to doříct a odporoučela jsem se k zemi.

-Po značné době
,,ÁÁ...musel si to udělat?" poulela jsem oči po místnosti, ale nikde nikdo. Rychle jsem se netahovala po kunai, ale nemohla jsem ho uchopit 'Sakra' pomyslela jsem si. Ale to, už se někdo blížil. ,,Konečně jsi se probudila!" řekl nepříjemný hlas za mnou. ,, Ale, ale maličká práhla po kunai!"řekl a já myslela, že ho zabiju. Musela jsem se rychle vykroutit, ale to, už mě někam vedl. ,,Co po mně chcete??" zeptala jsem se ve snaze se z toho dostat. ,, Nech toho nic se ti nestane, když budeš poslouchat lorda Orochmara!" řekl ninja a obrátil se směram ke mně. ,, Nech mě!" vzdorovala jsem, ale bylo to marné.
-U LOrda Orochimara
,,Konečně jste tady slečno!" Prohlásil Orochimaru. ,,Nechte mě, stejně ze mě nic nevypáčíte!" řekla jsem suše a otočila jsem se k odchodu, ale dveře mi zatarasil ninja, který mě přivedl. ,, To takhle bohužel nejde, ale budu o tom přemýšlet! No, ale ted´ k věci!!Chtěl jsem tě požádat o ruku!" tak tohle jsem fakt nečekala ,, Ani omylem!" zeřvala jsem na celou budovu. Ale on to nevnímal. ,, Tohle jakože jsem neslyšel." řekl trochu naštvaně ,, Nikdy si tě nevezmu, ani kyby si mě chtěl zabít." chytil mě pod krkem ,, Ale já si tě vemu at´ chceš nebo ne!" zoufl jsem si klekla, až jsem se málem flákla o stůl! Začala se uvolňovat chakra a podle jeho výrazu nečekal, že mě takhle naštve. Začala jsem s ním třískat o zdi, a potom jsem bouchla do země, ale on už nebyl při vědomí.
-Útěk
Rychle jsem utíkala domů, ale stále mě doháněli.....nevěděla jsem co mám dělat a tak jsem napřáhla ruku.Tímto pohybem jsem uvolnila chakru a objevilo se chidori. Jak jsem to udělala nevím, ale viděl to i Sasuke, kterýmu to nedalo a šel se podívat co to je. Jakmile uviděl mě zastavil ,, Sakuro, to je chidori!" vyjekl a koukl směrem k Sakuře. ,, To je Anko!"řekla a koukala co se bude dít. Zabila jsem je do jednoho. Pomalu jsem se stávala zabijákem, alejen dočasně, což přicházelo v potaz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Uchiha_Love Uchiha_Love | Web | 14. července 2008 v 15:37 | Reagovat

OoUuU

2 Klára Klára | Web | 4. ledna 2009 v 10:21 | Reagovat

jej, tak tohle jsem od Orochimara nečekala XD že se bude chtít ženit XD

3 spirítek z tábora spirítek z tábora | 16. března 2009 v 23:26 | Reagovat

wowowowowow  dobře ty to bych taky nečekala

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama