Osudové pouto

30. června 2008 v 12:42
Sasuke je na straně Orochimara , Naruto se stal hokage a Sakura je nezvěstná. Kakashi je velitelem Elity, ostatní ninjové jsou shinobi, kteří trénují ostatní děti.

,, Sasuke , nad čím zase přemýšlíš?? " ,,Podle posledních informací , Sakura zmizela a Naruto je Hokage, takžejá....Ehm končím!! " řekl sasuke a odešel. Orochimaru se ani nehnul.
- Konoha 8:30
,, Halóó, je tu někdo? " zeptal se Sasuke, najednou vyběhla směrem k němu Tsunade ,,Co? Co tady děláš? " ,,Já se chci vrátit do konohy. " odpověděl sasuke ,,Dobrá, budeš bydlet se Sakurou, teda jestli se někdy vrátí. Před měsícem zmizela. " řekla Tsunade a odešla. Po cestě domů potkal Naruta: ,, Sasuke? Ty ses vrátil? " Vykřikl a objal Sasukeho. ,,Jo, ale o Sakuře nic nevím! " řekl ležerně. ,, Nevíš o ní něco Naruto? " ,,Jen, že před pár dny byla viděna ve vesnici vln. Ale nic víc o ní nevím. " ,,Dobrá, já se po ní zítra podívám. " ,,Jo , Naruto ... jsem rád, že se ti splnilopřání. " řekl a šel si vybalit věci.
- Druhý den v Konoze
,,Tsunade-sama? Já se rozhodl, že najdu Sakuru. " ,,Hodně štěstí! " dodala Tsunade. ' Kde asi ted´ je chudák Sakura ' pomyslel si. Skákal z větve na větev, až dorazil k malému táboru. ' Co to je, vždyt´ na nákresech tábor není? Akatsuki! ' zděsil se, Itachi zemřel na otravu, takže se bát nemusel. ,,Sakuro? " ozval se. Asi si ho všimla a šla rychle k němu. Nic mu neřekla a táhla ho pryč, když už byli značně daleko Sakura zastavila. Měla na sobě: Minisukni, na holeni měla sítku a vlasy měla v drdolu ( vše černé dokonce i lak na nehty!). a nakonec plášt´ Akatsuki, plus černé rukavice, které nosívalo Kakashi. ,,Prič jsi tady? " zeptala se Sakura. ,, Měl jsem úkol tě najít, teda... " nestihl dokončit větu, protože mu Sakura přikryla ústa rukou. ,, Psst! " řekla a dala ruku dolů. ,,To je můj táta. " ,,Deidara, že je tvůj táta? " řekl zděšeně Sasuke. ,, Ano." odvětila Sakura ,,Musím jít!" řekla tiše a už chtěla odejít, ale Sasuke jí chitil za ruku. ,,Vážně tu chceš zůstat?". Neodpověděla a rychle se odrazila, ještě řekla: ,, Zítra ve tři za Konohou!" a běžela pryč.
-Další den 10:35
,,Ahoj Sasuke!" řekl Naruto a šel mu ukázat třídu, kde měl pomáhat Shikamarovi. ,,Ahoj Shikamaru, tady je Sasuke bude ti pomáhat." ,,No dobrá, ale stejně to bude otrava. "
-Po práci kolem 14:30
' Ach jo! Proč to nikomu neřekla?' přemítal nad množstvím otázek, které mu proudily hlavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama