Osudové pouto 2

30. června 2008 v 13:33
- 15:00 čas setkání
,,Kde je?" ptal se Sasuke. Najednou se objevila přímo před ním.Asi půl metru před ním. ,,Promiň, zdržela jsem se s tátou, ale doufám, že to nevadí?!!" řekla Sakura a rychle si rovnala šaty. ,,Mám otázku, proč jsi se vrátil od Orochimara?" zeptala se Sakura. ,,Nechtěl jsem být zlý, a proto jsem odešel. Ale nelituji toho. Mimochodem jsem s tebou v domě." ,,Jo to je super." řekla trochu štastněji, než před tím. ,,Táta trvá na tom, ybych se vrátila a dělala to co do tvého odchodu, ale chce, abych zároveň zůstala i u něj!Řekla jsem mu, že ho budu navštěvovat, a tak se vracím." dokončila Sakura Koukla se na Sasukeho: ,,Tak jo, ale raději si vem tohle." a podal jí svojí mikinu. Sakura si sundala plášt´ a vzala si mikinu: ,, Dík." řekla a uklidila si lášt´ do tašky.

-Doma
,, Ehm...Já si jdu dát sprchu." a odešla do patra. Ve sprše tekla teplá voda, a tak tam ztrávila deset minut. Potom vylezla ze sprchy a šla si odlakovat černě nelakované nehty. Když si rozpoištěla vlasy, zůstala koukat do zrcadla. Rychle si vysušila vlasy a sepla si je zpět do drdolu.V ručníku se loudala ke svému pokoji. Ani se jí nechtěly otvírat dveře, a tak použila jutsu. ' Jak jednoduché' pomyslela si, když vtom k ní do pokoje přiběhl Sasuke. byl pořezaný. ,,Áá, sasuke! Co jsi...?" nestihla to doříct, protože jí přikryl ústa. ,, Psst, přišli sem nějácí ninjové." Rychle se Sakura vyvlíkla Sasukemu a utíkala dolů. ,, Á, tady je ta holka, co zabila toho zloděje a přitom to byl náš kamarád!" řekl jeden z nich a zútočil, ale trefil se jen do umělého panáka. ,, Tak ty se budeš zchovávat?" řekl a opět zaútočil. ,, Sakuro!"křikl Sasuke, ale bylo pozdě, kunai jí bodnul přímo do břicha. ,,Ne!!" zastavila Sasukeho ,, To je můj problém!" a vytáhla kunai ze svého břicha. Prvního zabila úplně s přehledem a druhého taky, ale se třetím byly problémi. ' Musím použít zakázané jutsu. Jutsu mého otce!' ,,Usu, tori, tacu..." když to dořekla objevila se puma, která ho chytla. Sakura se k němu přiblížila a řekla ,, Nějáká poslední slova?" ,, Ne! Ale stejně to neuděláš!" řekla a Sakura bodla. Bodla přímo do krku ,, Sakuro?" ,, Ano? Co se děje?" ,, Ty, krvácíš!" ,, Kde, jo tady!" řekla klidně a šla zpět do pokoje. Vetřelce mezitím uklidily jednotky ANBU. Převlékla se a jako obvikle se šla rozvalit nahoru na gauč. Koukala na horor. Ležela a jedla popcorn. Najednou se ve dveřích objevil Sasuke. ,, Nebude ti vadit, když se budu dívat s tebou?" ,, Ne." řekla Sakura. Její vlasy se leskli v záři světla, které vycházelo z televize. ,, Proč, jsi se neukázal dřív?" otočila se Sakura! ,,Nevím!" řekl a koukl se na Sakuru. Oba na sebe koukali. ,, Ani to vědět nechci." dodal. Sakura najednou natáhla ruku. Dala mu pusu, ale trochu se to protáhlo. ,, Byl to špatný nápad." řekla a otočila se na teklevizi.
-Ráno
Sasuke se probudil o něco dřív, a tak šel udělat snídani. ,,Jéééé." probudila se Sakura. Rychle se sebrala a šla do koupelny. Chtěla si dát rychlou sprchu, ale voda byla příliž teplá a tak tam zůstala o trochu déle než očekávala. Potom se oblékla. Dnes si vzála: Delší modré tričko a džínové minikratasy. Když šla z koupelny našla lístek se vzkazem:
DNES CHODIT NEMUSÍŠ , MÁME PRÁCI. A TAK ZATÍM BUDE STAČIT NINJA POŠTA!
DEIDARA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama